Bijzonder streeksieraad: een zilveren oorijzer, 835/000, met gouden Groningse stiften, 585/000. Zilveren kap met 2 gouden bewerkte stiften, Gronings. Totaal ca 92 gr. MT.zilveren oorijzer: Binne Eits ...
Elegante gouden ring, 585/000, met briljanten. Rozetring met een slagbewerking bezet met diverse diamanten, totaal ca. 0.16 crt.. ø 57 ca 3,75 gr. In goede staat.
Armband van grote carneolen met een gouden sluiting, 585/000, met carneool. 12 Grote gefacetteerde carneolen, ø 16 mm, met een ovale sluitig met in het midden een carneool en voorzien van grote eindst...
Antieke Japanse ivoor gesneden figuur omstreeks 1900, man met bezem en mand, 13,3cm. Ooit gelijmd (gerestaureerd) geweest.
Lot verzilverd, bestaande uit een opengwerkte broodmand met bijpassende bonbonmand en een flessenbak met 9 onderzetters, allen voorzien van parelrand. Als nieuw
Mooie gouden ring, 585/000, met diamant. Antieke ring met bewerkte band en in het midden een roosgelepen diamant, ø ca 6 mm, in zilver gezet met een rand met C-voluten. ø 60 ca 5 gr.
Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1930, landschap met sloot en knotwilg, olieverf op linnen. 40x50cm. Cond:G
Twee oude Japanse of Chinese cloissone vaasjes met Japans voorwerpen decor, 1e helft 20e eeuw 13,8x7,5øcm. Cond:G
Oud Russisch beschilderd dienblad met kerk en florale voorstellingen 12x60x31cm. Cond:G
Zilveren flessenopener, 835/000, in de vorm van een hoefijzer. Grootte 7,3x4,3cm, ca. 51,8 gr.
Bijzonder fraai zilveren schatkistje met emaille. Uitgewerkt kistje met kleine ronde appliqeuen( eentje ontbreekt) en getorste bewerking, versierd en ingelegd met blauw groen en oranje emaille. Marrak...
Fraaie zilveren schaal, Oostenrijk, 800/000. Ronde schaal met opgesoldeerde Biedermeier krul- en bloemenrand. Voorzien van 2 bewerkte oren. ø 29x6 cm. ca 892 gr. In goede staat.
Twee antieke scheermessen Jugendstil omstreeks 1900 met bacelieten heften. 17.5x6,3x2,3cm. Cond:G
Grote antieke Engelse telescoop scheepskijker van messing met leer. omstreeks 1900 Cond:G 92cm.
Zeer fraaie antieke zilveren doos, 835/000, Schoonhoven. Langwerpige gladde doos met getrembleerde geschulpte rand, aan de onderzijde voorzien van enkel een getrembleerde rand. Aan de binnenzijde voor...
Gouden koningscollier, 585/000. ø 2,5x2,5mm. ca 26 gr. Lengte 60 cm
Horloge zilver met GG 585/000 rand en GG oog. Hanghorloge, mechanisch, voorzien van zilveren bewerkte rand met schildering op achterzijde. Het hangeroog en de rand om het uurwerk en schilderijtje zijn...
Duits Bavaria Waldersdorf porselein mocca servies omstreeks 1950, 9 delig, romantisch en gouddecor 5-20cm Cond:G
Drie delen porselein, Duitse rijk met swastika gemerkt, omstreeks 1940, 2x Bavaria(1 bord haarlijnen) 23x23,5ø Cond:R/G
Fraaie zilveren fotolijst. 84 Zolotniks, versierd met emaille. Ovaal medaillon voor foto in een zilveren gecontourneerde plaat prachtig versierd met diverse kleuren emaille. De achterkant is gemaakt u...
Duits porselein ontbijtservies, Bavaria Schumann Arzberg omstreeks 1930. 1 schaal, theepot, 6 kop en schotels, 6 ontbijtborden(Cakeborden) melk en suikerpot(minimale chip mogelijk) 7-25cm. Cond:G
Antiekie notenhouten fotograaf, foto-uitvergroot kist, uitklapbaar, omstreeks 1920 met ingebouwd vergrootglas, in goede staat, 9,5x27x17cm.