Diese Webseite verwendet Cookies

30. Oktoberveiling 2016

Versteigerung am Freitag, 14. Oktober 2016 ab 16:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Verkauft
Schilderij, kippen op boerenerf 1203
Schilderij, kippen op boerenerf

Ergebnis:

135 EUR

Verkauft
B.H. Bolink 1196
B.H. Bolink

Ergebnis:

110 EUR

Verkauft
5 Makkumse borden 6208
5 Makkumse borden

Ergebnis:

50 EUR

5 Wekkers 3679
5 Wekkers
Startpreis 40 EUR
Verkauft
Schilderij A. de Roo 1189
Schilderij A. de Roo

Ergebnis:

350 EUR

Weense regulateur 3672
Weense regulateur
Startpreis 70 EUR
Tafelklok noten 3665
Tafelklok noten
Startpreis 70 EUR
Sjoerd Bakker 2001 1546
Sjoerd Bakker 2001
Startpreis 30 EUR
Verkauft
Ets, Dirk Harting 1539
Ets, Dirk Harting

Ergebnis:

25 EUR

Asbak 450
Asbak
Startpreis 25 EUR
Wim Bos 1153
Wim Bos
Startpreis 250 EUR
Verkauft
Antheils-Schein Handelsgesellschaft 1886 1532
Antheils-Schein Handelsgesellschaft 1886

Ergebnis:

15 EUR

Schilderij, vissers 1146
Schilderij, vissers
Startpreis 340 EUR
Verkauft
Zilveren schaar, 18e eeuw 443
Zilveren schaar, 18e eeuw

Ergebnis:

140 EUR

Verkauft
2 Hummels, 2087 en 239 6172
2 Hummels, 2087 en 239

Ergebnis:

35 EUR

Chinees schilderij 1139
Chinees schilderij
Startpreis 80 EUR
Collier en armband met edelstenen, 3-rij 436
Collier en armband met edelstenen, 3-rij
Startpreis 65 EUR
Verkauft
Tafelklokje 3629
Tafelklokje

Ergebnis:

160 EUR

Verkauft
Wit marmeren pendule 3622
Wit marmeren pendule

Ergebnis:

200 EUR

Verkauft
Koetje, laat 18e eeuws 6165
Koetje, laat 18e eeuws

Ergebnis:

20 EUR

Comtoise 3615
Comtoise
Startpreis 250 EUR
Bavaria servies 6179
Bavaria servies
Startpreis 40 EUR
4 Rosenthal borden, 6 kop en schotel 6072
4 Rosenthal borden, 6 kop en schotel
Startpreis 40 EUR
Verkauft
Zilveren dubbele fotolijst 150
Zilveren dubbele fotolijst

Ergebnis:

70 EUR