Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

29. Juliveiling 2016

Versteigerung am Freitag, 8. Juli 2016 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Schippertje, gebloemde kap
Startpreis 35 EUR

Mooie antieke Hollandse schippertjes petroleumlamp, met handbeschilderde gebloemde kap omstreeks 1900, 50x28øcm.Cond:G

Snijwerk met vogel
Startpreis 50 EUR

Zeer groot Oosters snijwerk, vogel op stam met bloemen, 20e eeuw, 198cm. Cond:G

Staand lampje met putti
Startpreis 35 EUR

Messing tafellamp met prismenglas en putti, 5 lichts 20e eeuw. 35cm. Cond:G

Staande petroleumlamp
Startpreis 45 EUR

Antieke Duitse Historisme staande petroleumlamp met bewerkte compositiemetalen voet en gebloemd keramieken reservoir (geëlektrificeerd, 1 kap gelijmd)in goede staat

Stel koperen kandelaars
Startpreis 30 EUR

Stel messing kandelaars omstreeks 1920, naar oud voorbeeld, in goede staat 24cm.

Thaise boedha
Startpreis 50 EUR

Oude vergulde houten Thaise Boedha, ingelegd met spiegelglas, 20e eeuw in goede staat 63cm. Cond:G

Wandplaquette met leeuw
Ergebnis: 80 EUR

Zware antieke bronzen leeuw op houten wandplaquette omstreeks 1900, in goede staat 54x30x7cm. Cond:G

Wien und Gras 1782
Startpreis 40 EUR

Antiquarisch Oostenrijks boek, Wenen, Franz Giegetist, landschaften augenartes, 1782cm met gravure oogwaarts mes, origineel band 19x13x0,8cm. Cond:G

Wortelnoten kist
Ergebnis: 60 EUR

Antieke Biedermeier wortelnoten opbergkist omstreeks 1840 recentelijk professioneel gerestaureerd en gepolitoerd, in zeer goede staat 14x34x26cm

Wortelnoten kistje
Ergebnis: 110 EUR

Antiek wortelnoten bestekkist, ca 1900, compleet met slot en sleutel en voorzien van bandintarsia. In goede staat. 6x25x18 cm Cond.:G

Zwaard in schede
Startpreis 60 EUR

Groot Chinees zwaard, messing met tropisch hout, 21e eeuw gravering op lemmet, Cond:G 103cm.

Fotocamera op statief
Ergebnis: 450 EUR

Antieke fotocamera op statief omstreeks 1910, notenhout met metaal, in hoogte en graden verstelbaar, in goede staat 121x60x60cm. Cond:G