Negentiende eeuws Engels mahoniehouten gestoken barometer+thermometer, in goede staat 74cm. Cond:G
Vroeg 19e eeuws apothekerskistje met 4 gave originele stopflessen, omstreeks 1800, mahoniehout met bandintarsia, origineel slot en sleutel, minimale fineerschade 22x18x17cm. Cond:G
Zeven delige oude kopergeslagen pannenset, gemerkt E. dehillerin, in goede staat 19-30cm Cond:G
Negentiende eeuwse Neogothische bijbelstandaard, 40x42x30cm. Cond:G
Twee Art Deco stijl tafellampen van messing, 2e helft 20e eeuw in goede staat
Lot antiek smeedijzer, eenmaal aambeeld omstreeks 1900, 6 renaissance hanggewichten, Spanje met motief, 6 slagpinnen 18e-19e eeuw 13-34cm Cond:G
Tiendelige 19e eeuwse Engelse messing drukgewichten-set, in goede staat 3-24cm.
Prachtig groot Duits antiek historisme dienblad omstreeks 1880 met putti en bokkenwagen, gemerkt W.M.F, decor van rozenranken, in goede staat 57x27x3cm.
Twee antieke wolhouders 19e eeuw, notenhout en Japans lakwerk in goede staat 6-17cm.
Barokke tinnen Godslamp, omstreeks 1800, in goede staat 77x30ø Cond:G
Zware antieke bronzen leeuw op houten wandplaquette omstreeks 1900, in goede staat 54x30x7cm. Cond:G
Negentiende eeuwse voorlader, stukje hout van kolf mist, en schroef mist, verder in originele staat 148cm. Cond:R
Oude houtgestoken schildersezel in rococco vormgeving 20e eeuw 112cm. Cond:R/G
Drie boeken, meestertekens 1814-1963 goud en zilversmeden, zilvermerken, tinwerken 20-24cm. Cond:G
Twee gesigneerde Japanse plated metalen figuren, met sprokkelhout, omstreeks 1900 in goede staat 25cm Cond;G
Modern kunstvoorwerp, boomstronk met metaalinleg op chrome voet 70cm Cond:G