Antiek eikenhouten vitrinekastje omstreeks 1900, met geslepen glas, met wandbevestiging, Amsterdam messing sleutel 50x36x31cm.
Zuid-Duitse grenenhouten beschilderde kast met datering 1832, 1 deurs met schappen (slot weg) 175x54x110cm Cond:R
Engels mahoniehouten Dressoir, 2e helft 20e eeuw, in goede staat 90x195x50cm.
Twee kleine antieke Engelse schommelstoelen, met leer bekleed, omstreeks 1900 in goede staat 106x55x70cm.
Achtiende eeuwse Hollandse eikenhouten dekenkist, in goede staat 67x120x56cm. Cond:G
Vroeg 19e eeuws Hollands eikenhouten nachtkastje met jalouziedeurtje en lade, in goede staat 67x32x48cm.
Set 19e eeuwse stoelen met originele beschildering en vlechtwerk rugleuning en zitting, in goede staat 103x46x56cm. Cond:G
Mahoniehouten bijzettafel met bandintarsia, etage, twee lades, staande op koperen wieltjes, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw in goede staat 63x47x46cm.
Twee Engelse mahoniehouten bijzettafels met lades op wielen, bandintarsia, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw 61x55x55cm, 1 brandgat, Cond:R/G
Antieke plantentafel gemaakt van boomstam, omstreeks 1900 in goede staat, met 3 tableaus 48cm.
Antiek Jugendstil eikenhouten parapluhouder, met ijzeren beugel en opvangbak, omstreeks 1900 in goede staat 70x22x54cm
Antieke Engelse eikenhouten bijzettafel met getorste poten omstreeks 1900, in goede staat 77x52øcm
Italiaanse armleun oorstoel met petit point bekleding en floraal decor, 20e eeuw 105x69x87cm Cond:G
Antieke eikenhouten bureaustoel met lederen zitting omstreeks 1900 in goede staat 80x66x55cm
Antieke Jugendstil eikenhouten kinder schrijfbureau, met 2 lades en etage, omstreeks 1900 in goede staat 77x73x39cm.
Zestiger jaren winkel displaytafel, in hoogte verstelbaar metaal en hout, in goede staat 6 kantig, 97x65x75cm.
Achttiende eeuwse Duitse eikenhouten kist op sledepoten, omgebouwd, klep voorin 67x108x54cm Cond:R
Negentiende eeuwse Franse pallisanderhouten voltaire met goede velours stoffering, in goede staat 102x75x60cm Cond:G
Vier Duitse Gründerzeit notenhouten stoelen omstreeks 1880 met mooie biedermeier stijl stoffering 96x38x45cm. Cond:G
Engelse mahoniehouten speeltafel, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw, groenleder, in goede staat 75x66x66cm
Art Deco eikenhouten theetafel op wielen, omstreeks 1930 in goede staat 73x63x41cm.
Grote antieke Duitse notenhouten Gründerzeit, halspiegel met consoletafel omstreeks 1880 (fineerschade consoletafel) met volle zuilen 220x93x31cm Cond:R/G
Antieke Hollandse Biedermeier mahonie bijzettafel, omstreeks 1870, met 4 spantpoot en geschulpt blad. In zeer goede staat 76x84x86cm.
Negentiende eeuws Franse bijzettafel met floraal decor en figuren decor, hand beschilderd met lade en etage, in goede staat 75x55x38cm.
Oude armleunstoel naar oud voorbeeld met goede velours stoffering, in goede staat 120x70x76cm
Antieke eikenhouten bureaustoel met lederen zitting omstreeks 1900, in goede staat 86x54x56cm.
Antieke eikenhouten Jugendstil naaitafel met klepdeksel en lade, omstreeks 1900 in goede staat 75x53x44cm.
Vier delen 19e eeuws, pijpcomfort, kinderstoel, klaptafel miniatuur, kerfsnede klaptafel(spanningsscheur blad) 28-50cm.
Oude Hindeloopen beschilderde kinderwieg omstreeks 1940(firma roosje) met florale beschilderingen 106x103x48cm Cond:G
Eiken art deco bijzettafel met lade omstreeks 1920 in goede staat 66x54x33cm Cond:G
Antiek beschilderd bedbankje, gedateerd 1911 en een kruideniers kistje 40-100cm. Cond:G
Eikenhouten vitrinekast omstreeks 1950, met geslepen glas, schap en deur, in goede staat 75x43x50cm.
Twentse eikenhouten dekenkist naar oud voorbeeld 20e eeuw in goede staat Cond;G 62x100x50cm
Engels trommelvormig bijzettafeltje, mahoniehout, 2e helft 20e eeuw, stijlmeubel, in goede staat, op koperen wielen 60x60øcm.
Twee oude lederen poefen 20e eeuw met afneembare zittingen en binnen opbergruimte, bruin en blauw leder. 37x41ø Cond:G
Antiek Engels mahoniehouten haardscherm met borduurwerk, ca 1900, 102x50 cm. In goede staat.
Antieke Duitse Jugendstil piano met originele kaarskandelaren(gekruiste snaren klankkast, geen bovendemper) in goede originele staat, gemerkt piano forte Fabrik Gerhard Adam Wesel No. 19607. 131x139x7...
Antieke mahoniehouten spiegel met facetgeslepen glas, omstreeks 1900 in goede staat 83x105cm
Hollandse notenhouten Barokstijl wandvitrine, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw in goede staat 73x67x20cm.
Moderne spiegel met gelithografeerd verendecor en geslepen spiegel, in goede staat 65x85cm. Cond:G
Noten met wortelnoten wijntafeltje, met florale intarsia in het blad, stijlmeubel, 2e helft 20e eeuw, geschulpt blad, 61xø58cm Cond:G
Duits Gründerzeit wandrek ca. 1880, notenkleur gebeitst 23x100x25cm. Cond.: G
Antieke notenhouten 6 kantig bijzettafeltje, omstreeks 1880, in goede staat 70x50x60cm.
Prachtige gerestaureerde 18e eeuwse Duitse wortelnoten secretaire met bandintarsia, en andere houtsoorten ingelegd, in goede staat 108x62x130cm.
Prachtige Hollandse mahoniehouten hekjeskabinet omstreeks 1800 met volle zuilen vergulde bronzen kapitelen en beslag recentelijk professioneel gerestaureerd en in zeer goede staat 235x165x63cm
Achttiende eeuws Hollands wortelnoten kabinet met openslaande knieen, daarachter vier lades, origineel beslag, in originele ongerestaureerde staat, fineerschades en krimpnaden, 240x190x70cm. Cond:R/G
Negentiende eeuwse rijkgestoken eikenhouten Renaissance kast, 2 laden, 4 deuren, cherubijnkoppen en putti. Recentelijk professioneel gerestaureerd en in zeer goede staat, 189x140x65cm.
Duitse Empire trumeau met spiegel omstreeks 1840 laat Empire Biedermeier met lade en volle zuilen. In zeer goede staat 87x93x46 160x82x19 Cond:G
Hollandse 18e eeuwse eikenhouten Barok Louis Quinze secretaire met opstand, omstreeks 1770, prachtig uitgevoerd met vele lades, ook achter de schrijfklep verguld bronzen beslag. Dit meubel verkeert in...
Prachtige Hollandse Empire zuilen secretaire mahoniehout met marmeren blad omstreeks 1820. Deze heeft een zeer mooi binnenleven, met vier volle zuilen, messing capitelen en lades, recentelijk professi...
Zeer zeldzame Hollandse rozenhouten chiffoniere omstreeks 1780 met bandintarsia. Schrijfgedeelte in lade uitschuifbaar, recentelijk vakkundig gerestaureerd met mooi messing beslag. In zeer goede staat...
Zeldzaam mooie Duitse monumentale notenhouten Gründerzeit buffetkast omstreeks 1890 met Jugendstil glas in lood, volle dikke zuilen, capitellen, dikke snecken, snijwerk en origineel beslag. In zeer go...
Brede, vroeg 19e eeuwse, 4 -laden commode met zwart marmeren blad, mahoniehouten fineer en mooi messing ringbeslag. Recentelijk vakkundig gerestaureerd en in zeer goede staat, 83x130x55cm.
Antieke vroeg 19e eeuwse empire spiegel met console tafel, hout met vergulding, 74x77x38 en 124x58cm in goede staat
Vroeg 19e eeuwse Hollandse mahoniehouten Empire penantkast met zwart marmeren blad, halve zuilen met vergulde capitellen, mooi beslag, recentelijk vakkundig gerestaureerd en in zeer goede staat 84x128...
Negentiende eeuwse Brentonse houtgestoken kast, 2 delig met prachtig snijwerk, 2 poppen, origineel beslag, sloten en sleutels, 2 delig, kastanjehout, figuratieve voorstellingen, in zeer goede staat, 2...
Mooie gave Hollandse 18e eeuwse wortelnoten Barok Louis Quinze commode met geschulpt blad, bronzen beslag en klauwpoten, in zeer goede staat, recentelijk gerestaureerd, 82x80x55cm.
Duitse antieke laat biedermeier mahoniehouten chiffonnière met bovenlade driekwart zuilen, 6 gebogen lades, en origineel beslag omstreeks 1840. Recentelijk professioneel gerestaureerd en in zeer goede...
Negentiende eeuwse mahoniehouten piedestal met wit marmeren blad en veel bronzen beslag, omstreeks 1870, 2e periode Kariatiden, 78xø51cm. Cond:G
Amelander beschilderde hoekkast met etagere, 18e-19e eeuws, met vaas en bloemen voorstelling 130x51x36cm. Cond:G
Eikenhouten Engels kabinet, stijlmeubel, 2e helft 20e eeuw in Sheraton stijl(mooie kwaliteit) in goede staat, 190x130x57cm. Cond:G
Negentiende eeuwse grote eikenhouten Renaissance stijl Hollandse linnenkast met gelijste deurpanelen, schappen en lades achter de deuren, gezichten in koplijst. In zeer goede staat 210x74x260cm Cond:G
Vier antieke Engelse Victoriaanse mahoniehouten stoelen, recentelijk vakkundig gerestaureerd en gestoffeerd, in zeer goede staat 85x46x53cm.
Gave gerestaureerde mahoniehouten klapbuffet, 19e eeuw met lades en deurtje, omstreeks 1800, in goede staat 83x65x50cm. Cond:G
Duitse eikenhouten Barok documentenkist, 18e eeuws met 3 sloten en sleutels, smeedijzeren beslag, in goede originele staat 29x55x37cm. Cond;G
Zeldzame 19e eeuwse cellostoel, notenhout, verstelbaar, met bronzen klauwpoten, gedraaide poten en lyra vormige rugleuning, 91cm in goede staat
Achtiende eeuwse notenhouten Duitse Louis Quinze secretaire omstreeks 1760, in zeer goede staat, 94x120x56cm
Kleine Hollandse eikenhouten luierkabinet omstreeks 1860 met bovenlade en twee deuren, drie lades onder. Met origineel benen beslag, recentelijk professioneel gerestaureerd en in zeer goede staat 165x...
Mooie Duitse mahoniehouten Louis Philippe secretaire omstreeks 1870 met apart binnenleven. Totaal ingelegd met diverse houtsoorten. Recentelijk professioneel gerestaureerd en in zeer goede staat 181x9...
Rozenhouten damesbureau met bandintarsia en bronzen beslag, 20e eeuw rolbureau met florale intarsia, ook in binnenwerk (Louis Quinze stijl) in goede staat 102x47x74cm.
Duitse notenhouten 1-deurs Gründerzeit vitrine zuilenkast, omstreeks 1870 met geslepen glas en schappen 125x88x48cm in zeer goede staat
Negentiende eeuws Franse eikenhouten vissekop tafel, recentelijk vakkundig gerestaureerd en in zeer goede staat 65x112x102cm. Cond:G
Duitse antieke mahoniehouten Louis Philippe secretaire met volle zuilen en kroon, omstreeks 1870 met mooi mahoniehouten binnenleven met lades en deuren, zuilen en capitellen, lichte gebruikerssporen, ...
Hollandse empire mahoniehouten vitrinekast met lade, omstreeks 1830, in goede originele staat , lichte fineerschade, 158x33x96cm.
Negentiende eeuws Frans rozenhouten etagere tafel met lade en floraal inlegwerk in zwart vlak, randen afgezet met messing, recentelijk vakkundig gerestaureerd en in uitstekende staat 85x39x30cm.
Zeldzame houtgestoken Schwarzwald plantenbak(black forest) , plantenbak met originele zinken binnenbak met druivenranken en bloemendecor, in goede staat 87x60x42cm.
Negentiende eeuwse mahoniehout op eiken gefineerde penantkast, recentelijk vakkundig gerestaureerd en gepolitoerd in zeer goede staat 88x98x47cm
Hollands mahoniehouten klapbuffet omstreeks 1780 met gerilde deuren, drie lades met gebogen front 94x110x59 en 157x140x55cm Cond:G
Hollands mahoniehouten Willem III schrijfbureau, met spiegelopstand, omstreeks 1870. Kwaliteitsmeubel, binnenin uitgevoerd met kersenhout, met geheim mechanisme om lade te openen, in goede originele s...
Grote 19e eeuwse Engelse mahoniehouten glasvitrine op hoge Queen Anne poten, met dubbele sloten en sleutels, professioneel gerestaureerd en in zeer goede staat, met verlichting, 198x77x80cm.
Negentiende eeuws Engels mahoniehouten dressoir met intarsia omstreeks 1880, lichte fineerschade, gerestaureerd, 185x60x96cm. Cond:R/G
Negentiende eeuwse Duitse renaissance stijl kast Historisme omstreeks 1880 met intarsia front en zijkant, mogelijke aanpassingen Ulmer stijl, Cond:G 140x40x173cm
Duitse antieke eikenhouten dekenkist omstreeks 1700, vroeg Barok renaissance stijl met floraal snijwerk en ruitvormige panelen. recentelijk vakkundig gerestaureerd, en in zeer goede staat 80x148x75cm.
Zeldzame Japanse of Chinese met been belijmde hocker, gedeeltelijk opengezaagd en gegraveerd, 1e helft 20e eeuw, stukje mist, 63x35x35cm. Cond;G
Prachtige wortelnoten Louis Phillipe naaitafel, met ingelegd binnenwerk, recentelijk vakkundig gerestaureerd en gepolitourd in uitstekende staat 78x47x38cm. Cond:G
Olijfhout fineer Art Deco stoel met grijs- rode stoffering, in goede staat 90x70x72cm.
Gesigneerd antiek Frans Louis Philippe schrijfbureau, wortelnoten, F. de Rohden A Paris premiere classe 1855, onder drie laden achter deuren, uitschuifbaar blad, mooi wortelnoten binnenleven(zonlichts...
Hollandse 19e eeuwse eikenhouten kinder penantkast omstreeks 1860, recentelijk professioneel gerestaureerd, en in zeer goede staat 58x50x22cm
Prachtig mahoniehouten gefineerde Louis Philippe naaitafel, recentelijk vakkundig gerestaureerd en gepolitourd, binnenin wortelnoten vakverdeling, met 8 wortelnoten deksels, 68x52x36cm Cond:G
Hollands mahoniehouten uitneembare Biedermeier kast, omstreeks 1870, lichte fineerschade 183x125x55cm. Cond:G
Mooi Engels eikenhouten schrijfsecretaire, stijlmeubel 20e eeuw, in zeer goede staat, mooie patina, compleet met sleutels 112x84x50cm. Cond:G
Duitse Biedermeier Lyra naaitafel, omstreeks 1830 met vergulde rozetten op de lyra, wolhouder en opklapbaar blad met spiegel en vakverdeling, rozet mist, 74x49x33cm. Cond:G
Hollandse 19e eeuwse eikenhouten penantkast, Louis Philippe omstreeks 1860, in goede staat 80x90x37cm.