Vijf maal blikken speelgoed mechanisch, 1x houtzager voor stoommachine Germany US zone, 1x olifant op kar Germany US zone, vrachtwagen, driewieler en kip China 13-21cm. Cond:R/G
Kavel met 16 Dinky Toys modelauto's (Atlas Editions) inclusief Dinky Toys display met de modellen; Volvo 122S, Simca 9 Aronde, Trioumph TR2, Citroën DS 19, Citroën 11BL, Opel Rekord, Lincoln Premiere,...
Vooroorlogse Engelse kinderkoffer met grammofoon, merk Chad valley England, met vier speelplaten 11x24x17cm. Cond;G
Drie maal oud blikken speelgoed, 1x paya Bugattu in doos, grote motor met zijspan Paya, vooroorlogse blikken klimaap, in goede staat 20-29cm.
Grote vooroorlogse speelgoedhond op wielen en lederen trekkoord lederen bij poten omstreeks 1920 40x46x21cm. (Mogelijk Steiff) Cond:G
Antieke Jugendstil poppenkleerkastje vol met leuke poppenkleding, omstreeks 1900 en in goede staat 66x45x22cm. Cond;G
Antieke Duitse kinder Kaufmannsladen, speelgoed ladenblok, met porseleinen plaquettes, omstreeks 1910, in goede staat 74x65x25cm.
Antieke Duitse porseleinen badpop nr 6048, en originele Steiff beer, omstreeks 1930, 23-34cm. Cond:G
Vijftien oude originele Walt Disney productions figuren. o.a. keramiek, kunststof en rubber. 20e eeuw, 12-32cm. Cond:R/G
Oude etalagepop, 50er jaren met kleding(craquele in handen) 165cm. Cond:G
Antieke Duitse Doll stoommachine omstreeks 1910 met originele lithografie en messing stoomketel en schoorsteen 18x17x19cm. Cond:G
Twee keer vooroorlogs blikken mechanisch speelgoed, clown aan turnrek gemerkt BM, clown op rolschaatsen ongemerkt 15-37cm. Cond:G
Vier maal oud mechanisch speelgoed, trommelende beer met batterijfunctie, dansende clown batterij functie, pandabeer met batterijfunctie, spelende kat omstreeks 1930 mechanisch 14-36cm. Cond;R/G
Drie delen houten Ado speelgoed (met merken) vrachtauto, vrachtkiepwagen, grote aanhanger 47-51cm.Cond:G
Mechanisch bestuurbaar kinderhobbelpaard, beweegt zich voort tijdens het hobbelen omstreeks 1940, Mohair met metalen onderstel, i8n zeer goede staat 77x88x43cm.
Vooroorlogse grote geheel blikken kinderspeelgoedpaard , beweegt zich voort wanneer kind hobbelt gemerkt MOBO, made in England, in goede staat 78x87x26cm.
Lot van 9 oude Steiff figuren omstreeks 1930 en later, in goede staat 20-47cm.
Vier mechanische clowns, 1x clown met wandelstok, 1xclown met bezem op batterijfunctie, 1x jonglerende clown, 1x trommelende clown met batterijfunctie, 16-36cm.
Verzameling van 27 Steiff mecki's (gummi) diverse voorstellingen, 20e eeuw in goede staat 19x40x32cm in doos
Antiek crocketspel omstreeks 1900, compleet in houten kist met drie jongleerringen(origineel) 107x27x45cm. Cond:G
Groot kavel Del Prado met diverse sets uit de serie Egypte waaronder; "Mummificatie", "Ceremonie", "De Farao en zijn vrouw", "Het maken van een koninklijk beeld", "De Farao en zijn strijdwagen", "Muzi...
Twee collecties beschilderde glasplaten voor toverlantaarns, 1x London Zoological Gardens, en langwerpige diversen 9-28cm. Cond:G
Vier oude speelgoedauto's 2x jaguar E type, 1x police Gorgi toys chevrolet impala, 1x dinky toy mecedes Benz 220 SE. 10-26cm. Cond:R/G
Duitse houten speelgoed Hedo baggerwagen omstreeks 1950 54x20x57cm. Cond:G