Grote kersenhouten eethoek met 6 stoelen, 2e helft 20e eeuw, stoelen met suede bekleed, in goede staat 78x208x95cm. Cond;G
Groot bronzen empire beeld omstreeks 1820, gemerkt: anonieme des bronzes, Griekse vrouw met gewaad. 48,5cm. Cond:G
Antieke Chinees bronzen boedha, gesigneerd 19e eeuw of ouder, mooie patina 32,4cm. Cond:G
Negentiende eeuws groot bronzen beeld op originele marmeren sokkel met bronzen plaquettes, gesigneerd H. Ferrat, vrouw met ampfora, marmer heeft beschadigingen, Charles Hippolyte Ferrat 1830-1882, 49-...
Originele Venini mondgeblazen vaas (Incalmo techniek), design Taipo Wirkkala, gesigneerd "Venini TW 2012" Model 503.00 in de kleurstelling TP/CR/AQ. Met originele doos en aankoopbon (€ 2.000,-). 47,5x...
Zes oude Duitse Meissen porseleinen kop en schotels decor van streublümchen omstreeks 1960, theekan, melk en suikerpot, theezeef, chip theekan verder in goede staat 8-23cm. Cond:G
Franse vroeg 19e eeuwse noten of pallisanderhouten vitrinekast met lade en florale intarsia, omstreeks 1830. 150x105x40cm. Cond:G
Mahoniehouten Louis Seize tafel, omstreeks 1780 met intarsia op blad en etage, bandintarsia en sterintarsia, in goede staat 76x69x47cm. Cond:G
Zilveren servies, 925/000, model Bonton met parelrand, bestaande uit een thee- en melkkan en een suikerpot met deksel. De kannen zijn voorzien van houten handvaten en de deksels zijn voorzien van een ...
Mooie gouden ring, 585/000, met diamant. Antieke ring met bewerkte band en in het midden een roosgelepen diamant, ø ca 6 mm, in zilver gezet met een rand met C-voluten. ø 60 ca 5 gr.
Antieke ovale zilver, deels, vergulde brandewijnkom met fraai floraal drijfwerk met vogels, bloemen en voluten. Geplaatst op een voet met florale rand en platte oren met putto's. ca. 251 gr. 25x12x9cm
Antieke Franse poudreuse, 19e eeuws met florale intarsia rondom, bronzen monturen en lijsten, in goede originele staat. 74x58x46cm.Cond:G
Italiaanse notenhouten barokstijl vitrine hoekkast met florale intarsia, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw in goede staat. 213x105x54cm. Cond:G
18e Eeuwse zilveren tasbeugel met rokhaak, 835/000. Fries. Gecontourneerde beugel versierd met mythologische voorstellingen en krullen. Bloemvormige drukknop en oog met putto. Voorzien van rokhaak met...
Collier van barnstenen. Verlopend collier met ovale kralen, 6-20 mm, voorzien van barnstenen sluiting. Lengte 60 cm ca 63 gr.
Zeer zeldzaam 19e eeuws Chinese cloissone Koro met originele houtgestoken basis, vergulde poten en drakenkoppen, keizerlijk geel met floraal decor, in zeer goede staat. 28x30x14,5øcm.
Vroeg 19e eeuw bronzen beeld van een Romeinse vrouw, omstreeks 1830, 43cm in goede staat
Prachtig glasobject door Annemiek Punt.(gelarie Ootmasum) Glas fusing, abstracte compositie, 53x55cm. Cond;G
Twee kristallen vazen met zilveren voet, 835/000. Trompetvormige vazen met geschulpte rand voorzien van verlopend amandelslijpsel. Geplaatst op een zilveren voet voorzien van parelrand. MT.: Van Kempe...
Vier grote18e eeuwse borden met Chinosserie decor, 3 met lichte randschade 1 met scherf. 355øcm. Cond;'R/G
Bijzondere opengewerkte zilveren geurdoos, 925/000. Langwerpige achthoekige doos, volledig uitgewerkt met ruiten en bloemen en gestorste bewerking. Met scharnier en sluiting. Grootte 16x10x7 cm. ca. 4...
Antieke zilveren bestekdelen, Middelburg 18e eeuw. Bestaande uit 2 tafellepels, 3 tafelvorken en een dessertvork en 2 opdienlepels, model Haags Lofje. MT.: Johannes d'Hoy, 1766-1786, Willem Langebeke...
Twee kandelaars, zilver 835/000, 3-lichts. Twee armige kandelaars met getorste bewerking op de ronde voet en in de schacht, met gekrulde armen en lichten met getorste bewerking. 28x12x24 cm. In goede ...
Stel prachtige zilveren kandelaars, 800/000, Oostenrijk. Twee fraai gecontourneerde kandelaars met golvende graveerbewerking met op de voet een monogramgravure. Rond 1900. Grootte ø 12x20 cm. Klein de...