Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

30. Oktoberveiling 2016

Versteigerung am Freitag, 14. Oktober 2016 ab 16:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

2 Antieke Chin. kop/schotels
Ergebnis: 135 EUR

Twee antieke Chinees porseleinen kop en schotels met floraal decor, en teksten. gemerkt, 19e eeuw. 9,5x13øcm. Cond:G

Kavel Chinees porselein
Ergebnis: 80 EUR

Zeven delen antiek Chinees porselein 18e-19e eeuws, beschadigd. 16-23cm. Cond;M

Kavel met 6 Chinese borden
Startpreis 75 EUR

Lot van zes oude Chinees porseleinen borden 20e eeuw, chip bij geel bord, 23-27cm. Cond:R/G

2 Fam Verte potten, 18e eeuw
Startpreis 50 EUR

Twee 18e eeuwse gesigneerde Chinese Familie verte dekselpotten met bamboedecor, dekseluiteinden beschadigd 13x10ø Cond:R/G

7 Delen Chin. porselein, 17e eeuw
Startpreis 150 EUR

Zeven delen antiek Chinees porselein 16e-17e eeuw, 2 bolle vaasjes, grote bolvaas, 2 kleine kommen, 2 grote kommen, beschadigingen en haarlijnen 8-15,5 Cond:R/G

Chinees pors. plaquette
Startpreis 300 EUR

Grote oude gesigneerde plaquette in houtgestoken lijst, winters Berglandschap, 20e eeuw 74,5x20,5cm. Cond:G

Grote Chin. pors. vaas
Startpreis 200 EUR

Kang Xy gemerkte Chinees porseleinen vaas met opgewerkte emaille decors, 20e eeuw, in goede staat 39,2x15,7øcm.

Chinese vaas
Startpreis 150 EUR

Oude antieke Chinees porseleinen vaas met craquele glazuur, 1e helft 20e eeuw of ouder 22,2cm. Cond:G

Chinese dekselpot
Ergebnis: 50 EUR

Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen dekselpot met tekst en floraal/vogel decor 21x19cm Cond:G

2 Chinese schotels
Startpreis 80 EUR

Twee zware 19e eeuwse Chinese familie Roze borden met emailledecor, figuren, floraal en goud, in goede staat. 25,8øcm.

6 Chinese wijnkommen
Startpreis 50 EUR

Zes oude Chinese wijnkommen, gemerkt, 20e eeuw, groen/grijs glazuur 2x en geel glazuur 4x 11,3-14cm. in goede staat

Grote imari vaas
Startpreis 75 EUR

Zeer grote Japans porseleinen Imari kraagvaas met figuren in landschapsdecor, paradijsvogel, goud, en floraal decor 9minimale chip kraag) 62cm Cond;G

Grote imari schotel
Ergebnis: 150 EUR

Zeer grote 19e eeuwse Imari porseleinen schotel met floraal en gouddecor, in goede staat 54,5øcm

Dienblad
Ergebnis: 50 EUR

Antiek keramieken dienblad omstreeks 1910, met florale decors en vernikkelde omranding 54x37cm Cond:R/G

Porseleinen beeldengroep
Ergebnis: 25 EUR

Antieke porseleinen beeldengroep omstreeks 1900, haarscheur in basis, gemerkt met anker, 19x17ø Cond:R

6 Porseleinen figuren
Ergebnis: 60 EUR

Zes oude Duitse porseleinen figuren, figuren groep met puttis(beschadigd) gemerkt A.R, 5 figuren putti o.a Volkstedt Thuringen, 8-20cm. Cond:R/G

5 Delen Fürstenberg porselein
Startpreis 15 EUR

Vijf delen oud Duits Fürstenberg porselein 60er jaren, 2 bolvazen, 2 hoge vazen, koekjesschaal 10-20cm. Cond:G

Grote vaas, Aziatisch decor
Startpreis 80 EUR

Grote Hollandse keramieken vaas, Ikora, met Oosters decor, 20e eeuw in goede staat 31cm. Cond:G

3 Tegeltableaus
Startpreis 30 EUR

Drie oude tegeltableaus 20e eeuw, 3-pas met pauwendecor, 4-pas met riviergezicht monogram, 1-pas met vogeldecor 28-40cm. Cond:G

3 Porseleinen beeldjes
Startpreis 20 EUR

Driemaal antiek porselein, omstreeks 1900, 2 maal staffordshire dekseldoosje met figuren(2 handen af bij figuur) 1 maal klokhuis nr 1053 (Haarscheur) 11-26cm. Cond:R/G

4 Chinese schoteltjes 18e eeuw, (2x chicken)
Startpreis 40 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels, twee 6-hoekig met chicken en florale voorstellingen(haarlijn) een floraal, chip, en schotel met wijsheren, chip, 10-11,8cm Cond:R/G

Chinese bloempot met onderschotel
Startpreis 200 EUR

Grote Chinese porseleinen familie Roze bloempot met rondom figurendecor, gemerkt 1e helft 20e eeuw. 18,5x19,6øcm.

2x Jade
Ergebnis: 65 EUR

Twee grote oude Chinese jade snijstukken 20e eeuw, 1x wijsheer en 1x floraal 12-20cm.Cond:G

2 Gemberpotten
Startpreis 15 EUR

Twee oude Chinees porseleinen gemberpotten met bloesemdecor, 20e eeuw, deksel gelijmd. 12-15cm. Cond:G

Diverse Chinese kop & schotels
Ergebnis: 50 EUR

Zeven 17e/18e eeuwse Chinees porseleinen kopjes en negen schotels met kustplaats decor, 5 schotels goed, 4 met haarscheur, 4 kopjes goed, 1 met haarscheur, 6-12cm Cond:R/G

Divers Chinees porselein
Ergebnis: 20 EUR

Lot antiek Chinees porselein, landschapsdecor, 3 capucijner schotels, 3 capucijner kopjes, en een 18e eeuwse schotel, Cond:R/G

Porseleinen Chinees serviesje
Startpreis 75 EUR

Achttiende eeuws Chinees porseleinen servies, floraal decor met insecten, bestaande uit: trekpot, kom, 4 kop en schotels, twee schotels, 3 kopjes, beschadigingen 5-14cm. Cond:R

Porseleinen set in koffer
Startpreis 120 EUR

Oud Japans theeservies in kist, decor van bergen. 9 delig, beschadigingen. 14x41x52cm. Cond:M/R

Porseleinen dekselschaal
Startpreis 90 EUR

Oude porseleinen dekselschaal met putti en zwanendecor en strijdwagen. 2e helft 20e eeuw gemerkt R.B Chips 27x26x12cm. Cond:R/G

Kruik en bierpul
Ergebnis: 35 EUR

Antieke Duitse gegraveerde glazen bierpul met tinnen deksel 1e helft 20e eeuw, en antieke steengoed kruik B. Scherner, Hoorn (chip rand) 16-37cm Cond:R/G

Chinees beeld, boedha
Startpreis 200 EUR

Oud Chinees porseleinen lachende Boedha 19e-20e eeuw (gemerkt)22cm Cond:G

4 Chinese kopjes
Ergebnis: 190 EUR

Vier aparte antieke Chinees porseleinen kopjes omstreeks 1900 met floraal decor, in goede staat 6-14cm. Cond;G

Engelse pijpvaas
Startpreis 30 EUR

Antieke Engelse keramieken bolvaas, omstreeks 1900, onduidelijk gemerkt met floraal landschap en figurendecor 34x19ø Cond:G

Franse terracotta bloempot op zuil
Startpreis 300 EUR

Negentiende eeuwse Engelse terracotta piedestal met bloempot, gesigneerd Glamia made in England, chips voet en bloempot met figurendecor rondom, 100x39øcm Cond;R

6 Antieke kommen
Startpreis 300 EUR

Zes antieke Chinese kommen Vung tan cargo ca 1690 met blauw decor, licht beschadigd 6x14ø Cond:R/G

2 Karaffen met stadswapen
Ergebnis: 60 EUR

Twee oude steengoed karaffen met hengsel en stadswapen, Stadtlohn, omstreeks 1930 Cond:G

Delfts blauwe schaal + diversen
Startpreis 30 EUR

Vier delen oud Delfts keramiek, tablet, kruik, karaf, vaas 20-30cm. Cond:G

Perzische vaas
Startpreis 200 EUR

Kleine Perzische schenkkan 12-13e eeuws met origineel blauw glazuur en zwart floraal decor, in goede originele staat 11cm.

Grote Perzische vaas
Ergebnis: 250 EUR

Grote antieke Perzische voorraadpot 14e-15e eeuws, met wit blauw glazuur en floraal decor, in goede originele staat 29cm.

Divers keramiek
Ergebnis: 25 EUR

Divers keramiek, kastkom, herdenkingsbeker 5 mei, tabaksset omstreeks 1930, in goede staat 5-29cm.

Bowlpot met jachtvoorstelling
Ergebnis: 50 EUR

Duitse 30er jaren keramieken bowlpot(gemerkt) wildzwijndecor met ramskoppen en auerhaan. 34x24øcm.

2 Majolica borden, haan/kip
Ergebnis: 40 EUR

Twee antieke keramieken borden met haan en kip decor, omstreeks 1910 gemerkt S 689, in goede staat 24,5cm. Cond:G

Fam. Verte kom
Ergebnis: 2.600 EUR

Antieke Chinees porseleinen familie Verte kom, Yang Chung gemerkt, omstreeks 1900 of ouder, met floraal en eendendecor, in goede staat. 5,3x11,2øcm.

Chinees porseleinen theepot
Startpreis 100 EUR

Oude 6 kantige Chinees porseleinen familie Roze trekpot, gesigneerd omstreeks 1900, rondom figurendecor, Cond:G 15,5x15,5x10cm.

Chinese vaas en kom
Ergebnis: 135 EUR

Twee delen oud/antiek Chinees porselein, cup op hoge voet, 2e helft 20e eeuw Kang Xy gemerkt, dekselvaas omstreeks 1900 Kang Xy stijl, vogel in bloesemboom 17-13cm. Cond:R/G

Chinese vaas
Startpreis 50 EUR

Negentiende eeuwse Chinees porseleinen vaas met kraanvogeldecor en tekst 33,5cm Cond:R

Chinees bord, 18e eeuw
Ergebnis: 80 EUR

Gemerkt Chinees porseleinen bord met draken en kustplaatsdecor, 17e-18e eeuws, randglazuurschade, 20,8øcm. Cond;G

Vaas blauw glazuur
Startpreis 1.200 EUR

Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen vaas met hertenkoppen en blauw glazuur, in goede staat. 26x21øcm. Cond:G

Chinese schaal
Ergebnis: 130 EUR

Grote Chinees porseleinen schaal 2e helft 20e eeuw met diverse figuren, floraal decor en symbolen 11x25,7øcm Cond:G

2 Delen antiek Chin. porselein
Ergebnis: 60 EUR

Twee delen antiek Chinees porselein, grote Kang xy stijl kom, 19e eeuw of ouder, en 18e eeuws familei Roze bord octogonaal, minmale chip 20-23cm. Cond:G

Chinees Quang Ying beeld
Startpreis 600 EUR

Chinese Blanc de Chine porseleinen Quan yin, gedetailleerd, mooie kwaliteit, 19e eeuws. 13cm. Cond:G

Chinese porseleinen set
Ergebnis: 160 EUR

Drie delen antiek Chinees porselein omstreeks 1900, grote kom met figuren decor, kom met bladdecor, 3 delige kop en schotel set 10-24cm Cond;R/G

Chinese lamp, 19e eeuw
Startpreis 80 EUR

Oude tafellamp gemaakt van een 19e eeuwe Chinees porseleinen vaas met wijsheren en tekst 46x33ø Cond:G

2 Chinese borden, 18e eeuw
Startpreis 70 EUR

Twee 17e-18e eeuwse Chinees porseleinen borden, huis in ladfscvhap decor. minimale randglazuurschade. 23,5ø Cond;G

Fam. Verte knobbelvaas
Startpreis 750 EUR

Antieke Chinees porseleinen familie Verte knobbelvaas, Kang Xy gemerkt, met figuren en hertendecor, 19e eeuw, in goede staat. 21,5cm.

Antieke Chin. pors. boedha
Startpreis 300 EUR

Antieke Chinees porseleinen lachende boedha, gesigneerd op kleed. 1e helft 20e eeuw of ouder. 16,8x28,5x11cm. Cond:G

Grote Chinees porseleinen vaas
Startpreis 200 EUR

Grote Kang Xy gemerkte Chinees porseleinen vaas met opgewerkt emaille decor vlinders en bloesems, 20e eeuw 42,2x21,2øcm. Cond:G

Antieke Chinees pors. boedha
Startpreis 300 EUR

Antieke gesigneerde Chinees porseleinen lachende boedha, 1e helft 20e eeuw of ouder. 20,5cm. Cond:G

Grote Chinees porseleinen wijsheer
Startpreis 350 EUR

Grote Chinese gesigneerde porseleinen wijsheer met houten staf, 1e helft 20e eeuw of ouder. 55cm. Cond:G

Keizerlijke Chin. dekselvaas, gemerkt
Startpreis 300 EUR

Grote Kang Xy gemerkte Chinees porseleinen dekselvaas in keizerlijk geel met drakendecor en herten in landschap.20e eeuw. 43,3x20,3øcm. Cond:G

Chinees porseleinen figuur, republiek
Startpreis 300 EUR

Grote Chinees porseleinen Quan Yin, gesigneerd 1e helft 20e eeuw of ouder. in goede staat 45cm.

Twee Griekse figuren
Startpreis 100 EUR

Twee oude gipsen figuren, 1e helft 20e eeuw, twee Griekse dames, minimale chip, 24x37cm. Cond:R/G

3 Chinese borden
Ergebnis: 40 EUR

Drie oude Chinees porseleinen familie Roze borden met emaille decor en goudrand, 2e helft 20e eeuw 24,8cm. Cond:G

5 Diverse borden
Ergebnis: 45 EUR

Vijf diverse oude Chinees porseleinen borden, 2x emaille haandecor, 1x blauw-wit, 2x familie Verte met figuren. 21-23cm. (beschadigingen) Cond:R/G

Porseleinen vogel
Startpreis 50 EUR

Porseleinen vogel op bloesemtak, 2e helft 20e eeuw, ongemerkt, 18,5cm. in goede staat.

15 miniaturen
Startpreis 25 EUR

Vijftien miniatuurporseleinen beeldjes, 20e eeuw, minimale chip mogelijk, 2-5cm. Cond:R/G

Groot Delftsblauw bord
Ergebnis: 30 EUR

Groot Delftsblauw bord, Porseleyne fles omstreeks 1930 met floraal en vogeldecor, in goede staat 42øcm.

Porseleinen groep
Startpreis 60 EUR

Porseleinen groep, twee tortelduiven, 20e eeuw, 13cm. ongemerkt.

Grote keramieken schaal
Startpreis 40 EUR

Grote keramieken schaal door Hannie Mein Vinkega Friesland, bruin groene glazuur. 5x29øcm. Cond;G

4 borden
Startpreis 60 EUR

Vier oude Hollandse keramieken borden, 2x Delfts, 2x Royal Sphinx, voorstellingen naar Otto Eerleman. 35-40cm.

koffiekan, melk en suiker met tablet
Ergebnis: 50 EUR

Duitse W.M.F gemerkte zilver overlay porseleinen servies met plated metalen tablet, 20e eeuw. 12-40cm. Cond:G

4 Majolica bloempotten
Startpreis 80 EUR

Vier oude Engelse Majolica bloempotten 1e helft 20e eeuw, deels genummerd of onduidelijk gemerkt.(haarscheur) 19-23cm. Cond:G

Keramieken vaas 2 oren
Startpreis 80 EUR

Antieke keramische oorvaas, omstreeks 1900 nr 74 zwart mat glazuur, in goede staat 19x25ø

Imari bord
Startpreis 60 EUR

Antiek Imari porseleinen schotel omstreeks 1900 met floraal, goud en coulissendecor, in goede staat 30,5cm.

5 Borden
Ergebnis: 50 EUR

Vijf antieke Delftse keramieken borden omstreeks 1900, gemerkt de klaauw, in goede staat 24øcm.

Limoges barok dekseldoos
Startpreis 35 EUR

Bijzondere Franse Jugendstil art Nouveau porseleinen dekseldoos van limoges omstreeks 1900 met goudkleurig floraal en zweepslag decor. 9x18x17cm. Cond:G

Vaas + 2 imari borden
Startpreis 30 EUR

Drie delen goud-imari porselein, 2e helft 20e eeuw, grote dekselvaas en 2 sierschotels. 30,5-47cm. Cond:G

Grote groene vaas
Ergebnis: 95 EUR

Grote antieke geglazuurde keramieken vaas met floraal decor, omstreeks 1900, in goede staat 63cm.

Porseleinen potje met deksel
Startpreis 40 EUR

Antieke Duitse keramieken tabakspot omstreeks 1890, met figurendecor, gemerkt 27x15ø Cond:G

Antieke Chinese bloempot
Ergebnis: 80 EUR

Grote antiek Chinees porseleinen bloempot omstreeks 1900 met blauw decor in goede staat 11,5xø26,3cm

2 Porseleinen beelden
Ergebnis: 200 EUR

Twee grote Herend porseleinen figuren 20e eeuw, 2 figuren in klederdracht, 30cm. Cond:G

4 Porseleinen figuren
Startpreis 125 EUR

Vier oude Duits wit porseleinen figuren omstreeks 1950 Putti 4 jaargetijden 2 gaaf, 2 vingers beschadigd. 15cm. Cond:R/G

3 Porseleinen beelden
Startpreis 150 EUR

Drie grote keramieken figuren gemerkt Rako etc.1e helft 20e eeuw 39x43cm. Cond:G

Porseleinen toekan
Startpreis 80 EUR

Deense Royal Copenhagen porseleinen Toekan 2574. 9,3cm. Cond:G

Porseleinen beeldje en kandelaar
Startpreis 25 EUR

Twee antieke porseleinen figuren Duitsland, haan omstreeks 1920 Volkstedt, kandelaar Dresden omstreeks 1950. 14,5-24cm. Cond:G

Imari tafellamp, rode kap
Ergebnis: 90 EUR

Negentiende eeuwse Imari vaas gemodificeerd tot tafellamp(chips) 61x39ø Cond:R

2 Porseleinen Empire vaasjes
Startpreis 125 EUR

Twee vroeg 19e eeuwse porseleinen empire vazen met landschap en figurenvoorstellingen, vergulding sleets, 1 oor gelijmd. 20cm. Cond:R/G

Groen Yixing theepotje, gemerkt
Startpreis 150 EUR

Oude Chinese Yixing theepot met slak en kikker (gemerkt) , mooie kwaliteit omstreeks 1900 of ouder, 7x14,5x11cm. Cond:G

4-Delig mokka-servies
Ergebnis: 40 EUR

Duits Bavaria porseleinen mocca servies omstreeks 1960, met goudlaag en lago di garda decor. 8-21cm. minimale chip mogelijk.

2 Porseleinen damesfiguren
Startpreis 40 EUR

Twee oude Duits porseleinen figuren, 1x vrouwelijk naakt gerold Bavaria, en een danseres omstreeks 1950 gemerkt met kroon en 1764, handarbeid(topje vinger af) 20-25cm.

Rosenthal theekan
Ergebnis: 90 EUR

Duitse Rosenthal porseleinen theekan, Kronach Bavaria met bruin glazuur, in goede staat 21cm.

Schuman Arzberg servies
Startpreis 90 EUR

Duits porselein ontbijtservies, Bavaria Schumann Arzberg omstreeks 1930. 1 schaal, theepot, 6 kop en schotels, 6 ontbijtborden(Cakeborden) melk en suikerpot(minimale chip mogelijk) 7-25cm. Cond:G

Bavaria porselein servies
Ergebnis: 50 EUR

Duits Bavaria Waldersdorf porselein mocca servies omstreeks 1950, 9 delig, romantisch en gouddecor 5-20cm Cond:G

3 Delen Duits porselein
Startpreis 140 EUR

Drie delen porselein, Duitse rijk met swastika gemerkt, omstreeks 1940, 2x Bavaria(1 bord haarlijnen) 23x23,5ø Cond:R/G

Porseleinen plaquette
Startpreis 350 EUR

Duitse porseleinen plaquette S.P.M Walkure Bavaria, 20e eeuw romeinse dame met kelk. 27,5x21,5cm.

Bavaria servies
Startpreis 40 EUR

Oud Duits Bavaria servies omstreeks 1950 bestaande uit: 6 maaltijdborden, 6 soepborden, 11 ontbijtborden, 3 terrines, 8 schalen, 2 sauskommen, botervloot, 13 kop en schotels, melkkan en theepot (1 sch...