Drie oude Hollandse polychrome fayence bordjes omstreeks 1930, gemerkt Handwerk Altena Workum, geschulpte omranding en in goede staat. 19,6ø cm.
Vijf oude Hollandse Makkumse keramieken en polychrome sierborden, 20e eeuw in goede staat. 15-36cm.
Vier delig antiek societe ceramique kommen set omstreeks 1890, decor potiche, 2 gaaf 2 met craquele 10-20øcm. Cond:R
Lot 18e eeuws Chinees porselein servies, 4 delen Chinees Imari(1 kopje goed, rest haarlijn) 9 delen capucijner, 3 kopjes goed, 5 schotels goed, 1 met randschade. 8-14cm. Cond:R/G
Twee prachtige antieke handbeschilderde porseleinen vazen met floraal en gouddecor, omstreeks 1900, genummerd en lichtblauw zwaardteken en merkteken met kroon, mooie kwaliteit 20,5x8,5øcm.
Grote Chinees porseleinen Cheng Lung gemerkte porseleinen siervaas met teksten, fruit, floraal en gouddecor. 1e helft 20e eeuw. 35x17,5øcm. Cond:G
Twee maal oud serviesgoed. 1x kinderservies omstreeks 1900, 1x moccaservies Nikko Grün 2e helft 20e eeuw, minimale chip mogelijk 5-17cm. Cond:G
Zes antieke Japanse eierschaal porseleinen kop en schotels, omstreeks 1920+ 6 deksels. 7,5-12,5øcm. Cond:G
Duitse Lindner porseleinen dekselvaas met floraal en gouddecor, omstreeks 1960, in goede staat 24cm.
Antieke Duitse Stadt Meissen porseleinen opengewerkte bonbonschaal, omstreeks 1920, Zwiebelmuster, in goede staat 25,5ø Cond:G
Wedgwood keramieken schemerlamp met rankendecor, 2e helft 20e eeuw, 50x28øcm. Cond:G
Duits Bavaria Waldersdorf porselein mocca servies omstreeks 1950, 9 delig, romantisch en gouddecor 5-20cm Cond:G
Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met diverse decors. Cond:R
Drie 18e eeuwse Chinees familie roze borden met emaille beschilderingen 22,5-23,5cm. Cond:R/G
Twee delen oud Japan. erotische benen snuffbottle, en beschilderd albast ei met landschapsdecor. 6-7,5cm. Cond:G
Twee grote Herend porseleinen figuren 20e eeuw, 2 figuren in klederdracht, 30cm. Cond:G
Bijzondere Franse Jugendstil art Nouveau porseleinen dekseldoos van limoges omstreeks 1900 met goudkleurig floraal en zweepslag decor. 9x18x17cm. Cond:G
Duitse W.M.F gemerkte zilver overlay porseleinen servies met plated metalen tablet, 20e eeuw. 12-40cm. Cond:G
Groot Delftsblauw bord, Porseleyne fles omstreeks 1930 met floraal en vogeldecor, in goede staat 42øcm.
Drie delen antiek Chinees porselein omstreeks 1900, grote kom met figuren decor, kom met bladdecor, 3 delige kop en schotel set 10-24cm Cond;R/G
Twee delen antiek Chinees porselein, grote Kang xy stijl kom, 19e eeuw of ouder, en 18e eeuws familei Roze bord octogonaal, minmale chip 20-23cm. Cond:G
Divers keramiek, kastkom, herdenkingsbeker 5 mei, tabaksset omstreeks 1930, in goede staat 5-29cm.
Grote antieke Perzische voorraadpot 14e-15e eeuws, met wit blauw glazuur en floraal decor, in goede originele staat 29cm.
Twee oude steengoed karaffen met hengsel en stadswapen, Stadtlohn, omstreeks 1930 Cond:G
Vier aparte antieke Chinees porseleinen kopjes omstreeks 1900 met floraal decor, in goede staat 6-14cm. Cond;G
Lot antiek Chinees porselein, landschapsdecor, 3 capucijner schotels, 3 capucijner kopjes, en een 18e eeuwse schotel, Cond:R/G
Zeven 17e/18e eeuwse Chinees porseleinen kopjes en negen schotels met kustplaats decor, 5 schotels goed, 4 met haarscheur, 4 kopjes goed, 1 met haarscheur, 6-12cm Cond:R/G
Antieke porseleinen beeldengroep omstreeks 1900, haarscheur in basis, gemerkt met anker, 19x17ø Cond:R
Zeven delen antiek Chinees porselein 18e-19e eeuws, beschadigd. 16-23cm. Cond;M
Twee antieke Chinees porseleinen kop en schotels met floraal decor, en teksten. gemerkt, 19e eeuw. 9,5x13øcm. Cond:G
Zeldzaam Engels lampetstel 5 delig, keramiek met marmereffecten en goudrand. Cauldon England 12-39cm. Cond:G
Drie antieke Engelse majolica bloempotten met floraal decor, genummerd, en 1 gemerkt Longchamp. 1e helft 20e eeuw. 21,5x21ø Cond:G
Vooroorlogs Japans Satsuma theeservies met draken en gouddecor, omstreeks 1930, gemerkt Herford, 9 delig (chip) in goede staat 16cm.
Grote antieke kantonese vaas op houten console omstreeks 1900, gemerkt met krijgers en salamander decor. 44x20øcm Cond:G
Oude groengelazuurde keramieken vaas gemerkt S met punt in kader. 20e eeuw, 21cm. Cond:G
Antieke witte Meissen porseleinen schenkkan omstreeks 1900, Knauff met rankendecor. 15,5cm. Cond:G
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen familie Roze borden met emaille tuindecor en gouddecor, 1 bord met schilfer 22,7ø Cond:R/G
Prachtige grote antiek Chinees porseleinen Kang Xy knobbelvaas, omstreeks 1900, met rondom decor van figuren in de bergen(bakfout bovenrand) 40,5cm. Cond:G
Antieke bisquit porseleinen figuur met vergulde messing basis, vrouw met bloemenmand en putti, vleugel weg, voet beschadigd, vinger af, 17cm. Cond:R
Antieke Duits porseleinen K.P.M. verdeelschaalca 1900, handbeschilderd met bloemen en goud decor in goede staat. 13x30x26
Groot antiek Duits stadt Meissen porseleinen servies omstreeks 1930, Zwiebelmuster, bestaande uit: 5 diepe schalen, 4 platte schalen, 2 bonbonschalen, 1 sauskom, 17 kop en schotels, 13 ontbijtborden,7...
Vijf oude Duitse Rosenthal porseleinen Weihnachtsteller, design Björn Winblad, 1977-1974-1979-1976-1978, in goede staat 18,7cm
Antiek Rozenburg keramiek 6-pas tegeltableau, naar een schilderij van Albert Neuhuijs, 45x30cm. Cond.: G
Grote Italiaanse Capodimonte porseleinen zuil met bloempot, 2e helft 20e eeuw met gouddecor en opgewerkt puttidecor. 123cm. Cond:G
Vier oude Duitse keramieken musicerende Hummel figuren, in goede staat 8-14cm.
Groot Engels Wedgwood of etruria servies met rankendecor, bestaande uit: 8 diepe borden, 6 soepkommen, 8 grote borden, koffiepot, 8 ontbijtborden, theepot, 8 grotere borden, 7 schalen, botervloot, 7 t...
Twee 18e/19e eeuwse Chinees porseleinen trekpotten, 1 aparte met opgelegd floraal en fruitdecor, gouddecor, andere met blauw decor. beschadigingen. 12x15x10øcm en 10x13x10øcm.
Vijf diverse oude Chinees porseleinen borden, 2x emaille haandecor, 1x blauw-wit, 2x familie Verte met figuren. 21-23cm. (beschadigingen) Cond:R/G
Twee delen oud/antiek Chinees porselein, cup op hoge voet, 2e helft 20e eeuw Kang Xy gemerkt, dekselvaas omstreeks 1900 Kang Xy stijl, vogel in bloesemboom 17-13cm. Cond:R/G
Antieke Duitse gegraveerde glazen bierpul met tinnen deksel 1e helft 20e eeuw, en antieke steengoed kruik B. Scherner, Hoorn (chip rand) 16-37cm Cond:R/G
Twee grote oude Chinese jade snijstukken 20e eeuw, 1x wijsheer en 1x floraal 12-20cm.Cond:G
Vijf delen antiek Japans of Chinees porselein, omstreeks 1900 of ouder, vaas met vogels en tekst, 2 kommen, bordje met vogels en tekst, en een dekselrijstkom, gemerkt, beschadigingen en haarlijnen 11-...
Achttiende eeuwse Hollandse Delfts keramieken dekselvaas met landschapsdecor, gemerkt met bijl of steelpan, beschadigingen, 37cm. Cond;M/R
Twaalf delen antiek Jugendstil keramiek, rijst en suiker voorraadpot, tablets etc. Omstreeks 1900, haarscheur mogelijk, 10-28cm. Cond:R/G
Antiek keramieken dienblad omstreeks 1910, met florale decors en vernikkelde omranding 54x37cm Cond:R/G
Twee oude Japanse familie Verte dekselvazen 20e eeuw, in goede staat 28,5x13øcm.
Drie oude Chinees porseleinen familie Roze borden met emaille decor en goudrand, 2e helft 20e eeuw 24,8cm. Cond:G