Hollandse barometer, notenhout, 2e helft 20e eeuw, Warmink, in goede staat 83cm
Kleine 19e eeuwse Engelse mahoniehouten kapspiegel, in goede staat 45cm. Cond:G
Negentiende eeuwse tinnen kraankan met koperen kraan, bedeukt 34cm. Cond:R
Fles Eau de toilette "First de Van Cleef & Arpels, Paris 120 ml. nieuw.
Twee Duitse antiquarische illustraties, 17,5-32,5cm Cond:R/G
Twee vooroorlogse dekseldoosjes, 1 maal baceliet(beschadigd), 1 maal agaat met messing montuur(goed)