Diese Webseite verwendet Cookies

30. Oktoberveiling 2016

Versteigerung am Freitag, 14. Oktober 2016 ab 16:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Amsterdams staand horloge 3500
Amsterdams staand horloge
Startpreis 3.200 EUR
Verkauft
Vuurvergulde pendule 3501
Vuurvergulde pendule

Ergebnis:

3.000 EUR

Egyptisch pendulestel 3502
Egyptisch pendulestel
Startpreis 1.190 EUR
Pendule 3503
Pendule
Startpreis 750 EUR
Duitse klok 18eeuws 3504
Duitse klok 18eeuws
Startpreis 1.400 EUR
Verkauft
Schwarzwald klok met console 3505
Schwarzwald klok met console

Ergebnis:

750 EUR

Verkauft
Noten Jugendstil klok 3506
Noten Jugendstil klok

Ergebnis:

950 EUR

Verkauft
Schwarzwalder klokkenstel 3507
Schwarzwalder klokkenstel

Ergebnis:

2.500 EUR

Bracet klok 3508
Bracet klok
Startpreis 2.000 EUR
Verkauft
Vergulde pendule vrouw op bank 3509
Vergulde pendule vrouw op bank

Ergebnis:

800 EUR

Friesche kortstaart 3510
Friesche kortstaart
Startpreis 600 EUR
Verkauft
Friese kortstaartklok 3511
Friese kortstaartklok

Ergebnis:

350 EUR

Empire pendule 3512
Empire pendule
Startpreis 675 EUR
Verkauft
3 Gewichten klok 3513
3 Gewichten klok

Ergebnis:

600 EUR

Lenzkirch klokkenstel, majolica 3514
Lenzkirch klokkenstel, majolica
Startpreis 1.000 EUR
Pendule 3515
Pendule
Startpreis 850 EUR
Haan comtoise 3516
Haan comtoise
Startpreis 400 EUR
5-Delig klokkenstel, 19e eeuw 3517
5-Delig klokkenstel, 19e eeuw
Startpreis 650 EUR
Verkauft
Porseleinen klok edelman met vrouw 3518
Porseleinen klok edelman met vrouw

Ergebnis:

450 EUR

Engelse staande klok met snijwerk 3519
Engelse staande klok met snijwerk
Startpreis 650 EUR
Vuurvergulde pendule 3520
Vuurvergulde pendule
Startpreis 350 EUR
Friese stoelklok 3521
Friese stoelklok
Startpreis 500 EUR
Vuurtorenklok 3522
Vuurtorenklok
Startpreis 400 EUR
Verkauft
Beeldenklok 3523
Beeldenklok

Ergebnis:

2.000 EUR