Diese Webseite verwendet Cookies

30. Oktoberveiling 2016

Versteigerung am Freitag, 14. Oktober 2016 ab 16:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

7 Zilveren letterbroches 384
7 Zilveren letterbroches
Startpreis 25 EUR
Lot diverse sieraden 386
Lot diverse sieraden
Startpreis 25 EUR
Parelcollier 387
Parelcollier
Startpreis 25 EUR
Asbak 450
Asbak
Startpreis 25 EUR
Zilveren hanger dolfijnen 456
Zilveren hanger dolfijnen
Startpreis 25 EUR
Zilveren hanger met zwarte zirconia 460
Zilveren hanger met zwarte zirconia
Startpreis 25 EUR
Zilveren kandelaar 669
Zilveren kandelaar
Startpreis 25 EUR
Lot sieraden 3x 713
Lot sieraden 3x
Startpreis 25 EUR
Zilveren filigrainhanger met koraal 734
Zilveren filigrainhanger met koraal
Startpreis 25 EUR
3 Overlay zilveren schoenen 769
3 Overlay zilveren schoenen
Startpreis 25 EUR
Vergulde sierkurk en miniatuur 795
Vergulde sierkurk en miniatuur
Startpreis 25 EUR
Twee servetringen 796
Twee servetringen
Startpreis 25 EUR
Zilveren speld Esprit 804
Zilveren speld Esprit
Startpreis 25 EUR
Zilveren ring bloedkoraal 828
Zilveren ring bloedkoraal
Startpreis 25 EUR
Houten gebedsketting 838
Houten gebedsketting
Startpreis 25 EUR
Lot Indonesisch zilver 887
Lot Indonesisch zilver
Startpreis 25 EUR
Tekening, Madonna 1538
Tekening, Madonna
Startpreis 25 EUR
Houtsnede, Daan de Vries 1915 1540
Houtsnede, Daan de Vries 1915
Startpreis 25 EUR
Verzameling Duitse lithografiën, scheepvaart 1542
Verzameling Duitse lithografiën, scheepvaart
Startpreis 25 EUR
3 Gravures van Kathedralen 1545
3 Gravures van Kathedralen
Startpreis 25 EUR
Schilderij, Ko Oosterkerk 1549
Schilderij, Ko Oosterkerk
Startpreis 25 EUR
Schilderij, Peter Wehrens 1551
Schilderij, Peter Wehrens
Startpreis 25 EUR
Riviergezicht Worpsweide 1552
Riviergezicht Worpsweide
Startpreis 25 EUR
Schilderij, Duitse school 1568
Schilderij, Duitse school
Startpreis 25 EUR