Hanger, 375/000, met blauw topaas en citrien, blauwtopaas 12x10mm citrien 3x3mm, Grootte hanger 21x12mm. ca 4,8gr. Nieuw
Bijzondere gouden hanger, 750/000, van Carrera y Carrera. hanger in de vorm van een hand, met een briljant in de rand en tussen de duim en wijsvinger. Grootte 22x7 mm. Bevestigd aan een fijn gouden ko...
Zilveren vergulde broche en armband, 925/000. Grote broche, veermodel met grote gekleurde stenen ( één ontbreekt) en geheel versierd met witte stenen, 7,5x3,5cm en een armband bestaande uit markiesvor...
Twee zilver, deels vergulde, armbanden, 925/000, met diverse stenen. Armbanden met hoefijzer vormige schakels, voorzien van steentjes, met in het midden een rechthoekige zetkast met een groene of brui...
Zakje met granaten, diverse geslepen stenen met diverse maten. ca. 275 crt. totaal 57,3 gr.
Elegante gouden oorhangers, 585/000, met citrien en granaat. Gouden oorhangers met op de steker een rond gefacetteerde citrien, ø 6 mm, met daaronder een kleine zetting met een klein wit steentje en d...
Collier bestaande uit granaten met GG 585/000 sluiting. Collier bestaande uit 4 rijen olijfvormige granaten en wat ronde granaten. De granaten zijn bevestigd aan een GG langwerpige sluiting, 9x20 mm, ...
Armband, 4 rij granaat met GG 585/000 antieke sluiting. Vier rijen granaat armband met ronde gefacetteerde granaten, ø 5 mm bevestigd aan een markiesvormige GG sluiting met 3 granaten en 4 hele klei...
Gouden ring met granaat, 585/000. Ring met ovale gefacetteerde granaat gezet in een ovale zetkast met geschulpte rand. Grootte kop 22x12 mm. ø 50 ca 4,2 gr.
Gouden ring, 585/000, met briljant. Massieve gouden ring. Merk: Aller Spanninga, met aan de bovenzijde een grote witgouden rand voorzien van een geelgouden rand bezet met een briljant, 0,08 crt, VSI/...
Ring 375/000 met granaat. Fraaie rozetring met granaat. In het midden een ovaal gefacetteerde granaat met een rand met rond gefacetteerde granaten. ø 54 ca. 2,8 gr. In goede staat.
Diverse sieraden: Fraaie oorknoppen GG 585/000 met witte steen. Ovale oorknoppen met getorste rand met in het midden een fantasie geslepen ovale melkachtige witte steen gezet in sierlijke klauwpootje...
Gouden oorknoppen, 585/000, met zwarte zoetwaterparels. ø 7 mm. Nieuw
Grote gouden hanger met carneool, 585/000. Grote hanger met royaal bewerkte rand met getorst draad en een ovaal gefacetteerde carneool. Grootte 5x2,7 cm. Als nieuw. ca 8 gr.
Gouden broche 585/000 met parels. Broche in de vorm van een blad van ruw bewerkt goud met in het midden een verlopende rij van parels. De broche is voorzien van een kanonsluiting. 55x25mm. ca 9,8 gr
Gouden armband, 585/000, met carneool. Gouden schakelarmband, met 9 ronde schakels met geschulpte rand voorzien van een rond gefacetteerde carneool. ø schakel 18 mm. Voorzien van veiligheidsketting. L...
Collier van gestoken beenkralen met gouden, 585/000, sluiting en bolletjes. 26 Beenkralen met getorste bewerking, ø 12 mm, met bolsluiting en 27 gladde gouden bolletjes. Lengte 40 cm
Gouden ring met carneool, 585/000. Ring met grote ovale zetting met gladde rand bezet met een ovaal gefacetteerde carneool. Grootte kop van de ring 16x27 mm. ø 58 ca. 4,6 gr.
Twee zakhorloges, een zilveren zakhorloge, 800/000 met bewerkte wijzerplaat, ø 46 mm. En een horloge met een zeilschip en ridder, "Discovery day". ø 50 mm. Voorzien van ketting. Beiden werkend.
Emporio Armani horloge, staal, rond model ø 42 mm, met parelmoer wijzerplaat en wit/creme kunststof band. Met gebruikssporen verder In goede staat, werkend.
Tissot dameshorloge, staal, rechthoekig model met brede band. Breedte 21 mm. Lengte 17,6 cm. wat gebruikssporen maar verder in goede staat. Werkend
Zenith dameshorlge, double met double schakelband, model Academy. Voorzien van cremekleurige bewerkte wijzerplaat. ø kast 23 mm Lengte 21 cm. Kleur op de kast wat afgesleten. Werkend. In goede staat.
Omega zakhorloge, zilver 800/000, met deksel voorzien van schildgravure. ø 50 mm. Veer vast.
Barnstenen collier met olijfvormige kralen, verlopend in grootte. 8-20 mm. Lengte 48 cm met draaisluiting.
Twee double herenringen, Helidor, Zegelmodel klein, 10x8mm ø 51, en groot 14x11mm ø 70. Nieuw
Lot met 10 zilveren ringen bestaande uit o.a. diverse strakke ringen met groot applique aan de bovenzijde, drie ringen met markesiet. ca 52 gr.
Zilveren schakelarmband, 925/000. Armband bestaande uit 5 rechthoekig getorste schakels met veeroog. ca 39 gr. Lengte 21 cm.
Gouden broche, 585/000, met groen topaas. Staafbroche, vlindermodel met roodgouden accenten en bezet met een groene topaas, 12x10 mm. Lengte 6,5 cm. ca. 6 gr.
Gouden ring, 585/000, met briljant. Ring met briljanten pavé gezet. Totaal 0,94 crt, SI-P. Breedte 4,3 mm. ø 53 ca. 3,7 gr.
Gouden collier met hanger, 585/000, met granaat. Gourmetcollier met hanger gemaakt van twee trouwringen versierd met 2 granaten. Voorzien van veiligheid. ø hanger 25 mm, lengte 60 cm. ca. 15,4 gr.
Gouden staafbroche, 585/000, met lapis lazuli. Lange broche met V-vorm en een bewerkt gedeelte. Voorzien van markies geslepen lapis Lazuli, 8x4 mm. Grootte 65x10 mm. ca 4,0 gr. Als nieuw
Collier 3 rij met parels en turkoois met gouden, 585/000, sluiting. Collier 3 rijen met cultivé parels en turkooiskralen, ø 5 mm, bevestigd aan een gouden sluiting in de vorm van een bloem met in het ...
Armband met turkoois voorzien van witgouden, 585/000, striksluiting met witte stenen. 3 Rijige armband met turkooiskralen, ø 8 mm, met fraai witgouden sluiting in de vorm van een strik bezet met witte...
Gouden rijring, 585/000, met briljanten. Een rijring, model diamonde 611, met 6 briljanten, 6x0.12 crt SI/Win een witgouden zetting. ø 53 ca 3,2 gr. In goede staat. Met certificaat.
Twee zilveren zakhorloges, 800/000. Een zakhorloge met zilveren niello kast met zwarte lijnen, ø 48 mm, kast iets beschadigd. En een klein zakhorloge met floraal bewerkte kast en achterkant. ø 40 mm. ...
Lot met 5 horloges o.a. Prisma automaat en Prisma mechanisch, een Corvette mechanisch en een Adora en merkloos horloge beiden quartz. 4x voorzien van een rekband.
Twee zilveren zakhorloges, 800/000. Een horloge merk Frietmeijer. I Hoya met op de achterzijde een paard en een horloge merk: Ernst Fincke, Fallersleben met floraal bewerkte rand en achterzijde. Beide...
Groot Invicta horloge Reserve, ø 51 mm, staal, chronograaf met blauwe band. Nieuw met certificaat.
Maurice Lacroix horloge, bicolour kast met zwart leren band. ø kast 36 mm. In goede staat, band is wat versleten. Werkend
Twee zakhorloges, een double Aplina met deksel, ø 51 mm, en een zilveren, 800/000 horloge Karl Lische, ø 50 mm. Beiden werkend.
Emporio Armani horloge, stalen model, rechthoekig, 30x42 mm., met wit/creme wijzerplaat. Voorzien van een creme crocoband met parelmoereffect. Nieuw
Gouden horloge, 585/000, Prisma met gouden band. Rond horloge, mechanisch, met Milanees bewerkte gouden band. Lengte 16 cm. ca. 20 gr. In goede staat, werkend.
Snoer met bloedkoralen, kaasvormig, ø 9 mm. Met enkele onzuiverheden. ca. 30 gr. lengte 25 cm.
Lot met staal vergulde ringen, drie bezet met zirconia's ø 50-66. Nieuw
Gouden fantasie ring, 585/000 met briljant. Gouden ring met in het midden een briljant op de ring gezet met 2 dubbele poten. aan weerszijden in de ring zijn 5 kleine briljanten in de band gezet. ø 53 ...
Collier van bloedkoralen. Verlopend collier met ronde kralen, 8-11 mm, met veeroog. ca. 27,3 gr. Lengte 40 cm.
Collier van bloedkoralen met gouden streekslot, 585/000. Collier van 5 rijen bloedkoralen bevestigd aan een bijzonder fraaie gouden streeksluiting met getorste bewerking en knoppen met mooie eindstukk...
Collier van bloedkoraal met gouden streeksluiting. 3 Rijen bloedkoraal, tonmodel ø 3mm, bevestigd aan een antiek vierkant streekslot,3x3 cm, met filigrain, bloemen en "hoornen des overvloeds" wat bes...
Gouden hanger, 585/000, met bloedkoraal. Hanger in de vorm van een kruis met bloedkoraal. 6x3cm. ca 3,0 gr.
Zilver vergulde slavenband, 925/000, bol model met dopsluiting. ø 6 mm. ca. 14,5 gr. 63x54mm en een onedele broche met imitatie bloedkoraal.
Koralen ketting, met tonvormige kralen, 8 mm, lengte 60 cm. ca. 48 gr. Zonder sluiting.
Fraaie antiek gouden manchetknopen gemaakt uit een Zeeuwse knop, ø 24 mm. Voorzien van belastingkeur. Enkele deukjes in de knoppen en een iets beschadigd randje aan één knop. totaal ca. 14 gr.
Gouden collier, 585/000, met streekhanger met granaat. Collier van ronde ankerschakel voorzien van een ronde hanger met granaat en filigrainbewerking, gemaakt van een sluiting. Voorzien van onedele ve...
Gouden collier met kruis, 585/000. Collier met een accolade vormige schakels met een groot gouden kruis verfraaid met Biedermeier krulgravure. Op de hoeken versierd met krullen. ca. 9,8 gr. Kruis 6,5x...
Bijzondere gouden horlogesleutel, 585/000, in de vorm van een pistool. Voorzien van veiligheidsketting. Lengte 6 cm. Cond.; R-G
Zilveren horlogeketting met munt, 925/000. Ketting van verlopende gourmetschakels met musketonhaak en onedele kapitolstok. Voorzien van een munt: Huddersfield &District cross country assoc. Gewicht al...
Zilveren armband, 925/000, Merk Pianegonda, met 4 bedels met roodgouden, 750/000, plaatjes. Voorzien van kapitolstok. totaal ca. 33 gr. Lengte 18 cm.
Modern zilveren collier 925/000. ca 39 gr. (massief) Lengte 80cm
Zilveren ring met carneool 925/000 ringkop 22x17mm maat 59.
Grote gouden ring, 585/000, met agaat. Een ring met grote geschulpte zetkast voorzien van getorste bewerking, met daarin een ovaal cabouchon geslepen agaat. ca 4,9 gr. ø 65 Ring is iets uit model.
Collier en armband van gefacetteerde granaatkralen, ø 9 mm, met geslepen gouden, 585/000, sluiting. Lengte 38 en 19 cm.
Collier van granaat met gouden streeksluiting, 585/000. 3 Rijen granaten bevestigd aan een grote streeksluiting, rond model met geschulpte rand voorzien van filigrain en bloemapplicaties. Ontbreekt ee...
Gouden broche, 585/000, met granaten. Een bloemvormige broche met een rozet met granaten, versierd met getorste randen en knopjes. ø 25 mm, ca 7,2 gr. Nieuw
Prachtige gouden slavenband, 750/000, met granaat. Armband met scharnier, volledig bezet met 4 rijen granaten, Breedte 10-24 mm. In het midden van de armband zit een grote rozet bezet met ronde en pee...
Gouden ring met streepagaat, 585/000. Gouden ring met grote ronde zetrand met getorste rand bezet met een cabouchon geslepen ronde streepagaat. ø kop van de ring 20 mm. ø 51 ca. 5,8 gr.
Gouden collier, 585/000 met hanger met granaten. Collier van vierkant gevormde schakels, ø 1,7 mm, met een hanger voorzien van granaten met filigrainversiering en kleine knopjes. Het collier is voorzi...
Collier van bloedkoraal en parels. Lang gedraaid collier met zoetwaterparels, ø 4 mm, en ronde bloedkoralen, ø 5 mm voorzien van double karabijnsluiting. Lengte 74 cm. ca 53 gr.
Brede zilveren ring, 925/000, met gouden kop, 585/000 met blauw topaas. Brede zilveren band, 8 mm, met grote roodgouden zetting met een blauw topaas, ø 10 mm. ø 52. ca 11,3 gr.
Handgemaakte gouden choker, 585/000, met briljant. Ovaal gourmetcollier, 2 mm, met in het midden een boog uit wit- en geelgoud, in het midden bezet met een briljant, 0,05 crt, bevestigd met 2 witgoude...
Ring, 375/000 met hartvormige triplette opaal, ø ringkop 17x17mm, ø 57. Nieuw
Hanger,375/000 met een opaaltriplette, hartvormig, 15x15mm. ca. 3,1gr. Nieuw
Witgouden rivierering, 585/000, met briljant. Witgouden rijring Riviéremodel met 3 zettingen met daarin een bewerkte rand met een briljant, totaal ca 0,06 crt.ø 53 ca. 2,7 gr. Nieuw
Witgouden rijring, 585/000, met briljanten. Rijring, breedte 2,8 mm, bezet met 9x0.04 crt briljant. ø 52 ca 2,5 gr. Nieuw
Witgouden oorhangers, 585/000, met briljant. Oorstekers met een bolletje met daaraan een pegelvormige hanger bezet met 3 kleine briljantjes. Lengte 24 mm. ca 2,8 gr. Nieuw
Lot zilveren sieraden, 835/000, bestaande uit een collier van bolletjes, een collier met bewerkte bollen, een bedelarmband met gekleurde bedels en een armband met florale schakels.
Collier van Akoya parels, ø 8 mm, bevestigd aan een witgouden sluiting, 585/000, met 2 briljanten. Lengte 45 cm. als nieuw.
Zilveren chatelaine met stempel en sleutel, 835/000. Chatelaine van jasseron met schuif, bewerkt met een parelrand en voorzien van een stempel en sleutel. MT.: Niekerk, Schoonhoven. ca. 28 gr. In goe...
Zilveren oorbellen met amethyst, 4,7 gr. 925/000, twee amethysten 15x10mm
Zilveren broche, 925/000, in de vorm van een engel. Een engel met vergulde vleugels en haar. 7x5 cm. In goede staat
Broche en oorschroeven verguld, versierd met Japanse voostelling, ingelegd met zilver en goud. ø 39-26 mm
Gouden klemarmband, 585/000, RG/GG/WG, met briljanten. Armband met drie banen gekleurd goud met aan de uiteinden 2 WG soort hoefijzers bezet met elk 9 briljanten, totaal ca 0.72 crt. ca 13,8 gr. 62x52...
Witgouden ring, 750/000, met briljant en saffier. Fantasie entouragering met een staalblauwe korund, variëteit saffier, ø 4,9x7,3 mm. In een entourage van 14 briljant geslepen diamanten, totaal ca. 0,...
Gouden ring 585/000 met tanzaniet en briljant. Een entouragering met in het midden een ovale gefacetteerde tanzaniet. Om de tanzaniet zit een rand met diamanten voorzien van een baquette- en briljan...
Bijzondere gouden rouwbroche, 585/000, met onyx millifouri en parels. Broche met grote ovale onyx, 41x31mm, ingelegd met kleine bloemetjes uit edelstenen. De gouden rand om onyx is versierd met 4 gou...
Gouden collier met peervormige hanger met blauw topaas, 585/000. Een fijn gourmet collier met een hanger met een peervormig geslepen blauw topaas, 14x10 mm. Lengte 38 cm. ca. 6,3 gr.
Mooie brede gouden armband, 585/000, met bakslot en veiligheid. Brede gouden gevlochten armband. Breedte 16 mm. Lengte 20 cm. ca 35 gr.
Bijzonder collier van Carrera y Carrera, parelcollier, Y-model, versierd met gouden tussenstukjes, 750/000, Voorzien van gouden hanger, een hand met een manchet bezet met diamanten. Met gouden veiligh...
Gouden fantasiering, 585/000, met briljanten. Ring wit- en geelgoud met strikmodel bezet met diverse kleine briljanten, totaal ca 0,20 crt SI-P/W. Breedte 8 mm. ø 52 , ca 5 gr.
Elegante gouden choker, 585/000. Fraaie verlopende choker met een gematteerde bewerking met lijnversiering. Voorzien van bakslot met veiligheid. Breedte 8-14mm. lengte 42,5 cm. ca. 36,4 gr. In zeer go...
Witgouden ring, 585/000, met briljant. Een entouragering met ovale rozet met 3 randen met in totaal 36 briljanten. totaal ca 0,80 crt W-P. ø 61 ca. 5,0 gr. In redelijk goede conditie.
Witgouden slavenband, 750/000, met een rij briljanten. Slavenband met aan de bovenzijde een verhoogd stuk waarin een 21 briljanten, verlopend in grootte, van 0,02 crt tot 0,10 crt, zijn gezet. De slav...
Prachtig platina dameshorloge, volgezet met diamant. Merk Girard Perregaux, mechanisch. Rond horloge versierd met een band gemaakt uit boogvormige schakels volledig bezet met briljant geslepen diamant...
Elegante slavenband GG/WG 585/000 met briljanten. Strakke brede slavenband, breedte 8 mm, met groot WG stuk, 28x8 mm, bezet met 3 rijen met 51 briljanten, totaal ca. 0.76 crt VSI/SI-TW, iets oplopend....
Bijzondere gouden choker, 750/000, versierd met parels en emaille. Fijn rond Venetiaans collier met enkele pareltjes. In het midden voorzien van een uit krullen gemaakt ornament prachtig versierd met ...
Bijzondere ring, 750/000, met briljanten. Elegante ring met 5 grote briljanten in het midden, versierd met 10 kleinere briljanten aan de randen. ca. 1,07 crt. VVS/TW ø 53 ca. 3,2 gr. In goede staat.