Achttiende eeuws Amsterdams staand horloge, Jan Gobels Amsterdam, met prachtige wortelnoten kast, 8 daags uurwerk met maanstand, seconde en dagaanduiding, halfuurslag. In goede staat. 265cm. Cond;G
Vroeg 19e eeuwse Engelse staande officiersklok met Carrilion op 13 bellen en slagwerk op grote bel, met 6 melodieen(messing muziekrol) diverse marsen van infanterie, met mahoniehouten kast 245cm. Cond...
Kleine vroeg 19e eeuwse Engelse tafelklok met 8 bellen, kwartierslag en 5 gongspiralen(3 snekken) uurwerk recentelijk vakkundig gereinigd en nagekeken, in mahoniehouten kast en in goede originele staa...
Noord Duitse mahoniehouten staande klok met origineel 8 daags uurwerk en halfuurslag, recentelijk professioneel gerestaureerd en gepolitoerd, 226cm. Cond:G
Antieke Franse messing gepolijste directoire pendule, omstreeks 1800, 2 kleurig, recentelijk professioneel gepolijst en donker gepatineerd, 8 daags Frans uurwerk met touwtjesslinger en halfuurslag, vo...
Twee zeldzame 18e eeuwse Franse uurwerken, 1x Herbault Paris, originele wijzerplaat en in goede staat, 1x Jean Fol Paris, in goede staat ø13 enø10,5cm
Zeldzame antieke schilderijklok omstreeks 1830 met speelwals en groot uurwerk, kwalitatief mooi schilderwerk, romantische school, inschilderingen en restauraties, 76x90cm. Cond:R
Antieke Franse vergulde pendule met marmer omstreeks 1870, marmer op perkament schrijvende putti, origineel 8 daags uurwerk A.D. Mougin, prachtige vergulding, in zeer goede staat 33cm.
Grote 19e eeuwse Duitse bronzen Historisme Lenzkirch klok, aug.1million 453215 met albasten console en binnenplaat, bebloemde geemaileerde wijzerplaat(geheel in goede staat) 62cm Cond:G
Zeldzame 18e eeuwse Twentse of Friese stoelklok met dagaanduiding en wekker met dubbele zolderplaat en spillegang, Gesigneerd S.I. in uurwerk, gedateerd 1747, in goede staat 70cm.
Antieke Franse bronzen pendule met zwart marmer, Limpromptu de Versailles, omstreeks 1860 met 8 daags uurwerk en veerslinger, halfuurslag, Japy freres, 49cm. Cond:G
Antieke Engelse staande klok omstreeks 1800 met seconden en dagaanduiding, Robert Langley Chester. Eikenhouten klokkast met mahonie, verzilverde wijzerplaat en vergulde ornamenten. In goede staat 222c...
Achttiende eeuwse Franse schotelhaancomtoise, met peerslinger en wekker, wijzerplaat craquele en beschadigingen, 38x24x17cm Cond;R/G
Antieke Engelse mahoniehouten staande klok omstreeks 1800 met datum en secondenwijzer, Richard Holland Coventry, in goede originele staat 230cm.
Messing lantaarnklok 18e/19e eeuws met eikenhouten console, slinger vernieuwd, ankergang, slagwerk op grote bel, in goede staat 41x19x16cm.
Antieke Duitse Lenzkirch pendule van brons, historisme omstreeks 1880, uurwerk nr 723622 Aug, 8 daags uurwerk met halfuurslag in goede staat 48cm. Cond:G
Negentiende eeuwse Hollandse beschilderde Friese stoelklok, in goede staat 70cm.
Negentiende eeuwse vergulde bronzen pendule, ongereinigd, 8 daags uurwerk met veerophanging, halfuurslag, sterk vervuild, vleugels vrouw missen 35cm. Cond:R/G
Vroeg 19e eeuwse eikenhouten Friese staartklok met mooie wijzerplaat en originele poppen, in goede originele staat 147cm.
Antieke eikenhouten staartklok omstreeks 1800 met dubbele kap, beschilderde houten panelen achter glas, landschapsdecors, originele patina in goede staat 165cm. Cond:G
Antieke wortelnoten tafelklok met maanstand en bronzen armaturen omstreeks 1900 met 8 daags Frans uurwerk, 40cm Cond:G
Grote oude antieke Friese stoelklok met wekker, latere beschildering 70cm. Cond:R/G
Antieke Franse tafelklok met 8 daags uurwerk, facetgeslepen glas, boulle inleg, kwikslinger, bewerkt met leeuw en U.M 35cm. (lijst gelijmd) Cond;G
Vroeg 19e eeuwse Engelse staande klok met eikenhouten kast en beschilderde wijzerplaat. 8 Daags uurwerk met secondenaanduiding. In goede staat. Lengte 223cm Cond:G
Antieke wortelnoten franse regulateur met intarsia, omstreeks 1870, stil uurwerk, mooi emaille wijzerplaat in goede staat 83cm.
Oude wortelnoten tafelklok met maanstand, bronzen armaturen, 2e helft 20e eeuw, in goede staat 39cm.
Twee notenhouten tafelpendules, van Warmink 2e helft 20e eeuw met messing pootjes, 8 daags uurwerk en halfuurslag in goede staat 23-29cm.
Negentiende eeuws Frans klokkenstel met marmer, voorstellende een engel met kruiwagen vol met rozen, omstreeks 1870, met 8 daags uurwerk met halfuurslag, in zeer goede staat37x16x37cm, en 32x16x11cm
Antieke blauw keramieken klokkenstel met vergulde bronzen monturen en stil Frans uurwerk, omstreeks 1870, in goede staat 29x49cm.
Antieke Franse pendule omstreeks 1840 met 8 daags uurwerk en touwtjesslinger, halfuurslag, Jeanne D'arc met lans 45cm Cond:G
Oude Franse mini comtoise, omstreeks 1900-1950, Morbier, in goede staat 25x17x11cm. Cond:G
Negentiende eeuwse Franse vergulde pendule, voorstellende een vrouw in schelp met putti, drietand, stukje rocaille af, 8 daags Frans uurwerk met halfuurslag 30x36x13cm. Cond:R/G
Vergulde Franse pendule omstreeks 1860, vrouw met kind, compositiemetaal, arm naar hand zit los, 8 daags uurwerk met halfuurslag, deuk achterkant 45cm Cond:R/G
Antieke vergulde messing 6 zuilenpendule, omstreeks 1900 met 8 daags uurwerk en halfuurslag, in goede staat 41cm
Grote Hollandse Friese stoelklok 20e eeuw in goede staat 70cm.
Grote 19e eeuwse Franse comtoise met datum aanduiding en vergulde feuille ( paard en wagen) harpslinger 46x28x15cm Cond:G
Antieke Schwarzwald koekoeksklok met kwartel, omstreeks 1900, stukje gewei mist, 55cm Cond:G
Antieke Franse vergulde bronzen pendule met wit marmer omstreeks 1860, origineel uurwerk met veerslinger, halfuurslag, vrouw met bloemenkrans, 40cm. Cond:G
Antieke klok 18e eeuws , zakhorloge uurwerk, gemerkt Th.Writt London(huwelijk) functies niet getest, klokkast hout met brons, 32cm. Cond:G
Empire stijl moorenklokje, tabaksrokende moor met lange tabakspijk, eind 20e eeuw in goede staat 22cm.
Antieke Duitse Jugendstil notenhouten tafelklok, omstreeks 1900, 38cm Cond:G
Oude Engelse messing lantaarnklok met mechanisch uurwerk omstreeks 1980, halfuurslag op bel 25cm Cond;G
Antieke Franse vergulde comtoise omstreeks 1800 met spillegang, voorstelling ploegende boer, gave emaille wijzerplaat, in goede staat 41x25x17cm. Cond;G
Negentiende eeuwse comtoise Aurange a Villeneuve, gave wijzerplaat in goede staat 42x34x18cm. Cond:G
Antieke Duitse regulateur, 8 model, notenhout in goede staat, ongemerkt uurwerk omstreeks 1880, 106cm. Cond:G
Antieke Franse comtoise, omstreeks 1800 met spillegang en gave emaille wijzerplaat, Morel a Attignat, 2 gaatjes in feuille, compleet met harpslinger, in goede staat 42x27x15cm
Junghans mahoniehouten Art Deco pendule met chrome afgezet, omstreeks 1930, 8 daags uurwerk met halfuurslag in zeer goede staat 22x28x14cm.
Grote 19e eeuwse Franse marmeren klok met Brocot-Visible, minimale chips, achterwand marmer gelijmd, 55cm. Cond;R