Grote ronde broche van kunststof versierd met zilveren ornamenten en zirconia. ø 58 mm.
Zilveren armband, 925/000, Merk Pianegonda, met 4 bedels met roodgouden, 750/000, plaatjes. Voorzien van kapitolstok. totaal ca. 33 gr. Lengte 18 cm.
Modern zilveren collier 925/000. ca 39 gr. (massief) Lengte 80cm
Zilveren ring met carneool 925/000 ringkop 22x17mm maat 59.
Lot ivoren sieraden bestaande uit bewerkte rinkelband, 2 paar rozen oorstekers, 2 bewerkte ringen en 2 colliers.
Grote gouden ring, 585/000, met agaat. Een ring met grote geschulpte zetkast voorzien van getorste bewerking, met daarin een ovaal cabouchon geslepen agaat. ca 4,9 gr. ø 65 Ring is iets uit model.
Collier en armband van gefacetteerde granaatkralen, ø 9 mm, met geslepen gouden, 585/000, sluiting. Lengte 38 en 19 cm.
Collier van granaat met gouden streeksluiting, 585/000. 3 Rijen granaten bevestigd aan een grote streeksluiting, rond model met geschulpte rand voorzien van filigrain en bloemapplicaties. Ontbreekt ee...
Gouden broche, 585/000, met granaten. Een bloemvormige broche met een rozet met granaten, versierd met getorste randen en knopjes. ø 25 mm, ca 7,2 gr. Nieuw
Prachtige gouden slavenband, 750/000, met granaat. Armband met scharnier, volledig bezet met 4 rijen granaten, Breedte 10-24 mm. In het midden van de armband zit een grote rozet bezet met ronde en pee...
Gouden ring met streepagaat, 585/000. Gouden ring met grote ronde zetrand met getorste rand bezet met een cabouchon geslepen ronde streepagaat. ø kop van de ring 20 mm. ø 51 ca. 5,8 gr.
Gouden collier, 585/000 met hanger met granaten. Collier van vierkant gevormde schakels, ø 1,7 mm, met een hanger voorzien van granaten met filigrainversiering en kleine knopjes. Het collier is voorzi...
Collier van bloedkoraal en parels. Lang gedraaid collier met zoetwaterparels, ø 4 mm, en ronde bloedkoralen, ø 5 mm voorzien van double karabijnsluiting. Lengte 74 cm. ca 53 gr.
Brede zilveren ring, 925/000, met gouden kop, 585/000 met blauw topaas. Brede zilveren band, 8 mm, met grote roodgouden zetting met een blauw topaas, ø 10 mm. ø 52. ca 11,3 gr.
Handgemaakte gouden choker, 585/000, met briljant. Ovaal gourmetcollier, 2 mm, met in het midden een boog uit wit- en geelgoud, in het midden bezet met een briljant, 0,05 crt, bevestigd met 2 witgoude...
Ring, 375/000 met hartvormige triplette opaal, ø ringkop 17x17mm, ø 57. Nieuw
Hanger,375/000 met een opaaltriplette, hartvormig, 15x15mm. ca. 3,1gr. Nieuw
Witgouden rivierering, 585/000, met briljant. Witgouden rijring Riviéremodel met 3 zettingen met daarin een bewerkte rand met een briljant, totaal ca 0,06 crt.ø 53 ca. 2,7 gr. Nieuw
Witgouden rijring, 585/000, met briljanten. Rijring, breedte 2,8 mm, bezet met 9x0.04 crt briljant. ø 52 ca 2,5 gr. Nieuw
Witgouden oorhangers, 585/000, met briljant. Oorstekers met een bolletje met daaraan een pegelvormige hanger bezet met 3 kleine briljantjes. Lengte 24 mm. ca 2,8 gr. Nieuw
Lot zilveren sieraden, 835/000, bestaande uit een collier van bolletjes, een collier met bewerkte bollen, een bedelarmband met gekleurde bedels en een armband met florale schakels.
Collier van Akoya parels, ø 8 mm, bevestigd aan een witgouden sluiting, 585/000, met 2 briljanten. Lengte 45 cm. als nieuw.
Zilveren chatelaine met stempel en sleutel, 835/000. Chatelaine van jasseron met schuif, bewerkt met een parelrand en voorzien van een stempel en sleutel. MT.: Niekerk, Schoonhoven. ca. 28 gr. In goe...
Zilveren oorbellen met amethyst, 4,7 gr. 925/000, twee amethysten 15x10mm
Zilveren broche, 925/000, in de vorm van een engel. Een engel met vergulde vleugels en haar. 7x5 cm. In goede staat
Ketting, zilver, 925/000, met amehtyst, 15x10mm. ca. 5,0 gr. 45cm lang
Broche en oorschroeven verguld, versierd met Japanse voostelling, ingelegd met zilver en goud. ø 39-26 mm
Gouden klemarmband, 585/000, RG/GG/WG, met briljanten. Armband met drie banen gekleurd goud met aan de uiteinden 2 WG soort hoefijzers bezet met elk 9 briljanten, totaal ca 0.72 crt. ca 13,8 gr. 62x52...
Witgouden oorbellen met smaragd en briljant, smaragden ø 4mm, en briljanten, totaal ca. 0.55crt, ca. 4,7gr.
Witgouden ring, 750/000, met briljant en saffier. Fantasie entouragering met een staalblauwe korund, variëteit saffier, ø 4,9x7,3 mm. In een entourage van 14 briljant geslepen diamanten, totaal ca. 0,...
Manchetknopen en reverspeld, 585/000, bezet met jade. Ovale manchetknopen en reverspeld met geschulpte rand bezet met ovaal cabouchon geslepen jade. 25x18 mm en 14x12 mm. ca.18 gr. In zeer goede staat...
Gouden ring 585/000 met tanzaniet en briljant. Een entouragering met in het midden een ovale gefacetteerde tanzaniet. Om de tanzaniet zit een rand met diamanten voorzien van een baquette- en briljan...
Gouden ring, 750/000, Riviére model, bezet met drie diamanten. Breedte 3,5 mm. ca. 1,6 gr. ø 55
Bijzondere gouden rouwbroche, 585/000, met onyx millifouri en parels. Broche met grote ovale onyx, 41x31mm, ingelegd met kleine bloemetjes uit edelstenen. De gouden rand om onyx is versierd met 4 gou...
Gouden collier met peervormige hanger met blauw topaas, 585/000. Een fijn gourmet collier met een hanger met een peervormig geslepen blauw topaas, 14x10 mm. Lengte 38 cm. ca. 6,3 gr.
Gouden ring met briljant, 585/000. Bolle ring met ijsmattering versierd met een witgouden krul met bezet met 3 briljanten. Breedte 10 mm, ø 58, ca 4,4 gr.
Mooie brede gouden armband, 585/000, met bakslot en veiligheid. Brede gouden gevlochten armband. Breedte 16 mm. Lengte 20 cm. ca 35 gr.
Bijzonder collier van Carrera y Carrera, parelcollier, Y-model, versierd met gouden tussenstukjes, 750/000, Voorzien van gouden hanger, een hand met een manchet bezet met diamanten. Met gouden veiligh...
Gouden fantasiering, 585/000, met briljanten. Ring wit- en geelgoud met strikmodel bezet met diverse kleine briljanten, totaal ca 0,20 crt SI-P/W. Breedte 8 mm. ø 52 , ca 5 gr.
Elegante gouden choker, 585/000. Fraaie verlopende choker met een gematteerde bewerking met lijnversiering. Voorzien van bakslot met veiligheid. Breedte 8-14mm. lengte 42,5 cm. ca. 36,4 gr. In zeer go...
Witgouden ring, 585/000, met briljant. Een entouragering met ovale rozet met 3 randen met in totaal 36 briljanten. totaal ca 0,80 crt W-P. ø 61 ca. 5,0 gr. In redelijk goede conditie.
Witgouden broche, 585/000, met diamant. Staafbroche, strikmodel, bezet met diverse kleine diamanten en een parel, ø 6 mm. Lengte 5 cm. ca. 7,5 gr.
Witgouden slavenband, 750/000, met een rij briljanten. Slavenband met aan de bovenzijde een verhoogd stuk waarin een 21 briljanten, verlopend in grootte, van 0,02 crt tot 0,10 crt, zijn gezet. De slav...
Mooi witgouden horloge, 750/000, met briljant. Ovaal dameshorloge, Juvenia mechanisch, met WG strak gematteerde band. Om het horloge zit een rand met zetkastjes met daarin 24 briljanten, totaal ca 0,9...
Prachtig platina dameshorloge, volgezet met diamant. Merk Girard Perregaux, mechanisch. Rond horloge versierd met een band gemaakt uit boogvormige schakels volledig bezet met briljant geslepen diamant...
Elegante slavenband GG/WG 585/000 met briljanten. Strakke brede slavenband, breedte 8 mm, met groot WG stuk, 28x8 mm, bezet met 3 rijen met 51 briljanten, totaal ca. 0.76 crt VSI/SI-TW, iets oplopend....
Bijzondere gouden choker, 750/000, versierd met parels en emaille. Fijn rond Venetiaans collier met enkele pareltjes. In het midden voorzien van een uit krullen gemaakt ornament prachtig versierd met ...
Bijzondere ring, 750/000, met briljanten. Elegante ring met 5 grote briljanten in het midden, versierd met 10 kleinere briljanten aan de randen. ca. 1,07 crt. VVS/TW ø 53 ca. 3,2 gr. In goede staat.