Hendrik Breedveld 1918, eendenfamilie aan zonnige waterkant, olieverf op linnen 50x70cm Cond:G
Jan Kruysen 1874-1938 Eindhoven, boerenhuis tussen bomen, olieverf op paneel 50x38cm. Cond:G
L. Meyer 19e eeuw, mogelijk Louis Meyer, schepen op zee bij avond, olieverf op paneel 20x27cm. Cond:G
Henry Ness Zweedse school, Fjord met zeilboten, olieverf op linnen 36x54 Cond:G
Onduidelijk gesigneerd modern '96 verso Joop Stoop Deventer, abstracte compositie, tekening op papier 32x23cm. Cond:G
Drie keer Theo Goedvriendt 1879-1964, 1 maal landschap gemengde techniek 1949, 2 maal schets landschap Transvaal 1937 30x25cm tekening op papier Cond:G
J.J de Smit omstreeks 1900, gezicht op Zierikzee, olieverf op paneel, 60x40cm Cond:G
Gesigneerd G. Poggenbeek, landschap, olieverf op linnen (Maroufle) 38x27cm Cond:G
R.Weber, omstreeks 1900 Rudolf Weber 1872-1949 Duitse school, Hollands havengezicht met vissersvolk, olieverf op linnen 60x80cm. Cond:G
Ton Schulten (ootmarsum) titel: bloeiende akkers 162/180 1996, zeefdruk op papier, 60x84cm. Cond:G
Oude marmeren plaquette 2 dimensionaal en gouden lijst met messing merkteken achterop 20e eeuw 18ø Cond;G
Italiaans marmeren kunstwerk, 2 dimensionaal met goudkleurige lijst en messing medaillon achterop 18,5ø 20e eeuw Cond:G
Evert Moll, 1878-1955 Den Haag, verso leuvenhaven, olieverf op paneel 20x10cm Cond:G
Antoon Kruysen 1898- 1977 dorpsgezicht met figuur op het land, olieverf op paneel 35x25cm. Cond:G
Twee oude Ikonen 20e eeuw, met kopergeslagen front, verzilverd met geschilderde gezichten, olieverf op paneel, kleine geheel geschilderd, 29x25cm. 13x9,5cm Cond:G
Artur Feüdel, Duitse school 1857-1929, landschap met koeien, Noordwijk, olieverf op paneel 29,5x20cm. Cond:G
Klaas Bernink 1913-1996, boerderij de Wijk 1981, acryl op linnen 60x40cm. Cond:G
Jan B. Pospisil 1898-1968 Zweedse school, vissersboot in een Fjord, 36x27cm olieverf op linnen Cond:G
F Klaussen, boerderij bij sloot, olieverf op paneel 18x13cm. Cond:G
P. von Weiler, Duitse school, stilleven met gemberpot, olieverf op paneel 41x33cm. Cond;G
J, Dijkstra'44, stilleven met ketel, olieverf op linnen 60x50cm Cond:G
Hofer, omstreeks 1900, Duitse school, stilleven bij kaarslicht, olieverf op linnen 30x24cm. Cond:G
Marcel Mouly Parijs 1918, titel: La femme peintre, lithografie op papier 57x73cm. Cond:G
Charles Bartlett 1921 Engeland, Fenland Creek 23/60, herkomst kunsthandel Borzo, ets/ aquatint op papier 35x45 Cond:G
Jan Hofman 1978, geboren te Groningen 1942, ets 39/75 eigen druk, koe in landschap Friesland 44x59cm ets op papier Cond:G
Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1900, bosgezicht met beek, olieverf op paneel 24x32cm Cond:G
Onduidelijk gesigneerd, Russische school, winters stadsgezicht olieverf op paneel 15x20cm Cond:G
Ets Brouwer omstreeks 1930, Prins Hendrik kade Amsterdam, ets op papier 30x22cm Cond:G
Landkaart overijssel 18e eeuw, Seigneurie D'overijsel Hendrik de Leth 1740, gravure op papier 16,5x21,7cm. Cond:G
Schaket, branding bij avond, olieverf op linnen 20x25cm. Cond:G
Ongesigneerd omstreeks 1900 Duitse school, putti bij wijnranken, olieverf op paneel 52x32cm Cond:G
Signatuur verwijderd, omstreeks 1900 stilleven met koper samovaar, rozen etc. olieverf op linnen 104x86cm Cond;R
F Riotte 1880 Italiaanse school, meisje met abrikozen, pastel op papier 46x38cm Cond:G
R Falkenberg, waarschijnlijk Rischard Falkenberg 1875-1948 Duitse school, landschap met knotwilgen, olieverf op paneel Cond:G 39x29cm
Naar Rossum du Chattel, omstreeks 1900, poldergezicht, olieverf op linnen 60x40cm. Cond;G
H.v Moerbeek'07 Belgische school, olieverf op paneel, besneeuwd landschap met soldaten, 27x21cm Cond:G
Wim Poelman 20e eeuw, romantisch wintergezicht met figuren, olieverf op paneel 13,5x19,5cm Cond:G
Vijf werken van Jan Jans (monogram J.J) toegeschreven aan. Almelo 1893-1963, kerken plaatsen Twenthe, tekening op papier 23x16cm Cond:G
Berthold Mügge 1896-1970 Bremen, Duitse school, Aak te Bremen, olieverf op paneel 35x24cm Cond:G
Miniatuurschildering, ongesigneerd Romantische oosterse voorstelling, romantisch paar bij venster met goudverf, gemengde techniek op paneel 12,5x10cm. Cond:G
Jacob v Steiff omstreeks 1930, wilde paarden in galop, olieverf op linnen 85x48cm. Cond:G
Jaap van Kregten 1878-1967 Herder bij zijn schapen, olieverf op linnen 50x45cm Cond:G
Vier antieke gravures, landkaarten 17e-18e eeuw, Hispania, Maeslant etc. gravures op papier, 11-42cm. Cond:G
Ongesigneerd olieverf omstreeks 1900 portret Tochter Baron von Colin von fehlen Oppenheim. an das Leo Baeck Institute in goudkleurige lijst, 31x26cm. Cond:G
A Kleinsma, stilleven vaas met bloemen, porselein, olieverf op linnen 42x35cm. Cond:G
Jaap van Kregten 1878-1967 poldergezicht met rietsnijder en eenden, olieverf op linnen Cond:G
Jaap van Kregten 1878-1967, Twents landschap met kalveren, olieverf op linnen 50x70cm Cond:G
Han Bruinenberg copyist 1950-2015 geschilderde copy van Diego Rodriques de Silva Velazques (imposant schilderij) olieverf op linnen 140x107cm Cond:G