Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

30. Oktoberveiling 2016

Versteigerung am Freitag, 14. Oktober 2016 ab 16:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

4 Zilveren beursjes
Ergebnis: 110 EUR

Vier zilveren beursjes. Een grotere strakke tasbeugel met een een gevlochten tasje, 8x7 cm, een beursje met een halfronde beugel met gestreepte bewerking, 5x7 cm, een glad gecontourneerde beugel met g...

Tafelstuk met hert
Ergebnis: 50 EUR

Antiek tafelstuk met hert en groenglazen geplooide schaal omstreeks 1900, messing overgeschilderd, goudkleurig 33x30ø Cond:R/G

2 Chinese jade cups op houten voetjes
Startpreis 125 EUR

Twee antieke Jade cups, omstreeks 1900 met houten consoles, in goede staat. 3,5x11,8x7øcm.

4x zilveren armband
Startpreis 60 EUR

Lot met 4 zilveren armbanden bestaande uit een klein slavenbandje met gravurebewerking, ø 48x45mm, een fijne rinkelband, een brede biesmarkarmband, 10 mm, en een armband met carneolen. Totaal ca 67 gr...

Zilveren Jugenstil lepel
Startpreis 45 EUR

Zilveren Jugenstil lepel, 800/000, met fraai florale handgravure op de steel. Duits ca 49 gr. 21 cm.

Op leder geschilderde teksten en afbeeldingen
Ergebnis: 180 EUR

Oude perkament beschildering met tekst (huid) vermoedelijk Afrikaans, 20e eeuw 222x36cm. Cond:G

Platelen vaas + keramiek vaas
Startpreis 40 EUR

Twee delen antiek aardewerk, platelen vaas en keramieken vaas 20x15ø en 19,5x9,5øcm.

2 kaarskandelaren
Startpreis 70 EUR

Twee antieke kopergeslagen kaarskandelaren met wapendecor, omstreeks 1900. 29cm. Cond:G

4 Delen porselein
Startpreis 30 EUR

Vier delen oud/antiek porselein, 3 delig kaststel Villeroy en Boch omstreeks 1900, en een Delfts wandrek omstreeks 1930, in goede staat 14-24cm. Cond:G

Houten gebedsketting
Startpreis 25 EUR

Houten gebedsketting van handgesneden kralen houten kralen, ø 14mm, roodgeverfd. Bevestigd aan een double sluiting. Lengte 63 cm

5 Zilveren speelpionnen met afbeeldingen
Ergebnis: 20 EUR

Vijf zilveren speelpionnnen, 800/000, Duits. Speelpionnen in de vorm van een paard, een adelaar, een edelweis, een zoenend paar en een uil. MT.: Christoph Widmann, Pforzheim. Totaal ca. 76 gr. 3-5 cm...

2x Enkelloops pistool
Startpreis 250 EUR

Twee antieke enkelloops pistolen omstreeks 1800 met graveringen. In goede originele staat 17-18cm. Cond:G

Sigarenkistje
Ergebnis: 100 EUR

Antiek eikenhouten sigarenkistje met sigarenhouders(humidoir) 23x22x16cm. omstreeks 1900, Cond:G

Gouden ring met briljant pavé
Startpreis 275 EUR

Gouden ring, 585/000, pave gezet met briljanten. Breedte 5,5 mm ca 3,4 gr. ø 62

Yixing theepot met kopjes
Ergebnis: 50 EUR

Vijf delen oud Chinees Yixing aardewerk met emaille decor, omstreeks 1900. Trekpot gaaf(gemerkt), bolvaasje met haarscheur, 1 kopje gaaf, 2 beschadigd. 4,5-21cm.

Raymond Weijl dameshorloge
Ergebnis: 75 EUR

Raymond Weijl dames horloge, verguld, langwerpige kast met steentjes op de wijzerplaat. In goede staat. 5857 A 571682

Petroleumlamp, geëlectrificeerd
Ergebnis: 30 EUR

Antieke messing Jugendstil wandpetroleumlamp omstreeks 1900, later geelectrificeerd, gebloemde kap 40x24x15cm. Cond;R/G

Porseleinen plaquette, vrouw
Startpreis 375 EUR

Antieke 19e eeuwse porseleinen plaquette, gesigneerd P.G verso P Genest of Gevers? mei 1879, in originele lijst, dame met drinkende vogel, in goede staat 27x18cm

Empire zilveren pijpencomfoor
Startpreis 180 EUR

Zeer fraaie zilveren Empire pijpencomfoor, 835/000. Ovaal model met opgelegde gladde rand, met ovale voet geplaatst op een houten plateau met 4 bolpoten. De pijpencomfoor is voorzien van een koperen b...

Lot modesieraden
Ergebnis: 20 EUR

Lot mode-sieraden bestaande uit diverse colliers, o.a. met parels, diverse broches en oorclips en een rozenkrans.

Metalen bord vroeg 19e eeuw
Startpreis 125 EUR

Antiek 18e-19e eeuws gesigneerd gietijzeren bord met Chin ese tekst en geschulpte omranding, in goede staat. 2x19,8øcm.

18e eeuwse Delftse vaas
Ergebnis: 25 EUR

Gemerkte 17e/18e eeuwse dekselvaas met landschapsdecor, Chip deksel, scherven bovenrand ingelijmd 31cm. Cond:R

Parelcollier
Startpreis 25 EUR

Collier van parels, gemaakt van natuurlijk materiaal, met verschillende kleuren, voorzien van magneetsluiting. ø 12 mm, lengte 42 cm. Nieuw