Negentiende eeuwse eikenhouten gestoken renaissance kast, Historisme naar 17e eeuws voorbeeld, 4 deurs met lades, uitneembaar in goede staat, met ranken en leeuwenkoppen 200x157x67cm
Antieke vroeg 19e eeuwse empire spiegel met console tafel, hout met vergulding, 74x77x38 en 124x58cm in goede staat