Heilig mozaik, Madonna met kind omstreeks 1930 of ouder, in goede staat 34x34cm.
Zilveren vorkje, 835/000, Hollands. Vier-tands vorkje met gecontourneerde steel versierd met Biedermeier krul- en bloemgravures. MT.: onleesbaar jl.: 1860. Lengte 13,5 cm. ca. 14 gr. In goede staat.
Lot met 2 delen zilveren, bestaande uit een doosje met zilveren tafelcijfers en een porseleinen odeurflacon met rode beschildering voorzien van zilveren dop, gedeukt. Cond.: R-G
Twee collier van koraal. Een collier met bloedkoralen takjes, 6-34 mm, wat gevlekt, met onedele sluiting. Lengte 54 cm. En een collier van wit/roze koraal met takjes, 5-48 mm, lengte 50 cm, met onedel...
Sabin nr 43/50 Israel, landschap met figuren, lithografie op papier 50x34cm. Cond:G
Twee vooroorlogse dekseldoosjes, 1 maal baceliet(beschadigd), 1 maal agaat met messing montuur(goed)
Twee Duitse antiquarische illustraties, 17,5-32,5cm Cond:R/G
Fles Eau de toilette "First de Van Cleef & Arpels, Paris 120 ml. nieuw.
Munten- en postzegelsset "Souvenir Vaticano, Jubilaeum A.D. 2000", de muntenset bevat een misslag (500L). Set is in goede staat.
Set antieke benen dominostenen met hout, in houten doos, omstreeks 1900 in goede staat, 4,5x19,5x6,5cm.
Antieke Duitse Jugendstil wekker met Kölner Dom (gebarsten) functies niet getest! 22cm. Cond:R
Twee oude Chinees porseleinen gemberpotten met bloesemdecor, 20e eeuw, deksel gelijmd. 12-15cm. Cond:G
Vijf delen oud Duits Fürstenberg porselein 60er jaren, 2 bolvazen, 2 hoge vazen, koekjesschaal 10-20cm. Cond:G
Amerikaans modesieraad: een broche in de vorm van een bloem uit geel metaal met rode en groene bewerking. Signed ART. Grootte ø 60 mm
Collier van takjes koraal, 6-26 mm. Met zilveren sluiting. Lengte 40 cm.
Amerikaans modesieraad: Prachtige broche met hoofd van een dame, versierd met witte en zwarte stenen, onedel. Grootte 60x35 mm. Signed: Mary Ellen Cinti.
Zilveren ring, 925/000, met parelmoer. Slagring met in het midden een markies geslepen stukje parelmoer. breedte 22 mm. ø 52 Nieuw ca. 7,0 gr.
Zilveren cameehanger, 800/000. Ovale hanger met gladde rand met getorste versiering. Bezet met een fraai uitgesneden camee. 25x18mm. De brochering is verwijderd.
Lot met divers plated, bestaande uit een soeplepel, taartschep, suikertang, odeurflesje, couvert en servetketting.
Zilveren ring, 835/000, met koraal. Rozetring, ø 18 mm, met een rand gemaakt uit knopen bezet met een koraal en voorzien van een bewerkte band. ø 51 ca 3,8 gr.
Strakke zilveren ring, 925/000, met paarse-witte steen. Ring, Art Deco stijl, met een paars witte, langwerpig gefacetteerde steen. ø 52 ca. 4 gr. In goede staat.
Lot sieraden met snijwerk bestaande uit 3 lange colliers met olijfvormige houten kralen met langwerpige hanger met o.a. een boedha en Aziatische afbeeldingen en een rinkelarmband met sierlijk snijwer...
Helmut Grundner Duitse school, Rom Fontaine di Trevi, ets op papier, Cond:G
Zeven Duitse Schertsuitgaves, Der ware Jacob, Druckverlag Dietz Stuttgart eind 19e eeuw 24x32cm (niet gecontroleerd of compleet is) Cond:R/G
Negentiende eeuwse tinnen kraankan met koperen kraan, bedeukt 34cm. Cond:R
Kleine 19e eeuwse Engelse mahoniehouten kapspiegel, in goede staat 45cm. Cond:G
Antieke opaline glazen geëlectrificeerde petroleumlamp met floraal decor 54cm Cond:G
Drie delen handbeschilderd, dekseldoos,presenteertablet en beschilderde emmer. 37-56cm. Cond:G
Hollandse barometer, notenhout, 2e helft 20e eeuw, Warmink, in goede staat 83cm
Antiek heilig Kruis omstreeks 1900, met eiken kruis en bisquit porseleinen heilig kruis 71x35cm. Cond:G
Twee penningen in doos van Begeer Voorschoten voor 25 jaar trouwe dienst ø8cm. en ø5cm. Cond.: G. Tevens een set met 5 munten "Sail 95", 1x een munt van 10 euro 1996, 1x 5 euro 1996, 1x munt Rotterdam...
Drie vooroorlogse poppenmeubelen: poppenstoel, poppenwagen, poppenbed 30-59cm.Cond;G
Antieke spiegel met facetgeslepen spiegelglas omstreeks 1890, lijst beschadigd 91x47cm Cond:R
Antieke halspiegel, omstreeks 1900 met facetgeslepen spiegel, in goede staat 125x70cm.
Twaalf vooroorlogse glazen, 6 theeglazen met emaille decor, 6 likeurglazen met guirlandes. 8-10cm. Cond:G
Hoge blauwgroene transparante vaas omstreeks 1970, waarschijnlijk Murano, in goede staat 38cm.
Oud antiek tegeltableau, 6 pas, met reiger, handbeschilderd, monogram R.D 46x30cm. Cond:G
Zeven x Hollands aardewerk 20e eeuw, 5 delig kaststel en 2 apothekers potten 18-33cm. Cond:R/G
Driemaal antiek porselein, omstreeks 1900, 2 maal staffordshire dekseldoosje met figuren(2 handen af bij figuur) 1 maal klokhuis nr 1053 (Haarscheur) 11-26cm. Cond:R/G
Driedelig Delfts polychrome kaststel met floraal decor, flora keramiek, 2e helft 20e eeuw in goede staat 25-34cm.
Driedelig Chinees porseleinen kaststel in Kang Xy stijl, in goede staat 26-31cm.
Collier van olijfgroene parels, gemaakt uit natuurlijk materiaal met magneetsluiting. ø 10 mm, Lengte 41 cm. Nieuw
Amerikaans modesieraad: een ronde broche uit geelmetaal. Signed Roger TM. Grootte ø 52 mm.
Amerikaans modesieraad: Een geelmetalen broche met uitgewerkte rand. In het midden voorzien van een wit groene camee met dubbel hoofd. Grootte 38x38 mm.
Lot met diverse sieraden bestaande uit 4 kralen snoeren en een lang collier en een collier met filigrainachtige hanger.
Goud op zilveren staafbroche, 835/000, met blauwe steen. Langwerpige broche met in het midden een ovaal gefacetteerde blauwe steen. 70x13mm. Met kanonsluiting. In goede staat.
Zilveren ring, 800/000, met bauwe en witte stenen. Zilveren slagring met markiesgeslepen blauwe stenen en 3 rond gefacetteerde zirconia's. ø 58
Twee paar oorhangers, zilver 925/000. Brisures met daaraan een kegelvormige hanger met bewerking en een paar met een organische langwerpige vorm. Lengte 40-45 mm.
Lot diverse sieraden bestaande uit een collier van bloedkoraaltakjes, ivoor en een soort grote camee broche
Collier van parels, gemaakt van natuurlijk materiaal, met verschillende kleuren, voorzien van magneetsluiting. ø 12 mm, lengte 42 cm. Nieuw
Kristallen asbak met sterling zilveren montuur 925/000, verso genummerd 2324 HE 600, ø13cm.
Zilveren hanger met 2 dolfijnen en een blauwe steen. Grootte 40x25 mm. Totaal ca 5,7 gr.
Hanger zilver 925/000 gerodineert, bezet met zwarte zirconia, Grootte 24x64 mm., ca.6.1 gr. Nieuw
Zilveren kandelaar, 835/000. Kleine lage kandelaar met fraai bewerkte rand met blad en bloemmotief. ø 6x7 cm. Rand heeft deuken. In redelijk goede staat
Lot sieraden bestaande uit een zilveren zakhorloge met rosé rand, en 2 double hangers, een met blauwe steen en een met rood/bruine steen.
Zilveren filigrainhanger met koraal, 835/000. Grote hanger met filigrainbewerking en een koraal in het midden. Grootte 55x50 mm. ca. 13,2 gr.
Drie silver-overlay kinderschoentjes.12x5x7cm. In goede staat
Vergulde sierkurk en miniatuur, vergulde sierkurk ajourgezaagd met de letters ULM en een vliegende vogel, gemerkt handarbeit, 9,5 cm. En een miniatuur, onedel, van een visser met pijp en een grote vis...
Twee servetringen, een zware zilveren servetring met hamerslag, kabelranden en gravure E.J. MT.: Hooijkaas, Schoonhoven en een floraal gedreven opengewerkte vingerdoekring met wapenschild. ø5,5x3,5 en...
Zilveren speld, 925/000, met zirconia's. Merk Esprit. Broche in de vorm van een veiligheidsspeld bezet met een rij met 4 zirconia's. Grootte 55x13mm. ca7,0 gr. Nieuw
Zilveren ring met bewerkte rand voorzien van een bloedkoraal, 12x9mm, ø 56 ca 3,5 gr.
Houten gebedsketting van handgesneden kralen houten kralen, ø 14mm, roodgeverfd. Bevestigd aan een double sluiting. Lengte 63 cm
Lot met Indonesische sieraden, deels zilver, bestaande uit oorclips en een broche in de vorm van een waaier en een ovale hanger.
H. Pesser omstreeks 1900, madonna met kind, tekening op papier, 13,5x22cm. Cond:G
Daan de Vries 1915, 1895-1959 Distel, houtsnede op papier, 40x31cm Cond:G
Verzameling Duitse lithografieen op papier, omstreeks 1920, Duitse scheepsvaart en walvisvaart, in goede staat 18x30cm
Drie 17e-18e eeuwse gravures van kathedralen, stadhuis, gravures op papier 16x20cm. Cond:G
K. Oosterkerk 1959 abstracte compositie, houtskool op papier 64x49cm.
(Docent kunstacademie van Kampen)
Peter Wehrens, lithografie voor Oosters dagblad abstracte compositie, lithografie op papier 42x58cm Cond:G
Duitse school verso gesigneerd+Bremen, impressionistisch riviergezicht met zeilboten, olieverf op paneel 35x22cm. Cond:G
A. Trefftz (Duitse school) landschap met wandelaar naar dorp, olieverf op papier, 40x30cm. Cond:G
Verzameling Duitse antiquarische kinderboeken (127) o.a. Heidi, Hauffs märchen, Grimms Märchen, Rotkäppchen etc. 20-25cm. Cond:R/G
Twee oostduitse DDR N.V.A helmen met lederen binnenhelm en speld, in goede staat 6-30cm. Cond:G
Ibelo tafelaansteker, cilindervormig zilverkleurig model met gematteerde bewerking. Nieuw ø 4,5x8cm.
Zes delen oud koperwerk, 19e 20e eeuw, appelketel, peerketel, comfort, stoof, lamp en mooie doofpot. 15-70cm. Con d;G
Twee 19e eeuwse heilig kruizen met vergulding en porseleinen corpus Christi. in goede originele staat, 37-44cm.
Lot 19e eeuwse strijkijzers, natuurstandaard 10 delen.Cond:G
Twee delen Historisme omstreeks 1880, incompleet inkstel met fauw, twee putti bij aambeeld 10-23cm Cond:R
Kavel met 8 bankbiljetten: 1x 1 Gulden Nederland 1949, 1x 50 Gulden 1946 Javasche bank, 1x 10 Francs en 5x Russische biljetten ( 10, 25, 50,100, 200). Diverse kwaliteiten.
Twee oude porseleinen poppen omstreeks 1980, copie Armand Marseille pop nr. 390, 43cm, copie S.F.B.J Paris nr 236 35cm in goede staat
Negentiende eeuwse Franse reiswekker, eigenbouw, slagwerkveer kapot 24cm. Cond:R
Bronzen herdenkingsplaquette, Oldenzaal 1947-1993 Vigilat UT CUIESCANT, in goede staat 15x11x1,5cm.
Bronzen wandschotel met portret door L.Ricard 1879 portret van een heer 37ø Cond:G
Twee antieke porseleinen figuren Duitsland, haan omstreeks 1920 Volkstedt, kandelaar Dresden omstreeks 1950. 14,5-24cm. Cond:G
Vijftien miniatuurporseleinen beeldjes, 20e eeuw, minimale chip mogelijk, 2-5cm. Cond:R/G
Zes oude porseleinen figuren, 2e helft 20e eeuw (arm weg) verder in goede staat 15-22cm.
Zilveren oorknoppen, 925/000, met rozenkwarts. Oorknoppen met een driehoekige plaat met daaraan een rozenkwartskraal, ø 12 mm. Lengte 25 mm. Nieuw
Drie zilveren hangers, 925/000, gerhodineerd met gekleurde zirconia's. 12-20 mm. Nieuw
Tag Heuer dameshorloge. Stalen kast, bollopend met kunststofband, gebroken. Grootte kast 30x40 mm. Quarts
Collier van parels, gemaakt uit natuurlijk materiaal, met verschillende tinten, voorzien van magneetsluiting, ø 14 mm. Lengte 40 cm. Nieuw
Collier van onyxkralen, verlopend ø 9-19mm, lengte 72 cm, ca 193 gr. zonder sluiting.
Lot met diverse sieraden bestaande uit o.a. diverse broches, colliers, armband en ringen.
Twee zilveren horloges, een zakhorloge, ø 47 mm met onedele ketting, mist glas, en een dameshorloge met zilveren kast en lederen band, wijzerplaat wat beschadigd.
Zilveren dubbeltjesarmband. Armband met een dubbele rij dubbeltjes, 1930-1941. Voorzien van een veeroog. Lengte 19 cm. Breedte 3 cm. ca 25,9 gr.