Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

30. Oktoberveiling 2016

Versteigerung am Freitag, 14. Oktober 2016 ab 16:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

A.J. v. Prooyen, man in landschap
Ergebnis: 150 EUR

A.J. van Prooyen 1834-1898, man bij dorpskast voor nieuws berichten, olieverf op paneel 22,5x19cm. Cond:G

Zilveren ring met parelmoer
Startpreis 20 EUR

Zilveren ring, 925/000, met parelmoer. Slagring met in het midden een markies geslepen stukje parelmoer. breedte 22 mm. ø 52 Nieuw ca. 7,0 gr.

Notenhouten secretaire
Ergebnis: 330 EUR

Achtiende eeuwse notenhouten Duitse Louis Quinze secretaire omstreeks 1760, in zeer goede staat, 94x120x56cm

Eikenhouten kastje
Ergebnis: 200 EUR

Hollandse 19e eeuwse eikenhouten penantkast, Louis Philippe omstreeks 1860, in goede staat 80x90x37cm.

H. Himmel
Startpreis 80 EUR

H. Himmel, Duitse school, abstracte compositie, gemengde techniek op papier 58x77cm. Cond:G

2 Eikenhouten nachtkastjes
Ergebnis: 100 EUR

Twee antieke eikenhouten nachtkastjes met marmeren blad, omstreeks 1900 en in goede staat. 62x39x48cm.

Schilderij moeder met kind
Startpreis 125 EUR

W. Ryckhaels 2e helft 20e eeuw, interieur met moeder en kind, olieverf op paneel 40x50cm. Cond:G

Klokje en flacon met stop
Ergebnis: 65 EUR

Tafelklokje en een flacon met zilveren dop, 925/000. Klein zilverkleurig tafelklokje met quartz uurwerk, 5,5x4x2,2 cm, en een kristallen cilindervormige flacon met zilveren dop met geribbeld motief. E...

Landkaart
Ergebnis: 30 EUR

Oude landkaart DUCATUS Sleswici, naar oud voorbeeld 27x25cm. Cond:G

2 Koperen dekselvazen
Startpreis 40 EUR

Twee antieke koperen dekselvazen, omstreeks 1900 met gravering, hoorn des overvloeds, in goede staat 31cm.

Haardstel
Ergebnis: 100 EUR

Vijf delig antiek messing haardstel omstreeks 1900, in goede staat 34x65cm. Cond:G

2 Snuffbottles been, uil en vrucht
Startpreis 150 EUR

Drie oude ivoren snuffbottles 1e helft 20e eeuw, 1x vrucht met kikker, 1x uil met rat, 1x rattendecor. 8-9,5cm.Cond:G

Verrekijker in foedraal
Ergebnis: 40 EUR

Antieke telescoop verrekijker in foudraal, ongemerkt omstreeks 1900 messing met leder, 61cm. Cond:G

Militaire rekenschijf
Startpreis 60 EUR

Hollandse militaire rekenschijf in lederen etui, 2e helft 20e eeuw Cond:G ø13cm.

Groot telraam
Startpreis 30 EUR

Groot antiek school telraam, omstreeks 1900 in goede originele staat, 170x65x45cm.

Doos diversen
Ergebnis: 45 EUR

Doos diversen o.a. antiek plateel, glas, porselein, plated, olie en azijnstel 30x44x30cm. Cond:R

2 Cloissone vazen met bloemen en vlinders
Startpreis 125 EUR

Twee Japanse cloissone vazen met floraal decor en vlinders. 1e helft 20e eeuw in goede staat 23,5x10øcm. Cond:G

Afrikaans schild
Ergebnis: 35 EUR

Afrikaans koperen met houten wapenschild, decoratief, 20e eeuw, 57x39x9cm. Cond:G

4 Foo honden China
Startpreis 80 EUR

Vier antieke Chinese steengehouwen Foohonden, omstreeks 1700-1900. 19-21cm. Cond:G

Groot kavel diverse brillenkokers/brillen
Ergebnis: 105 EUR

Groot lot divers antiek, brillen en brillekokers, double, hout, baceliet 10-17cm. Cond:R/G

Twee herten koppen
Ergebnis: 40 EUR

Stel grote houtgestoken hertenkoppen met beschilderingen, 2e helft 20e eeuw. 76cm. Cond:G

Mozaik, Maria met kind
Startpreis 10 EUR

Heilig mozaik, Madonna met kind omstreeks 1930 of ouder, in goede staat 34x34cm.

klapmes
Startpreis 180 EUR

Antiek 19e eeuws klapmes met benen heft en beschilderingen, tekst op lemmet, Vendetta... heft gelijmd 42cm.