Antiek Duits houten ridderkasteel omstreeks 1920, met originele beschildering, deeltje mist, verder in goede staat , 35x40x27cm.
Kavel diverse accesoires voor modelspoor (huisjes etc.) en diverse rails. alles in gebruikte en ongeteste staat.
Kavel met 9 modeltreinen (Atlas edities) en 10 modeltrucks (Roadstars). Allen met originele verpakkingen en in goede staat.
Doos vol divers oud speelgoed, hout, blik en stof, 20e eeuw 26x40x50cm. Cond:G
Kavel met 10 modelauto's met originele verpakking waaronder; 1x Willys MB 1943 (kuifje uitvoering), 1x Jeep Willys MB, 1x Van Hool 306 1958, 1x Lincoln Continental Limousine SS-100-X. Tevens 6 zilverk...
Lot antiek vilt speelgoed figuren, en oude toverlantaarn met filmpjes, made in Poland, omstreeks 1930, 14-40cm Cond:G
Lot antiek poppenhuis speelgoed, o.a porselein en emaille, 4-20cm. Cond:G
Groot lot antiek Duits speelgoed, omstreeks 1930, poppen, pluchebeesten, o.a. Steiff, celluloid, in doos. 25x43x60cm. Cond:G
Duitse houten speelgoed Hedo baggerwagen omstreeks 1950 54x20x57cm. Cond:G
Vier maal vooroorlogs blikken speelgoed, kinderpostbus omstreeks 1900, poppenwagen met schildpadpopje omstreeks 1930, kindertelefoon US Zone, kinder kolenkit met chinoiserie beschildering omstreeks 19...
Zeldzame Duitse antieke blikken kindergrammofoon met 4 speelplaten, Lemiphone omstreeks 1920, met mooie gave lithografische voorstellingen 17x21x18cm. Cond:G
Leuke zeldzame vooroorlogse DUO kinderfiets met drie zittingen, lederen tas, en spaakwielen, in goede staat 84x100x50cm.
Drie vooroorlogse poppenmeubelen: poppenstoel, poppenwagen, poppenbed 30-59cm.Cond;G
Vier oude Lenci stijl poppen, 2e helft 20e eeuw 35x42cm. Cond:G
Zeven diverse oude celluloid poppen, minerva groot, schildpad baby, PPMK meisje, schutzmarke jongen, minerva meisje, DE meisje met vlechten, 30-55cm.
Negen oude Duitse schildpad poppen, omstreeks 1920-1970, 13-39cm. Cond:R/G
Antieke Duitse porseleinen pop A.M 351/7K met slaapogen papier mache baby, gemodelleerd doopkleed 47cm. Cond:G
Drie dozen divers miniatuur poppenhuis speelgoed(hoge nieuwwaarde) bestaande uit meubelen, lampen, porselein, accessoires etc, hoofdzakelijk nieuw in doos 50x40cm Cond:G
Vier dozen divers miniatuur poppenhuis speelgoed (nieuwwaarde 1500,-) bestaande uit electrische kroonluchter, meubelen, porselein, lantaarns etc, hoofdzakelijk nieuw in originele dozen 30-48cm Cond:G
Twee oude porseleinen poppen omstreeks 1980, copie Armand Marseille pop nr. 390, 43cm, copie S.F.B.J Paris nr 236 35cm in goede staat
Antieke Duitse porseleinen pop nr 370/7, met lederbalg en celluloid onderarmen, kleertjes en pruik. In goede staat 67cm Cond:G
Set antieke benen dominostenen met hout, in houten doos, omstreeks 1900 in goede staat, 4,5x19,5x6,5cm.
Twee collecties beschilderde glasplaten voor toverlantaarns, 1x London Zoological Gardens, en langwerpige diversen 9-28cm. Cond:G
Drie antieke spelen omstreeks 1900, 2x memorie, 1x houd de dief (niet compleet) 16-25cm. Cond:G
Vier oude Duitse speelgoedauto's, blik, in doos. Shuco mercedes, ecamico, opel, Kellerman kever. 2e helft 20e eeuw, in zeer goede staat. 11-17cm.
Groot lot antiek gegoten tinnen soldaten en figuren met beschilderingen, 19e 20e eeuw in doos, in goede staat 9x20x18cm.
Groot kavel Del Prado met diverse sets uit de serie Egypte waaronder; "Mummificatie", "Ceremonie", "De Farao en zijn vrouw", "Het maken van een koninklijk beeld", "De Farao en zijn strijdwagen", "Muzi...
Antieke Duitse porseleinen pop Heinrich Handwerk en Simon en Halbig, met gelede lichaam( twee vingers af) in goede staat 55cm.
Vijftien oude originele Walt Disney productions figuren. o.a. keramiek, kunststof en rubber. 20e eeuw, 12-32cm. Cond:R/G
Kavel met 16 Dinky Toys modelauto's (Atlas Editions) inclusief Dinky Toys display met de modellen; Volvo 122S, Simca 9 Aronde, Trioumph TR2, Citroën DS 19, Citroën 11BL, Opel Rekord, Lincoln Premiere,...
Antieke Duitse porseleinen badpop nr 6048, en originele Steiff beer, omstreeks 1930, 23-34cm. Cond:G
Drie vooroorlogse blikken, poppenhuis en wandhouders, omstreeks 1930 o.s. emaille, 1 x groen, zand,zeep,soda, 1x rood, koffie,thee en suiker, lepelrek 11-14cm. Cond:G
Drie oude Duitse (mohair) teddyberen, omstreeks 1930-1950, bespeeld. 36-70cm. Cond:R/G
Vijf maal blikken speelgoed mechanisch, 1x houtzager voor stoommachine Germany US zone, 1x olifant op kar Germany US zone, vrachtwagen, driewieler en kip China 13-21cm. Cond:R/G
Lot vooroorlogs celluloid Duits, eendenfamilie, 2x indiaantje in kano omstreeks 1930 3-20cm. Cond;G
Vier zeldzame antieke jongleerkegels omstreeks 1900, 2x noten 2xmahonie, 34-35cm. Cond:G
Groot lot divers vooroorlogs Duits speelgoed, o.a. serviezen, porselein, celluloid, poppenmeubels, blikken badkamer en popjes etc. in doos 33x74x33cm. Cond:R/G
Antieke Duitse Kaufmannsladen, omstreeks 1900, kinderspeelgoed met porseleinen naamplaquettes, 22x60x23cm. Cond:G
Antieke poppenwagen, omstreeks 1930, 1x celluloid pop Emigo. in goede staat 50-90cm.
Zeldzame vooroorlogse poppen nerts jas, in goede staat 26x35cm.
Oud poppenhuis met accessoires, omstreeks 1940 vol met diverse meubelen tapijt tv etc. 50x60x26cm. Cond:G
Antieke vooroorlogse Duitse kinderwascommode en poppenbedje, omstreeks 1930 50x55x31cm en 30x51x22cm. Cond:R/G
Groot lot oude Duitse quartetspelen, o.a. karlmay 3x, en spel alles lacht. 10x30x32cm. Cond:R/G
Lot antiek Duits houten speelgoed, vooroorlogs in grenenhouten wapenkist. o.a. houten halsbanden, kralen wagens, dysyma steckbausteinen met beschrijving. 32x71x35cm. Cond:G
Oude Duitse blikken speelgoed auto Schuco, electro alarm car nr 5340 Western Germany, 60er jaren, bespeeld 8x21x7cm. Cond:R
Twee oude Duitse vooroorlogse blikken speelgoed vogels, 1x zingende vogel met bewegende kop en vleugel(hapert soms), 1x rijdende eend, beide gemerkt 15-17cm. Cond:R/G