Vroeg 19e eeuws enkelschots geweer, voorlader, gegraveerd en gestempeld, breuk in houten kolf 126cm. Cond:R
Antieke Hollandse Marine sabel met ivoren heft en lederen schede met vergulding, in originele staat, oxudatie lemet en ongepoetst 91cm. Cond:R/G
Antieke dabel in originele staat(ongepoetst) WO I infanterie officier Preussen, met vergulde gesp en sluiting. 101cm. Cond:G
Oud Oosters geweer, gravures op de loop, waarschijnlijk 1e helft 20e eeuw. Cond;R/G
Prachtig 19e eeuws gegraveerd pistool, gesigneerd H. Goullier Blanchard Brevet A Paris, in goede staat 32cm
Twee antieke enkelloops pistolen omstreeks 1800 met graveringen. In goede originele staat 17-18cm. Cond:G
Grote 19e eeuwse messing kandelaar, renaissance stijl, met drie ringen, in goede staat 153x41øcm
Twee 19e eeuwse bronzen empirestijl lampenvoeten(petroleumlamp) Griekse figuren, licht bedeukt. 28x13øcm. Cond:R/G
Negentiende eeuwse bronzen kandelaar met Amor, second empire omstreeks 1870, in zeer goede originele staat 28,5cm.
Twee grote vergulde messing Charles Dix kaarskandelaren, 19e eeuw (vergulding slijtage) 77cm. Cond:R/G
Grote antieke Amsterdamse school messing wandblaker. Omstreeks 1920, kopergenageld. 39x41x21cm. Cond:G
Zware 19e eeuwse bronzen kroonluchter in renaissance stijl, 6 armig, in goede staat 65x46ø Cond:G
Oude perkament beschildering met tekst (huid) vermoedelijk Afrikaans, 20e eeuw 222x36cm. Cond:G
Oude Chinese of Tibetaanse Tangka met figuren, tempel, Boedha en gebouwen, 1e helft 20e eeuw 103x63cm. Cond:G
Twee oude Japanse cloissone drakenvazen, 1e helft 20e eeuw met draken en floraal decor, in goede staat. 24x11øcm.
Twee oude Japanse cloissone vazen met floraal decor, 1e helft 20e eeuw.19cm. Cond:G
Zware grote bronzen Chinese vaas met pelgrimdecor, omstreeks 1900, 46,5x25,5x14cm. Cond:G
Antieke Jugendstil dekseldoos met rozendecor omstreeks 1900(compositiemetaal) in goede staat. 12x15x12cm.
Jugendstil stijl wandstuk met porseleinen plaquettes en bronzen montuur, vrouw met vleugels 21e eeuw 40x47x4cm. Cond:G
Twee mooie antieke tinnen Jugendstil tablets W.M.F gesigneerd. Omstreeks 1900 met figuren en zweepslag decor 27-39cm. Cond:G
Antiek tafelstuk met hert en groenglazen geplooide schaal omstreeks 1900, messing overgeschilderd, goudkleurig 33x30ø Cond:R/G
Amsterdamse school-stijl Art Deco glazen hanglamp in zeer goede originele staat 37x46x57cm. Een klein hoekje van een glasschijf mist.
Antieke Jugendstil bureau ventilator, omstreeks 1900 met opdraaimechaniek, in de vorm van een molen. Messing en albast. 32cm. Cond:G
Jugendstil stijl messing wandrek met keramieken plaquette 21e eeuw, 37x55x16cm.
Groot oud emaille reclamebord van Persil 104x38cm. (beschadigingen) Cond:R
Grote antieke Engelse weegschaal omstreeks 1900, saters weighing machine, verrijdbaar op wielen. 160x65x45cm. Cond;G
Zeldzame antieke kraantjeskan met drie kranen, messing, barok, omsreeks 1800, twee kraantjes los. 41cm. Cond:R/G
Antieke houtgestoken Schwarzwald kist, omstreeks 1900 met boomstamdecor, in redelijke staat. 37x57x34cm.
Grote Barok Engel met houder en originele polychromie, 18e-19e eeuws, zuid Duitsland of Italie. 40cm. Cond:G
Grote oude opgezette Spiesbok Buste, 20e eeuw in goede staat 106cm.
Kapstok wildzwijn , gemonteerd op houten plaquette. 67x77x38cm. 20e eeuw. Cond:G
Mooie gave 19e eeuwse schildpad dekseldoos met been. 4,5x14x8,5cm. Cond:G
Zeer oude Perzische op Chinese kraker van ijzer en messing, vermoedelijk tussen 1500-1700, in de vorm van een paardenhoofd, op het paardenhoofd een swistaka motief (collecters item) in goede originele...
Twee antieke plaquettes omstreeks 1880 met wildvoorstelling, compositiemetaal op eiken, 1 maal vis en 1 maal fazant, 50x20x7cm. Cond:G
Zeldzaam antiek milliampere regel en meet apparaat met lades en accesoires. koolstofstaven en lamellen, in diverse standen regelbaar met diverse opties, in zeer goede staat. In mahonie kast, aflsuitba...
Vier antieke Chinese steengehouwen Foohonden, omstreeks 1700-1900. 19-21cm. Cond:G
Zeer grote messing Neo Renaissance kroonluchter omstreeks 1880, met leeuwenkoppen en klauwpoten(geelectrificeerde gaslamp) in goede staat 120x93ø. Cond:G
Groot authentiek Bakongo spijkerbeeld uit Congo met glazen ogen, gewei, ijzer, originele polychromie eerste helf 20e ,119cm. Cond:G
Prachtige 19e eeuwse Engelse mahoniehouten likeurkist met intarsia en 2 karaffen, origineel slot en sleutel, 2 karaffen missen. 23x18,5x18cm Cond:G
Zeldzame Duitse gietijzeren Historisme etage tafel, gestempeld en gemerkt. Met drie prachtige bewerkte bladen, omstreeks 1880 in goede staat Cond:G
Twee grote oude notenhouten beelden, jongen en meisje met manden(voor visitekaartjes) 20e eeuw 114-116cm. Cond:G
Antieke Chinese cloisonne dekseldoos, omstreeks 1900 of ouder, met floraal decor, in goede staat. 7,5x8,8øcm.
Grote zware antieke blikken reiskist omstreeks 1800, met originele beschildering en opschrift Japan, in goede staat 62x79x40cm.
Mooie grote antieke Duitse wortelnoten speeldoos omstreeks 1880 met 6 platen(kam heel) ongemerkt, in zeer goede werkende staat 24x36x42cm. Cond:G
Twee grote gips gegoten Pierrots als lamp, midden 20e eeuw met vergulding en beschildering 95cm. Cond:G