Grote 19e eeuwse Franse iepenhouten eettafel met 2 lades, houtgepind, originele tafel, geen nabouw! in goede originele staat 81x217x81cm.
Bernardus Johannes Josef Marie Meddens 1933, 1913 Amsterdam 1989, surrealistische voorstelling met monsters en naakte figuren, gas in lood kunstenaar, olieverf op papier 62x44cm. Cond;G