Diese Webseite verwendet Cookies

29. Juliveiling 2016

Versteigerung am Freitag, 8. Juli 2016 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Verkauft
Twee empire bokalen 2000
Twee empire bokalen

Ergebnis:

500 EUR

Verkauft
2 Empire kandelaren 2001
2 Empire kandelaren

Ergebnis:

1.600 EUR

2 Vuurvergulde kandelaren 2002
2 Vuurvergulde kandelaren
Startpreis 750 EUR
Groot pistool 2003
Groot pistool
Startpreis 1.900 EUR
Vergulde tafellamp met putti 2004
Vergulde tafellamp met putti
Startpreis 250 EUR
Verkauft
Barometer 2005
Barometer

Ergebnis:

140 EUR

Kandelaar, 18e eeuw 2006
Kandelaar, 18e eeuw
Startpreis 400 EUR
Antieke slee met putti 2007
Antieke slee met putti
Startpreis 800 EUR
Verkauft
Frans reiskistje 2008
Frans reiskistje

Ergebnis:

800 EUR

Zeldzame grote lamp met beeld 2009
Zeldzame grote lamp met beeld
Startpreis 550 EUR
Verkauft
Chinese dekseldoos 2010
Chinese dekseldoos

Ergebnis:

1.500 EUR

Reis toiletkistje 2011
Reis toiletkistje
Startpreis 460 EUR
Verkauft
Tangka 2012
Tangka

Ergebnis:

250 EUR

Verkauft
Tangka 2013
Tangka

Ergebnis:

150 EUR

Hollandse miniatuur barokcommode 2014
Hollandse miniatuur barokcommode
Startpreis 180 EUR
Verkauft
Windmeter 2015
Windmeter

Ergebnis:

310 EUR

Verkauft
Bronzen Empire vaas 2016
Bronzen Empire vaas

Ergebnis:

250 EUR

2 Pronkvazen 2017
2 Pronkvazen
Startpreis 275 EUR
Kandelaar met putti 2018
Kandelaar met putti
Startpreis 200 EUR
Antieke wandkandelaar met putti 2019
Antieke wandkandelaar met putti
Startpreis 100 EUR
Verkauft
Benen dodenkop 2020
Benen dodenkop

Ergebnis:

240 EUR

Verkauft
Miniatuur bankje 2021
Miniatuur bankje

Ergebnis:

375 EUR

Inktstel met lade 2022
Inktstel met lade
Startpreis 120 EUR
Brillendoos 2023
Brillendoos
Startpreis 400 EUR