Duitse school verso gesigneerd+Bremen, impressionistisch riviergezicht met zeilboten, olieverf op paneel 35x22cm. Cond:G
Grote antieke ijzeren uil met lantaarn omstreeks 1900, handwerk. 47cm. Cond:G
Antieke opaline glazen vaas met opgewerkte glazen bloemen omstreeks 1900, in goede staat 28,5cm Cond:G
Raymond Weijl dames horloge, verguld, langwerpige kast met steentjes op de wijzerplaat. In goede staat. 5857 A 571682
Duits meissen porseleinen servies, midden 20e eeuw, bloem en gouddecor. 9 delig+ 6 gebaksborden, 6 kop en schotels, koffiekan melkkan en suikerpot. in zeer goede staat. 5,5-23cm.
Antieke neogotische bronzen portre Montre met zakhorloge, functies niet getest. 17cm. Cond:G
Zeer fraaie zilveren Empire pijpencomfoor, 835/000. Ovaal model met opgelegde gladde rand, met ovale voet geplaatst op een houten plateau met 4 bolpoten. De pijpencomfoor is voorzien van een koperen b...
Grote antieke Chinees porseleinen Chine de Blanc figuur, Pelchrim met stok en hoed, 19e eeuws, mooie kwaliteit, gedetailleerd uitgevoerd. 32,8cm. Cond:G
Gaaf antiek Frans marmeren klokkenstel omstreeks 1880 met vergulde monturen 8 daags uurwerk, halfuurslag en veerslinger, in zeer goede staat. 36-50cm.
Collier van parels, gemaakt van natuurlijk materiaal, met verschillende kleuren, voorzien van magneetsluiting. ø 12 mm, lengte 42 cm. Nieuw
Grote 19e eeuwse Duitse Louis Philippe draaiorgel met papieren speelplaten, speelt alleen bij draaien. 30x46x46cm. Cond;G
Zeven delen Duitse stadt Meissen porselein Zwiebelmuster omstreeks 1930, 2 presenteerschalen, kop en schotel, 3 kopjes, bonbonschaal 7-33cm. Cond:R/G
Lot mode-sieraden bestaande uit diverse colliers, o.a. met parels, diverse broches en oorclips en een rozenkrans.
Twee prachtige 19e eeuwse Chinees porseleinen vazen met uiterst gedetailleerde beschilderde emaille decor met keizerlijke figuren en hoogwaardigheidsbekleders. in goede staat 25,5x11,3øcm.
Grote Barok Engel met houder en originele polychromie, 18e-19e eeuws, zuid Duitsland of Italie. 40cm. Cond:G
Vier antieke Duitse Stadt Meissen porselein opengewerkte borden, zwiebelmuster decor en goudrand. omstreeks 1920. 22ø Cond:G
Zilveren slagring, 925/000, met chromdiopsid. Slagring met 2 chromdiopsidstenen, peervormige gefacetteerd, 6x8 mm, in de band versierd met witte topasen. ø 56 ca 5,4 gr. Nieuw
Mooie 19e eeuwse Franse Oel de Boeuff wandklok met parelmoerinleg, emaille wijzerplaat en opgelegde emaille cartouches. 8 daags uurwerk, halfuurslag. 64cm. Cond:G
Antiek tafelstuk met hert en groenglazen geplooide schaal omstreeks 1900, messing overgeschilderd, goudkleurig 33x30ø Cond:R/G
Antieke Duitse reiswekker van messing met gave emaille wijzerplaat, veren goed, loopt niet, verder in goede staat 8x8x6cm. Cond:G
Engelse school 19e eeuw monogram, verso society of Brittisch artists 1864, vele figuren voor het gerecht, olieverf op linnen 129x104cm. Cond:G
Antieke Thüringen porseleinen figuur omstreeks 1900, slapende vrouw in stoel, beschadigd. 12cm. Cond:R
Solitairring WG 585/000 met briljant. Ring WG met spiegelchaton met strakke bewerking, voorzien van een briljant geslepen diamant, ca 0.09 crt. ø 52 ca. 3.2 gr.