Rijke antieke Louis Philippe schrijf vitrinekast omstreeks 1870, 2 delig met schrijflades, uitschuifbaar met veel snijwerk in goede staat. 205x110x59cm. Cond:G
Prachtige gerestaureerde 18e eeuwse Duitse wortelnoten secretaire met bandintarsia, en andere houtsoorten ingelegd, in goede staat 108x62x130cm.
Monumentale Duitse Neo Renaissance dressoir, gedateerd 1915, met lades, deuren, opklapbaar deksel met vakverdeling. Groot zwaar imposant, rijkelijk gestoken panelen en zijkanten, met tekst. Uniek meub...
Twee antieke Italiaanse Renaissance Sgabello stoelen, handgestoken, met putti. 18e-19e eeuws. 136x53x40cm. Cond:G
Hollandse 18e eeuwse notenhouten Louis Quinze Barok kabinet. Restauraties en fineerschade. 240x67x190cm. Cond:R/G
Duitse kersenhoutfineer op vurenhouten biedermeier secretaire, omstreeks 1820 met lade boven koplijst (mooi binnenwerk) lades en intarsia mahoniehout, in zeer goede originele staat, sleutelplaat mist....
Hollands mahoniehouten kabinet, Louis Quinze met mooi snijwerk, omstreeks 1770 met bronzen beslag. 240x190x60cm. In goede originele staat.
Zeventiende eeuwse Hollandse eikenhouten renaissance poortkast met leeuwenkoppen. Origineel slot, staande op bolpoten. 163x67x215cm. Cond:G
Negentiende eeuwse Brentonse houtgestoken kast, 2 delig met prachtig snijwerk, 2 poppen, origineel beslag, sloten en sleutels, 2 delig, kastanjehout, figuratieve voorstellingen, in zeer goede staat, 2...
Grote 18e eeuwse Hollandse mahoniehouten Louis Quinze Barok secretaire met klauwpoten en bronzen beslag(shellack) met prachtig binnenleven met bronzen kapitellen omstreeks 1780 in goede staat 116x110x...
Mooi klein 18e eeuws mahoniehouten Louis Quinze kabinet, mooi snijwerk en bronzen antiek beslag, vergulde messing versieringen, lichte fineerschades. 226x156x60cm. Cond:R/G
Twee antieke rijkgestoken eikenhouten franse armleunstoelen omstreeks 1880, recentelijk professioneel gerestaureerd, en nieuw gestoffeerd. 193x70x67cm. Cond:G
Duitse Biedermeier kersenhouten hoekkast met glasopzet, omstreeks 1820, oudere restauratie, in goede originele staat 183x104x60cm. Cond:G
Antieke eikenhouten Renaissance stijl 1 deurs poortkast. Volle Corintische zuilen, snijwerk en cherubijnkoppen. Omstreeks 1880, in goede staat. 174x60x100cm.
Negentiende eeuwse Franse notenhouten gestoken bijzettafel met adelaar. 50x30øcm. Cond:G
Franse vroeg 19e eeuwse noten of pallisanderhouten vitrinekast met lade en florale intarsia, omstreeks 1830. 150x105x40cm. Cond:G
Antieke Franse poudreuse, 19e eeuws met florale intarsia rondom, bronzen monturen en lijsten, in goede originele staat. 74x58x46cm.Cond:G
Modern wit gelakt televisiemeubel, design Munari. 2e helft 20e eeuw in goede staat. 40x50x150cm.
Prachtige 18e eeuwse Hollandse Barok linnenpers, wortelnoten op eiken, omstreeks 1760 met lade(lichte beschadigingen) 200x80x55cm. Cond;G
Prachtig Hollands eikenhouten Louis Quinze schrijfsecretaire met mooi snijwerk op de knieen , guirlandes en hekwerk, mooi binnenleven, in goede staat 125x165x125cm, omstreeks 1780
Hollandse 18e eeuwse eikenhouten Barokcommode, Louis Quinze met snijwerk en origineel brinzen beslag(sloten 19e eeuw) Cond:G 85x52x96cm.
Mooie gave Hollandse 18e eeuwse wortelnoten Barok Louis Quinze commode met geschulpt blad, bronzen beslag en klauwpoten, in zeer goede staat, recentelijk gerestaureerd, 82x80x55cm.
Grote antieke mahoniehouten Louis Phillipe vitrinekast, omstreeks 1870 met ladem uitneembaar en in goede staat 220x110x50cm. Cond:G
Negentiende eeuwse palisander met rozenhouten gefineerde poudreuse(intarsia) met lades en opklabbare spiegel omstreeks 1880 Louis Quinze stijl met bronzen pootuiteinden(lichte fineerschade) 73x76x45cm...
Noord Duitse eikenhouten Barock tinbuffet (tellerregalschrank) anno 1778, met sledepoten en barokpanelen, in goede staat. 190x180x52cm.
Antieke Engelse kast, mahonie, omstreeks 1880 met spiegelopstand, houtgestoken met zuilen, lades etages en deuren, floraal decor. 235x151x51cm. Cond:G
Antieke Franse eikenhouten dames schrijftafel met snijwerk, opstand leeuwenkoppen, ringen etc. in goede staat 166x120x70cm.
Prachtig Hollands wortelnoten Louis Quinze vitrine opzetkast, omstreeks 1800 met originele sloten en beslag. In goede staat. 219x146x45cm.
Antieke vroeg 19e eeuwse empire spiegel met console tafel, hout met vergulding, 74x77x38 en 124x58cm in goede staat
Italiaanse notenhouten barokstijl vitrine hoekkast met florale intarsia, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw in goede staat. 205x80x55cm. Cond:G
Antieke 2 delige mahoniehouten Jugendstil vitrine opzetkast, omstreeks 1900 met messing en geslepen glas, in goede staat 185x125x44cm. Cond:G
Zeldzame Jugendstil wortelnoten hangkast vaas motief met bandintarsia omstreeks 1920, 3 lades achter de deuren, recentelijk professioneel gerestaureerd en gepolitourd. Duitsland, binnendeuren ook inge...
Leuk klein antiek Engels eiken rolbureau omstreeks 1900, met lades, uittrekblad en vakverdeling 108x90x57cm. Cond:G
Grote vergulde houtgestoken tafel met marmeren blad, Italiaans, 20e eeuw Barokstijl in goede staat, 86x150x75cm.
Hollandse mahoniehouten secretaire omstreeks 1870, in goede staat, lichte fineerschade 160x104x44cm Cond:G
Antieke franse eikenhouten Neo renaissance 1 deurs kast met 4 lades achter de deur en 1 lade boven, veel snijwerk, ranken en leeuwenkoppen, omstreeks 1880. 80x55x55cm. Cond:G
Negentiende eeuwse Franse eikenhouten gesneden drakentafel.stukje klauwpoot mist.
Hollandse mahoniehouten vitrinekast 2 deurs met lades achter de deuren. omstreeks 1870, 185x103x36cm. Cond:G
Eikenhouten Engels kabinet, stijlmeubel, 2e helft 20e eeuw in Sheraton stijl(mooie kwaliteit) in goede staat, 190x130x57cm. Cond:G
Rijkgestoken antieke mahoniehouten sofa, omstreeks 1870 met rozen en guirlandes en goede velours stoffering, mooie kwaliteit, 134x160x90cm. Cond:G
Negentiende eeuws mahoniehouten Louis Philippe hangoortafel met 4 spantpoot.(krimpnaad blad) verder in goede staat 77x65x141cm.
Antieke Engelse mahoniehouten ladenkast met spiegelopzet omstreeks 1900 met volle zuilen en snijwerk, origineel beslag, in goede staat 192x124x50cm Cond;G
Mahoniehouten Louis Seize tafel, omstreeks 1780 met intarsia op blad en etage, bandintarsia en sterintarsia, in goede staat 76x69x47cm. Cond:G
Mooie 18e eeuwse Engelse eikenhouten armleunstoel met oren, mooie patina, hout gepind en in goede staat 120x66x60 cm. Cond:G
Negentiende eeuws Hollandse mahoniehouten biedermeier 4 spant spinnekoptafel, gecontourneerd blad. 74x120x110cm. Cond:G
Vier antieke Engelse Victoriaanse mahoniehouten stoelen, recentelijk vakkundig gerestaureerd en gestoffeerd, in zeer goede staat 85x46x53cm.
Achttiende eeuwse Roccoco spiegel met vergulde bronzen kaarskandelaar, lijst deels overgeschilderd, behoeft restauratie. Cond:R
Duits wortelnoten Louis Philippe schrijfbureau met opstand. omstreeks 1870, slaglijst mist bij opstand. 185x113x67cm. Cond:G