Diese Webseite verwendet Cookies

30. Oktoberveiling 2016

Versteigerung am Freitag, 14. Oktober 2016 ab 16:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Chinese vaas en kom
Ergebnis: 135 EUR

Twee delen oud/antiek Chinees porselein, cup op hoge voet, 2e helft 20e eeuw Kang Xy gemerkt, dekselvaas omstreeks 1900 Kang Xy stijl, vogel in bloesemboom 17-13cm. Cond:R/G

Kruik en bierpul
Ergebnis: 35 EUR

2x Jade
Ergebnis: 65 EUR

Twee grote oude Chinese jade snijstukken 20e eeuw, 1x wijsheer en 1x floraal 12-20cm.Cond:G

5 Delen Japans porselein
Ergebnis: 65 EUR

Delftse dekselvaas, 18e eeuw
Ergebnis: 85 EUR

Achttiende eeuwse Hollandse Delfts keramieken dekselvaas met landschapsdecor, gemerkt met bijl of steelpan, beschadigingen, 37cm. Cond;M/R

Divers Art Nouveau aardewerk
Ergebnis: 90 EUR

Twaalf delen antiek Jugendstil keramiek, rijst en suiker voorraadpot, tablets etc. Omstreeks 1900, haarscheur mogelijk, 10-28cm. Cond:R/G

Dienblad
Ergebnis: 50 EUR

2 Japanse vazen
Ergebnis: 150 EUR

Twee oude Japanse familie Verte dekselvazen 20e eeuw, in goede staat 28,5x13øcm.

3 Chinese borden
Ergebnis: 40 EUR

Drie oude Chinees porseleinen familie Roze borden met emaille decor en goudrand, 2e helft 20e eeuw 24,8cm. Cond:G