Antiek Franse pendule omstreeks 1840 met mahoniekast, intarsia en 8 daags uurwerk met touwtjesslinger en halfuurslag 24cm. Cond:G (achterdeurtje mist)
Marmeren Louis Seize stijl pendule met vergulde bronzen ornamenten, omstreeks 1870 8 daags uurwerk met halfuurslag en veerslinger. 49x35x13cm. Cond:G
Zeer grote roodkoperen scheepslamp, 1e helft 20e eeuw, gemerkt Port, in goede staat 70x43x34cm.
Twee antieke petroleumlampen, 1x messing en keramiek, 1x opaline met floraal decor. omstreeks 1900, 51x13ø en 51x11øcm. Cond:G
F.A. Mooy 1884-1968 stilleven mand met peren, olieverf op paneel 41x35,5cm. Cond:G
Twee bronzen kaarskandelaren, 20e eeuw in rococostijl. 22x22x10cm. Cond:G
Theo van Oorschot Schijndel 1920-1989 s'hertogenbosch, landschap met boerderij en schapen, olieverf op paneel 36x31cm Cond:G
Chris Lanooy 1881-1948 toegeschreven aan landschap met rietkraag, olieverf op linnen 36x55cm. Cond:G
Zeer zeldzaam 19e eeuws Chinese cloissone Koro met originele houtgestoken basis, vergulde poten en drakenkoppen, keizerlijk geel met floraal decor, in zeer goede staat. 28x30x14,5øcm.
Zeer oude Perzische op Chinese kraker van ijzer en messing, vermoedelijk tussen 1500-1700, in de vorm van een paardenhoofd, op het paardenhoofd een swistaka motief (collecters item) in goede originele...
Vroeg 19e eeuwse Franse comtoise in beschilderde houten klokkast met wekkerfunctie, gave emaille wijzerplaat en vergulde feuille, 210cm Cond:G
Grote 19e eeuwse Egelse pallisanderhouten theekist met 3 compartimenten en parelmoerinleg bij slotplaten.(stukje parelrand mist, houten zijring mist) verder in goede staat. 21x34x20cm.
Zes x 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Roze borden, octagonaal met floraal en gouddecor( minimale chips alle borden) Cond:R/G
J.H. Kaemmerer slijpsteen en kippen bij een rivier, olieverf op linnen. 40x50cm. Cond:G
B.H Bolink 1876 Deventer-Enschede 1950 vaas met bloemen, olieverf op paneel. 32x40 Cond:G
Duitse antieke porseleinen dekselvaas gemerkt, Augustus Rex, door Helena Wolfsen Dresden met militairia en floraal decor, handbeschilderd en gouddecor, omstreeks 1900 in goede staat 40,5cm. Cond:G
Grote Italiaanse Napels porseleinen figurengroep, valsspelers bij kaartspel, gesigneerd Merli, 2e helft 20e eeuw in goede staat. 31x55x35cm. Cond:G
A. de Roo 1959 Eindhoven, stilleven met pruimen en glas, olieverf op paneel 40x50cm. Cond;G
Twee oude eikenhouten wandregulateurs, 2e helft 20e eeuw, 1x ODO en 1x Mebus 40-66cm Cond:G
Oude eikenhouten Friese staartklok, 2e helft 20e eeuw met wekkerfunctie, mooie kwaliteit en in goede staat.
Oud Duits Bavaria servies omstreeks 1950 bestaande uit: 6 maaltijdborden, 6 soepborden, 11 ontbijtborden, 3 terrines, 8 schalen, 2 sauskommen, botervloot, 13 kop en schotels, melkkan en theepot (1 sch...
Divers Duits porselein, 4x Rosenthal en 6x Bavaria kop en schotels. 5-17cm. Cond:G
Zilveren fotolijst voor een dubbele foto, 835/000. Langwerpige fotlijst voorzien van ribbelebwerking met 2 ovale medailonnen voor de foto's. 11x15 cm. Voorzien van houten achterzijde. In goede staat.