H ten Cate Weber, naïeve schilderkunst, herkomst de Pook 56x51cm dorp met vissers op hoge wal, olieverf op paneel
Houten bloemtafel met binnenbak, stijlmeubel, 2e helft 20e eeuw, in goede staat 49x53ø Cond;G
Twee oude glazen, paper weights, 20e eeuw 5,5x7cm. in goede staat
Lot diverse sieraden bestaande o.a. uit 2 colliers, broches en hanger.