Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

30. Oktoberveiling 2016

Versteigerung am Freitag, 14. Oktober 2016 ab 16:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Vaas + 2 imari borden
Startpreis 30 EUR

Drie delen goud-imari porselein, 2e helft 20e eeuw, grote dekselvaas en 2 sierschotels. 30,5-47cm. Cond:G

Porseleinen toekan
Startpreis 80 EUR

Deense Royal Copenhagen porseleinen Toekan 2574. 9,3cm. Cond:G

Asbak
Startpreis 25 EUR

Kristallen asbak met sterling zilveren montuur 925/000, verso genummerd 2324 HE 600, ø13cm.

Zilveren schaar, 18e eeuw
Ergebnis: 140 EUR

Antieke zilveren schaar, 18e eeuw, met rokhaak. De schaar is versierd met duiven en voorzien van een zilveren ketting en rokhaak. Schaar 17 cm. Lengte ketting 60 cm. Ogen iets uit model verder in goed...

Inro met vissen
Ergebnis: 50 EUR

Oude Japans ivoren Inro met karperdecor, 1e helft 20e eeuw 5,5x4,3x2.8cm.Cond;G

Chinees schilderij
Startpreis 80 EUR

Groot chinees schilderij, gesigneerd China, 20e eeuw met goudfazanten, drukkunst of gouache op papier 100x160cm. Cond:G

Mahonie klapbuffet
Startpreis 350 EUR

Hollands mahoniehouten klapbuffet omstreeks 1780 met gerilde deuren, drie lades met gebogen front 94x110x59 en 157x140x55cm Cond:G

Collier en armband met edelstenen, 3-rij
Startpreis 65 EUR

Collier en armband met edelstenen een een goud op zilveren sluiting met groene en witte stenen. Een 3 rijen armband met malachiet en chalcedoon en een collier met nefriet, parel en chalcedoon. ø 5 mm....

Wedgwood servies
Ergebnis: 450 EUR

Groot Engels Wedgwood of etruria servies met rankendecor, bestaande uit: 8 diepe borden, 6 soepkommen, 8 grote borden, koffiepot, 8 ontbijtborden, theepot, 8 grotere borden, 7 schalen, botervloot, 7 t...

6x Japanse theekop, compleet
Ergebnis: 30 EUR

Zes antieke Japanse eierschaal porseleinen kop en schotels, omstreeks 1920+ 6 deksels. 7,5-12,5øcm. Cond:G

4 Delen ijzerwerk
Startpreis 40 EUR

Vier delen antiek ijzerwerk, deurklopper, vleesmolen, snijapparaat, en veiligheidsslot hutra, 10-30cm. Cond:G

Deel van servies, en deel van kinderservies
Ergebnis: 20 EUR

Twee maal oud serviesgoed. 1x kinderservies omstreeks 1900, 1x moccaservies Nikko Grün 2e helft 20e eeuw, minimale chip mogelijk 5-17cm. Cond:G

Brieven-opbergkast
Ergebnis: 200 EUR

Negentiende eeuwse Engelse mahoniehouten lectuuropbergkast met drie uitklapbare compartimenten, dubbele getorste zuilen, in goede originele staat. 119x64x27cm.

4 Engelse stoelen Victoriaans
Startpreis 500 EUR

Vier antieke Engelse Victoriaanse mahoniehouten stoelen, recentelijk vakkundig gerestaureerd en gestoffeerd, in zeer goede staat 85x46x53cm.

Schilderij, H.H. Ros
Startpreis 100 EUR

H.H. Ros, omstreeks 1920, schaapskudde met herder, olieverf op linnen 60x80cm. Cond:G

12 Deurkloppers
Ergebnis: 70 EUR

Twaalf oude messing deurkloppers, 1e helft 20e eeuw, leeuwenkopvorm, in goede staat 15x11x4cm.

Wessels, stalinterieur
Ergebnis: 100 EUR

Albert Wessels Rijssen 1938-2010, stalinterieur met paarden en spreuk, olieverf op linnen, 60x80cm. Cond;G

2 Porseleinen vazen, 19e eeuw
Ergebnis: 100 EUR

Twee prachtige antieke handbeschilderde porseleinen vazen met floraal en gouddecor, omstreeks 1900, genummerd en lichtblauw zwaardteken en merkteken met kroon, mooie kwaliteit 20,5x8,5øcm.

Mahonietafel met wangen
Startpreis 150 EUR

Noord Duitse biedermeier mahoniehouten wangentafel, omstreeks 1830 met bandintarsia, lichte fineerschade, tip van 1 vierspantpoot is weg. 76x70x183cm. Cond:R/G

Schilderij, Helfrich, eenden
Ergebnis: 600 EUR

Frans Helfferich Den Haag 1871-1941, eenden in hoog gras, olieverf op linnen 40x60cm Cond:R/G klein scheurtje.

Antieke Yixing theepot, China
Startpreis 400 EUR

Antieke gesigneerde Chinese yixing theepot, gegraveerd met Chinese tekens, mooie kwaliteit, 19e eeuws of ouder. 12,4x17,3x9,8øccm. Cond;G

2 Chinees porseleinen neksteunen
Startpreis 80 EUR

Twee grote oude Chinees porseleinen neksteunen, 2e helft 20e eeuw, voorstellende een jongen en een meisje, in goede staat. 18x28x11cm.

Lot zilver en verzilverd
Ergebnis: 45 EUR

Lot zilver en verzilverd bestaande uit twee zilveren servetbanden, een zilveren borstel, een verzilverde broodmand, vork druppelstop, een sigaretdoos en een likeurplaatje.

Engelse weegschaal
Startpreis 30 EUR

Antieke Engelse weegschaal omstreeks 1900 met messing weegschalen. 20x40x18cm. Cond:G

Kavel met 10 (oude) boeken
Startpreis 90 EUR

Kavel met 10 (oude) boeken: 1x Quistorp "Grundsätze des Deutschane Peinlichen Rechts" (2. Teil) 1794, 1x T.T. Kroon "Mythologisch woordenboek" 1875, 1x "Overijssel", samengesteld onder red. van van En...

Schilderij, priester
Startpreis 900 EUR

Ongesigneerd 18e eeuw priester met heilig kruis en Praag op de achtergrond, originele ongerestaureerde staat, olieverf op linnen Cond:R/G 150x93cm.

5 Makkumse borden
Ergebnis: 50 EUR

Vijf oude Hollandse Makkumse keramieken en polychrome sierborden, 20e eeuw in goede staat. 15-36cm.

Zilveren rammelaar
Startpreis 180 EUR

Zilveren rammelaar, 800/000, met fluit belletje en voorzien van wit handvat. rammelaar met dubbele krul versierd met 2 hangers en een belletje. Lengte 16 cm. In goede staat

Vitrine met intarsia, 19e eeuw
Ergebnis: 390 EUR

Franse vroeg 19e eeuwse noten of pallisanderhouten vitrinekast met lade en florale intarsia, omstreeks 1830. 150x105x40cm. Cond:G

Mahonie barok secretaire
Startpreis 1.100 EUR

Grote 18e eeuwse Hollandse mahoniehouten Louis Quinze Barok secretaire met klauwpoten en bronzen beslag(shellack) met prachtig binnenleven met bronzen kapitellen omstreeks 1780 in goede staat 116x110x...

B. Brugman, bomen bij boerderij
Ergebnis: 200 EUR

Berry Brugman 1915-1996 Almelo, expressionistisch landschap, bomen en boerderij, olieverf op linnen 80x60cm. Cond;G

Tinnen pelgrimsflesje, rond 1900
Startpreis 75 EUR

Antieke vroeg 19e eeuwse tinnen pelgrimsfles met monogram M. (lichtbedeukt) 18,5x14,5x4cm. Cond:G

Noten orgelgebogen kabinet
Ergebnis: 1.000 EUR

Prachtig 18e eeuws Hollands Louis Quinze kabinet met 3 orgelgebogen lades, antiek vuurverguld bronzen beslag (niet origineel) staande op klauwpoten, lichte fineerschades, verder in goede staat. 235x15...

Lot diverse sieraden
Startpreis 25 EUR

Lot diverse sieraden bestaande uit een collier van bloedkoraaltakjes, ivoor en een soort grote camee broche

Scheepslamp
Ergebnis: 110 EUR

Zeer grote roodkoperen scheepslamp, 1e helft 20e eeuw, gemerkt Port, in goede staat 70x43x34cm.

2 x petroleumlamp
Startpreis 70 EUR

Twee antieke petroleumlampen, 1x messing en keramiek, 1x opaline met floraal decor. omstreeks 1900, 51x13ø en 51x11øcm. Cond:G

2 Zilveren strooiers
Ergebnis: 50 EUR

Twee zilveren strooiers, 830/000, met rococo lijnen in reliëf, doorlopend in de voet. De dop is versierd met een knop. ø4,5x8cm. 1x gemerkt MT.: M.Aase, Bergen,1876-1953, Noorwegen. Eén strooier heeft...

5 Wekkers
Startpreis 40 EUR

Vijf oude metalen wekkers omstreeks 1930 en later, 2x Wuba, 1x Junghans, 1x Gustav Becker, 1x Peter, opdraai veren zijn goed, in goede staat 9-18cm.

Opaline eierset met zilver
Startpreis 120 EUR

Opaline eierset met zilveren houders, 835/000. Zes opaline glazen eierdopjes met ronde zilveren voet met florale bewerking geplaatst op een mahoniehouten voetstuk met ivoren bolpootjes en zilveren get...

Oorknoppen met diamant
Ergebnis: 80 EUR

Oorknoppen met diamant. Oorbellen uit geelmetaal met een rozet bezet met diamantenplakjes, ø oorknop 9 mm.

Weense regulateur
Startpreis 70 EUR

Mooie antieke notenhouten Weense regulateur omstreeks 1880 met halve zuilen, weekloper met decentrale secondenwijzer (zonder slag) in goede staat 115cm Cond:G

2 Hummels, 2087 en 239
Ergebnis: 35 EUR

Twee Hummels: 1x Hummel 2087 "ABC Student" en Hummel 239 H.: 9cm. Cond.: G

Tafelklok noten
Startpreis 70 EUR

Antieke Duitse notenhouten tafelklok van Junghans, omstreeks 1880 met koperen beslag, halfuurslag, in goede staat 44cm.

Schilderij, Constant Artz
Ergebnis: 1.250 EUR

Constant Artz 1870-1951, eendenfamilie te water, olieverf op paneel. Met taxatierapport van Simonis en Buunk ter inzage.50x40cm. Cond:G

Lot zilveren sieraden
Ergebnis: 30 EUR

Lot zilveren sieraden bestaande uit 2 haarspelden, een broche met de nachtwacht, een filigrain bloem en een knopje met pareltjes. 800/000 en 835/000. Totaal ca 40 gr.

Bavaria servies
Startpreis 40 EUR

Oud Duits Bavaria servies omstreeks 1950 bestaande uit: 6 maaltijdborden, 6 soepborden, 11 ontbijtborden, 3 terrines, 8 schalen, 2 sauskommen, botervloot, 13 kop en schotels, melkkan en theepot (1 sch...

4 Rosenthal borden, 6 kop en schotel
Startpreis 40 EUR

Divers Duits porselein, 4x Rosenthal en 6x Bavaria kop en schotels. 5-17cm. Cond:G

Zilveren dubbele fotolijst
Ergebnis: 70 EUR

Zilveren fotolijst voor een dubbele foto, 835/000. Langwerpige fotlijst voorzien van ribbelebwerking met 2 ovale medailonnen voor de foto's. 11x15 cm. Voorzien van houten achterzijde. In goede staat.