Groot oud Perzisch kleed, briekrood-creme-zwart, met floraal decor 245x310cm. Cond:G
Oud Perzisch kleed met floraal decor, in aardetinten. 290x203cm. Cond:G
Oud Perzisch kleed, rood-zwart-creme, blauw geel floraal decor. 156x107cm. Cond;G
Zeer groot Perzisch tapijt in aardetinten, floraal, moet worden gereinigd! 366x540cm. Cond:R/G
Oude Perzische loper met floraal decor, rood met zwart. 90x299cm. Cond:R/G
Lange Perzische loper floraal decor, blauw-oker-rood, 300x83cm. Cond:G
Oud Perzisch kleed, floraal decor in coulissen, meerkleurig. 242-178cm. Cond:G
Oud Perzisch kleed, dieren en floraal decor, zwart-rood-blauw, 185x128cm. Cond:G
Vier keer Perzisch, 3x kussen, 1x kamelenzak, in goede staat 48-70cm.
Groot Perzisch kleed, zwart-blauw-rood-creme, in goede staat .230x140cm.
Oud Iranees handgeknoopt tapijt, zwart-bruin-oker-geel met floraal decor, in goede staat 254-139cm.
Oud Perzisch zijden kleed, turkoise-bruin-creme, in goede staat 134x89cm. Cond:G
Groot oud Perzisch kleed, fijn geweven, meerkleurig en met floraal decor, 196x203cm. Cond:G
Oud Perzisch kleed, rood-blauw-zwart met floraal decor, iets versleten, 210x140 Cond:R
Gobelin 20e eeuw, met monogram, 3 leeuwen, wapen Duitsland, en jagende figuren in landschapdsdecor, in goede staat 106x147cm. Cond;G