Vroeg 19e eeuws enkelschots geweer, voorlader, gegraveerd en gestempeld, breuk in houten kolf 126cm. Cond:R
Antiek pistool (Oosterse voorlader) antieke reparaties, 19e eeuw 29-30cm Cond:G
Grote antieke hertenvanger omstreeks 1900, mahoniehouten heft, in goede staat 60cm.
Grote 19e eeuwse hertenvanger, met hoornen heft in goede staat 54cm.
Wapen reinig instrument 17e/18e eeuw, met ijzeren schede, heft verguld messing, hoorn en been.
Mooie gave 19e eeuwse parelmoer belijmde dekseldoos met benen pootjes, compleet met slot in goede staat 5x15,5x8cm.
Prachtige 19e eeuwse pallisanderhouten schrijfkist met vakverdeling, schrijfdeel uitklapbaar en geheime ruimte en rondom parelmoerinleg, compleet met slot en sleutel 14x41x24cm. Cond;G
Mooie 19e eeuwse notenhouten schrijfkist met vakverdeling en messing inleg op deksel, in goede staat, compleet met slot en sleutel 15x30x23cm. Cond:G
Hoge 19e eeuwse Engelse mahoniehouten kist met messing beslag, in goede staat(slotplaatje mist) 24x30x21cm.
Neogothische bronzen dekseldoos met Gotische voorstellingen, 19e eeuws of ouder, in goede staat 8,5x24x12cm
Antieke Duitse metalen met messing dekseldoos met slot omstreeks 1920, ongemerkt in goede staat 13x18x11cm.
Antieke theekist omstreeks 1800 met origineel beslag, slot en sleutel, gefineerd en met bandintarsia, fineerschade 13x18,5x5cm. Cond:R
Antiek notenhouten kistje met messing beslag, omstreeks 1890, Historisme, met slot 14x25x20cm Cond;G
Complete serie met 15 zakhorloges met originele dozen. The Hermitage collection. verzilverde horloges met mechanisch opwindmechanisme.
Vroeg 19e eeuws apothekerskistje met 4 gave originele stopflessen, omstreeks 1800, mahoniehout met bandintarsia, origineel slot en sleutel, minimale fineerschade 22x18x17cm. Cond:G
Houtgestoken Schwarzwald juwelenkistje (black forest) met floraal decor, omstreeks 1900 in goede staat 9x22x12cm.
Negentiende eeuwse Engelse mahoniehouten schrijfkist met inktpotten, in zeer goede staat 12x31x22cm. Cond;G
Grote gesigneerde plated Historisme dekseldoos met musicerende putti decor rondom, omstreeks 1880, monogram R.S in goede staat 8x25x9cm
Oude hangpetroleumlamp, 20e eeuw, messing met keramiek reservoir, groenblauw glazen kap 70x40øcm in goede staat
Zeldzame 3 lichts tafelpetroleumlamp, 19e eeuw met drie branders, en in hoogte verstelbaar 70cm. Cond:G
Grote antieke petroleumlamp op marmeren sokkel, omstreeks 1880 met halfnaakte dames, plaquettes, fratzen en ranken in goede staat 77cm
Originele bronzen vergulde Empire tafel, petroleumlamp met atlas en rondom applicaties met Griekse voorstellingen, omstreeks 1820, reservoir met draadglas, in goede originele staat 63cm. Cond:G
Grote Italiaanse staande vergulde lamp, 4 lichts met 4 lampenkappen, porseleinen en glazen pegels, 2e helft 20e eeuw( 1lampenkap kapot) 153cm. Cond:G
Grote Historisme tafelpetroleumlamp omstreeks 1880 met faunkoppen, klauwpoten en geslepen cassiskleurige brandkap in goede staat (goudkleurig) 77x27cm.Cond;G
Antieke opaline glazen petroleumlamp omstreeks 1900, geëlectrificeerd, 60cm. Cond:R
Handbeschilderde antieke porseleinen tafellamp met bronzen monturen en rondom landschapsdecor, in goede staat 61x34øcm
Grote antieke 19e eeuwse porseleinen petroleumlamp met handbeschilderde rozen en gouddecor, en bronzen montuur, Frankrijk of Duitsland omstreeks 1870, 69cm. Cond:G
Antieke opaline glazen geëlectrificeerde petroleumlamp met floraal decor 54cm Cond:G
Antieke Jugendstil petroleumlamp, omstreeks 1900 met 9 kaarshouders, floraal en zweepslagdecor, 60xø60cm. Cond:G
Antieke Jugendstil Majolica hangpetroleumlamp omstreeks 1900, met floraal en zweepslagdecor ø50x60cm. Cond:G
Twee 19e eeuwse eikenhouten lepelrekken met tinnen lepels, in goede staat.
Twee 19e eeuwse tinnen warmhouddeksels, zonder onderschalen 26-30cm. Cond:G
Prachtig groot Duits antiek historisme dienblad omstreeks 1880 met putti en bokkenwagen, gemerkt W.M.F, decor van rozenranken, in goede staat 57x27x3cm.
Zeven delen antiek tin 19e-20e eeuw, kraantjeskan, twee klepkannen, 4 tinnen borden
Negentiende eeuwse tinnen kraankan met koperen kraan, bedeukt 34cm. Cond:R
Grote 19e eeuwse Groninger kraantjeskan(stop weg, licht bedeukt en bijgeschilderd, 53cm. Cond:R
Lot divers oud tin, o.a. maten, borden, lepels, houders, 8-12cm Cond:R/G
Drie delen 19e eeuws tin, tinnen kraantjeskan, wandhouder, inktpot, in goede staat 9-47cm
Antieke Jardiniere en kraantjeskan, koperen Jugendstil Jardiniere met zinken binnenbak, tinnen kraantjeskan omstreeks 1800 24,5x37cm Cond:G
Hollands Gero tinnen theeset 6 delig 20e eeuw 9-45cm Cond:G
Oude kristallen hanglamp 20e eeuw, 9 lichts in goede staat 50x60øcm Cond:G
Antieke 4lichts hanglamp met prismenglas, omstreeks 1900 met porseleinen fittingen, messing deels verguld, met rocailles, in goede staat 70xø70cm
Twee oude Chinese lampenvoeten, brons met vogels en floraal decor, 20e eeuw 61cm Cond:G
Tiffanystijl figurenlamp omstreeks 1970 in Historisme stijl 64xø49cm Cond:G
Antiek messing haardscherm met restvergulding en geschilderd paneel met waterlelies en libelle, 113x60x20cm. Cond:G
Twee metalen beschilderde tafellampen, met Russische man en vrouw, 2e helft 20e eeuw, met kap, 70xø50cm. In goede staat