Vroeg 19e eeuws enkelschots geweer, voorlader, gegraveerd en gestempeld, breuk in houten kolf 126cm. Cond:R
Twee decoratieve Oosterse pistolen naar oud voorbeeld met parelmoer, koper en beeninleg 44-52cm. Cond:G
Vroeg 19e eeuwse voorlader, pistool met gravering en zilverinleg bij kolf, mooie patina in goede staat, 39cm
Antieke Oosterse donderbus, 19e eeuws, antieke provisorische reparaties 45cm Cond:R
Vroeg 19e eeuws dubbelloops pistool, omklapbare dubbelloop en weggewerkte trekker, originele patina, in goede staat 24cm.
Prachtige 19e eeuwse hertenvanger met lederen schede, hoornen heft en brons, in goede staat 51cm.
Antiek 19e eeuws klapmes met benen heft en beschilderingen, tekst op lemmet, Vendetta... heft gelijmd 42cm.
Antiek 19e eeuws dubbelloops flobert pistool met gravering, a. espingarda, especial campinera C.A. Pamieri, 9mm, kolf gebroken, 22cm. Cond:R
Grote 19e eeuwse vergulde barokstijl kaarskandelaar 124cm. (vergulding er deels af) Cond:R/G
Tiendelige 19e eeuwse Engelse messing drukgewichten-set, in goede staat 3-24cm.
Twee Engelse plated kaarskandelaren in de vorm van Korinthische zuilen, 20e eeuw 16cm Cond;G
Massief bronzen Art Deco kaarskandelaar met engel, omstreeks 1930 in goede staat 19cm.
Twee grote oude Oosterse koperen kraagkandelaren met gravering, 20e eeuw , in goede staat 74x25ø Cond:G
Twee antieke kaarskandelaren omstreeks 1880, van messing en keramiek, 5 lichts, in goede staat 46cm.
Twee antieke 5 lichts messing kaarskandelaren 18e eeuws of eerder, 1 arm heeft breuk, 32,5cm. Cond:R/G
Grote messing kaarskandelaar met lekrand 20e eeuw in goede staat 75x26øcm
Grote 18e eeuwse messing 14 lichts kaarskandelaar (Joods?) in goede originele staat 112cm.
Grote 19e eeuwse bronzen kaarskandelaar 6-lichts met zwart marmeren basement, retour de Egypte omstreeks 1970, 64cm Cond:G
Grote 19e eeuwse bronzen kandelaar voor 7 kaarsen, 1 kaarspin mist, verder in goede staat 78cm. Cond:G
Zware Hollandse 12 armige messing barok kroonluchter omstreeks 1900, in zeer goede staat 70x68cm Cond:G
Drie messing kaarskandelaren, 20e eeuw, kroonuchter 6 lichts, en tweemaal wandluchter 2 lichts, 25-44cm Cond:G
Grote Japanse rode zijden traditionele Kimono met kraanvogels en floraal decor(handwerk) 20e eeuw 186cm Cond:G
Grote Japanse cremekleurige zijden Bruidskimono met florale decors, handwerk 20e eeuw 160cm Cond:G
Twee 19e eeuwse lampenvoeten met gasaansluiting, gedecoreerd met foohondenkoppen floraal decor, en vogels, 41cm Cond:G
Oude Chinese handwaaier met speksteen, gesneden voorstelling met vogel en bloesemtak, in goede staat 33x14,5cm.
Twee grote delen Oosters natuursteen, bewerkt met draakvoorstelling en slangvoorstelling(chip) 1e helft 20e eeuw 16x16,5cm. Cond:G
Oude Chinese houtgesneden tabaks of penselenpot in boedha vorm 20e eeuw, 11x11x10cm
Oosterse brons gepatineerde tafellamp met drie olifanten op basement, 1e helft 20e eeuw met lederen kap, in goede staat 70x45ø
Oude oosterse metalen bewerkte houder met stierenkop, herkomst? in goede staat 19x22x30cm.
Oude Chinese houtgestoken Inro met rattenoptocht en rat netsuke, 20e eeuw in goede staat 7,5x6øcm
Twee 19e eeuwse messing tafelolielampen met brons gepatineerde oosterse voostelling in goede staat 60xø13cm
Zes delen Oosters , zijde achter glas tafelscherm, waterbuffel Jade?, masker, spekstenen tafelstuk, houten boek, omstreeks 1900 11-37cm.
Oud Japans 8 delig Cloissone serviesje met paradijsvogel decor, 20e eeuw 4-22cm Cond:G
Drie miniaturenportretten, 19e eeuws, handgeschilderd in originele lijsten 12-14cm. Cond:G
Oud Chinees rood lakwerk tablet, met figuren en landschap uitgesneden, gesigneerd, in goede staat 3x32,3x32x3cm
Antieke Chinese hoornen beker met figuren in landschapsdecor rondom, omstreeks 1900 11,5cm. Cond:G
Oud pallisanderhouten kist omstreeks 1930 met 4 dekseldoosjes en benen spel 6x27x15cm.
Grote antieke tinnen Jugendstil visschaal met scheepvaart, vissers decor, en zweepslag decor, in goede staat 51x32x5cm
Duitse antiek bronzen Jugendstil presenteerschaal omstreeks 1900, gesigneerd Teichmann, in goede staat 40x30x1cm Cond:G
Jugendstil schaal, compositie metaal, voorstellende een lelieblad met mandoline spelende vrouw en kikkers, 20e eeuw, 23x17x4cm. Cond:G
Antieke Franse christoffel vrouwen beeld die een schaal draagt genummerd, Jugendstil plated bronzen tafelstuk met kristallen schaal, omstreeks 1900, 48xø19cm Cond:G
Antiek tinnen olie en azijnstel, 5 delig met florale gravures, 19e eeuw, Cond:G 40cm.
Duitse 19e eeuwse Historisme gietijzeren visitekaartjes standaard, meisje met oesterschelp, gemerkt Hanau E.G. Zimmerman 32cm. Cond:G
Twee zeldzame 19e eeuwse vergulde bronzen empire ampfora vaasjes met cloissone inleg, in goede staat 22,5cm.
Antieke zilvertinnen Jugendstil verdeelschaal omstreeks 1900, dame met leliebladeren, 19x21x28cm. Cond:G
Negentiende eeuws Frans notenhouten kist met boulle en 3 porseleinen flacons, 2 gelijmd, 16x26x13,5cm. verder in goede staat
Vijf 19e eeuwse Russische bronzen kruisiging ikonen met emaille decor in goede staat 11x27cm. Cond:G
Antieke Russische bronzen scheepsbel met tekst, omstreeks 1900 in goede staat 9xø10cm
Antiek eikenhouten sleutelkastje omstreeks 1900 met keramieken plaquette, voorstellende een ridder uit de renaissance tijd, 47x28x8cm. Cond:G
Twee Barockstijl tafellampen met putti(kunststof) 20e eeuw in goede staat 52cm.
Duitse Art Deco gietijzeren sierschotel, gesigneerd H.E Schniewind, door Ewald Mature 1887-1965 voorstelling haan, 23x18,5x2cm. Cond:G
Drie 19e eeuwse bronzen lijsten omstreeks 1870 Duitsland, met deels geschilderde voorstellingen, 34-40cm Cond:R/G
Twee oude koperen hanglampen en koperen spiegel, in Louis Quinze stijl 20e eeuw, in goede staat 46-85cm. Cond:G
Negentiende eeuwse bronzen Russische reisikoon met drie heiligen en blauw emaille decor, 3,5x13,0,3cm Cond:G
Vijf delen smeedmetaal renaissance, gotiek 16e-17e eeuw wandbeveiliging etc. 15-44cm. Cond:G
Twee delen oud Perzisch brons, 20e eeuw of ouder, eenmaal pijpvaasje op hoge poten en ogen, en 5 lichts tafelolielamp met gravering 13,5x14cm.
Zeven maal antiek ijzerwerk o.a barok bankschroef, barok ijzeren schenkkan, carbidlamp, schep etc 8-40cm Cond:G
Lot antiek smeedijzer, eenmaal aambeeld omstreeks 1900, 6 renaissance hanggewichten, Spanje met motief, 6 slagpinnen 18e-19e eeuw 13-34cm Cond:G
Oosterse houtgestoken sperenhouder met 8 speren van hout en koper 20e eeuw in goede staat 97x100x20cm.
Oude Oosterse bronzen rijk bewerkte neksteun met volplastische stieren, breuklijn, 32x50x15cm Cond:G
Twee grote antieke Japanse Cloissone voorraadpotten met deksel, bloesemtak en vogeldecor omstreeks 1920 in goede staat 22-16øcm Cond:G
Houten modelschip, 20e eeuw, driemaster naar 17e eeuws voorbeeld, in goede staat 87x110x18cm.
Zeldzaam 19e eeuw Weens bijbeltje met verguld beslag en een op ivoor geschilderde Madonna, met gravures, Bebel und Erbannungsbuch für Katholische Christen von dr. Johan Aloysiuis Schneider, 16,5x10,5x...
Achtiende eeuwse origineel gepolychromeerde corpus Christi, gemonteerd op 19e eeuwse eikenhouten plaquette 32x20cm Cond:G
Negentiende bronzen empire lamp 2e periode met vogels en buste, met klauwpoten, natuurstenen basis, origineel electrisch met keramische fitting, in goede staat 44cm.
Antieke Jugendstil Art Nouveau bijzettafel met natuurstenen blad, omstreeks 1900, floraal en zweepslag motief, 80xø37cm Cond:G
Zeldzame grote antieke wandtelefoon, eikenhout, metaal omstreeks 1910, L.M Ericsson+co 68cm Stockholm
Twee zeldzame grote Japanse Cloissone deksel knobbelvazen met floraal en vogeldecor, in goede staat 37cm.
Grote 19e eeuwse Chinese ivoren figuur, voorstellende een man met vishengel, vis en jongen met schelp mooie kwaliteit 26cm Cond:G
Grote 19e eeuwse messing historisme hoorn des overvloeds met dragende atlas, cherubijnkoppen, en floraal decor omstreeks 1880 in goede staat 47x54x18cm. Cond:G
Antieke palisanderhouten handwerkkist vol met oude sieraden, vingerhoeden en benen en ivoren accessoires, vakverdeling met spiegel in deksel, compleet 17x35x22cm Cond:G
Prachtige 19e eeuwse bestekcassette 14 delig, plated met ivoren heften, 6x visbestek, 6x gewoon bestek, grote opdienvork en fileermes, notenhouten kist met messing medaillon 37x25x7cm Cond:G
Antieke mahoniehouten opticiendoos met diverse brilglazen en verschillende sterktes, meetapparatuur, omstreeks 1920 7x35x53cm.
Inktstel met lade voorzien van messing sierbeslag twee geslepen kristallen inktpotjes, gemerkt aan onderzijde met 925/000 zilveren monturen met klepdeksel, voorzien van fraai gedreven guirlandes.
Zeldzaam Frans eikenhout gestoken miniatuur kinderbank omstreeks 1870, opengewerkt met figuren, bloemen ,vaasdecor, ranken en hoorn des overvloeds, in zeer goede staat 50x80x24cm
Oude antieke beengestoken doodskop, in goede staat, helft doodskop, helft gezicht 5cm Cond:G
Antieke wandkandelaar 2 lichts, met putti gemonteerd op porselein, omstreeks 1900 35x32cm. Cond:G
Negentiende eeuwse bronzen kandelaar met Amor, second empire omstreeks 1870, in zeer goede originele staat 28,5cm.
Twee grote antieke Hollandse pronkschenkkannen, omstreeks 1880, compositiemetaal, bronskleurig gepatineerd met twee figuren (1 los) op marmeren voet 55cm Cond:R/G
Zware vroeg 19e eeuwse bronzen classicistische ampfora vaas(empire) met rondom diverse romeinse figuren, omstreeks 1800 in goede staat 41cm.
Antieke Franse windmeter, omstreeks 1930, Jules Richard Paris, in originele foudraal, en in goede staat 8x21x11cm.
Antieke Hollandse miniatuur iepenhouten barock commode omstreeks 1800, in goede originele staat 31x36x23cm.
Grote Indiaase of Tibetaanse Tangka, met Boedha en figuren, handbeschilderd, tekst met handwerk omringd, 20e eeuw 68x100cm in lijst
Groot Indiaas handwerk (Boedhistisch) met Boedha's, draken en vele figuren, beschilderd met gouddraad en goudverf, 20e eeuw in lijst 48x83cm Cond:G
Negentiende eeuws Frans pallisanderhouten reis toilet kist, gemerkt met stempel, plated deksels op houders, accessoires met parelmoer, lade en twee verdiepingen, 16x28x22cm. Cond:G
Grote oude Chinese roodlak dekseldoos, zeer fijn uitgewerkt met swastika, floraal en kraanvogeldecor 1e helft 20e eeuw, chips onderrand 8x22x15cm Cond:R/G
Zeldzame grote antieke tafellamp omstreeks 1880, voorstelling twee dames met bloemen op gemarmerde sokkel, geslepen glazen kap met pegels, 105x35øcm. Cond:G
Prachtig 19e eeuws Frans mahoniehouten theekistje met porseleinen kopjes, lepels, houders en flacons, incompleet, 14x33x24cm. Cond:G
Antieke Barok arreslee vroeg 19e eeuws, met putti, recentelijk vakkundig gerestaureerd in goede staat 130x160x105cm.
Grote 19e eeuwse messing kandelaar, renaissance stijl, met drie ringen, in goede staat 153x41øcm
Oude kwikbarometer naar oud voorbeeld, 20e eeuw met messing achterplaat, notenhout, in goede staat. 122cm.
Antieke vergulde houten tafellamp met 4 grote dansende putti, omstreeks 1900 in goede originele staat 100xø26 Cond:G
Prachtig 19e eeuws gegraveerd pistool, gesigneerd H. Goullier Blanchard Brevet A Paris, in goede staat 32cm
Twee antieke vergulde messing 19e eeuwse kaarslandelaren met chinese figuren en florale decors, 4 lichts in goede staat, 50cm. Cond:G
Twee vergulde Empire kandelaren omstreeks 1820, 3 lichts, 2 kleurig 45cm. Cond:G