Diese Webseite verwendet Cookies

30. Oktoberveiling 2016

Versteigerung am Freitag, 14. Oktober 2016 ab 16:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Verkauft
Halssieraad, Afrika 2504
Halssieraad, Afrika

Ergebnis:

50 EUR

Verkauft
Diverse camera's 2505
Diverse camera's

Ergebnis:

20 EUR

Verkauft
2 Bustes 2506
2 Bustes

Ergebnis:

30 EUR

Verkauft
5 Sabels 2507
5 Sabels

Ergebnis:

75 EUR

Verkauft
Diverse schaven 2508
Diverse schaven

Ergebnis:

60 EUR

Verkauft
2x Mahoniekist met divers bestek 2509
2x Mahoniekist met divers bestek

Ergebnis:

40 EUR

Verkauft
Spiesbok gewei 2510
Spiesbok gewei

Ergebnis:

80 EUR

Parfum Van Cleef & Arpels 2511
Parfum Van Cleef & Arpels
Startpreis 15 EUR
Verkauft
Wortelnoten ingelegde kist 2512
Wortelnoten ingelegde kist

Ergebnis:

45 EUR

Barometer, 80-er jaren 2513
Barometer, 80-er jaren
Startpreis 20 EUR
Verkauft
Console met kindergezicht 2514
Console met kindergezicht

Ergebnis:

25 EUR

Verkauft
Kavel koperwerk 2515
Kavel koperwerk

Ergebnis:

25 EUR

Kruisbeeld, bisquit porselein 2516
Kruisbeeld, bisquit porselein
Startpreis 20 EUR
Verkauft
Weegschaal met gewichten 2517
Weegschaal met gewichten

Ergebnis:

25 EUR

Majolica petroleumlamp 2518
Majolica petroleumlamp
Startpreis 75 EUR
3 Delen tin 2519
3 Delen tin
Startpreis 30 EUR
Verkauft
Telefoon 2520
Telefoon

Ergebnis:

20 EUR

18e Eeuws kruisbeeld 2521
18e Eeuws kruisbeeld
Startpreis 225 EUR
3x bronzen lijst met schilderijen 2522
3x bronzen lijst met schilderijen
Startpreis 80 EUR
Verkauft
Antieke porseleinen lamp 2523
Antieke porseleinen lamp

Ergebnis:

160 EUR

Antieke porseleinen tafellamp 2524
Antieke porseleinen tafellamp
Startpreis 60 EUR
Boekje zilver verguld 2525
Boekje zilver verguld
Startpreis 325 EUR
Chinese bronzen wierookbrander 2526
Chinese bronzen wierookbrander
Startpreis 100 EUR
Empire petroleumlamp 2527
Empire petroleumlamp
Startpreis 175 EUR