Diese Webseite verwendet Cookies

30. Oktoberveiling 2016

Versteigerung am Freitag, 14. Oktober 2016 ab 16:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Verkauft
Spiesbok gewei 2510
Spiesbok gewei

Ergebnis:

80 EUR

Verkauft
Huisaltaar ca. 1880 2352
Huisaltaar ca. 1880

Ergebnis:

55 EUR

Verkauft
Schrijfkistje 2105
Schrijfkistje

Ergebnis:

80 EUR

Verkauft
4 Zeldzame brillenkokers en losse bril 2051
4 Zeldzame brillenkokers en losse bril

Ergebnis:

190 EUR

Verkauft
4 Dozen plated bestek 2533
4 Dozen plated bestek

Ergebnis:

70 EUR

Verkauft
Art deco kandelaar 2449
Art deco kandelaar

Ergebnis:

40 EUR

Verkauft
Kurkentrekker 2426
Kurkentrekker

Ergebnis:

110 EUR

Verkauft
3 Delen divers 2323
3 Delen divers

Ergebnis:

75 EUR

Verkauft
Telescoop met statief 2224
Telescoop met statief

Ergebnis:

105 EUR

Verkauft
Strik barometer, 18e eeuw 2008
Strik barometer, 18e eeuw

Ergebnis:

600 EUR

Verkauft
Wortelnoten ingelegde kist 2512
Wortelnoten ingelegde kist

Ergebnis:

45 EUR

Verkauft
Halssieraad, Afrika 2504
Halssieraad, Afrika

Ergebnis:

50 EUR

Verkauft
Antieke ivoren schrijfset 2490
Antieke ivoren schrijfset

Ergebnis:

70 EUR

Verkauft
Kristallen hanglamp 2466
Kristallen hanglamp

Ergebnis:

110 EUR

Verkauft
Antieke schrijfset 2436
Antieke schrijfset

Ergebnis:

25 EUR

Verkauft
4 messing wandkandelaren 2405
4 messing wandkandelaren

Ergebnis:

45 EUR

Verkauft
Tabakspot + sigarenknipper 2355
Tabakspot + sigarenknipper

Ergebnis:

45 EUR

Verkauft
3x Hoedendoos met hoed 2340
3x Hoedendoos met hoed

Ergebnis:

50 EUR

Verkauft
4 deel divers 2326
4 deel divers

Ergebnis:

40 EUR

Verkauft
Naaimachine 2303
Naaimachine

Ergebnis:

70 EUR

Verkauft
12 Deurkloppers 2299
12 Deurkloppers

Ergebnis:

50 EUR

Verkauft
Doos diversen 2273
Doos diversen

Ergebnis:

45 EUR

Verkauft
Biljartklok, ballen en telraam 2255
Biljartklok, ballen en telraam

Ergebnis:

100 EUR

Verkauft
Buiten lamp 2248
Buiten lamp

Ergebnis:

90 EUR