Twee antieke Chinees porseleinen kop en schotels met floraal decor, en teksten. gemerkt, 19e eeuw. 9,5x13øcm. Cond:G
Zeven delen antiek Chinees porselein 18e-19e eeuws, beschadigd. 16-23cm. Cond;M
Lot van zes oude Chinees porseleinen borden 20e eeuw, chip bij geel bord, 23-27cm. Cond:R/G
Twee 18e eeuwse gesigneerde Chinese Familie verte dekselpotten met bamboedecor, dekseluiteinden beschadigd 13x10ø Cond:R/G
Zeven delen antiek Chinees porselein 16e-17e eeuw, 2 bolle vaasjes, grote bolvaas, 2 kleine kommen, 2 grote kommen, beschadigingen en haarlijnen 8-15,5 Cond:R/G
Grote oude gesigneerde plaquette in houtgestoken lijst, winters Berglandschap, 20e eeuw 74,5x20,5cm. Cond:G
Kang Xy gemerkte Chinees porseleinen vaas met opgewerkte emaille decors, 20e eeuw, in goede staat 39,2x15,7øcm.
Oude antieke Chinees porseleinen vaas met craquele glazuur, 1e helft 20e eeuw of ouder 22,2cm. Cond:G
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen dekselpot met tekst en floraal/vogel decor 21x19cm Cond:G
Twee zware 19e eeuwse Chinese familie Roze borden met emailledecor, figuren, floraal en goud, in goede staat. 25,8øcm.
Zes oude Chinese wijnkommen, gemerkt, 20e eeuw, groen/grijs glazuur 2x en geel glazuur 4x 11,3-14cm. in goede staat
Zeer grote Japans porseleinen Imari kraagvaas met figuren in landschapsdecor, paradijsvogel, goud, en floraal decor 9minimale chip kraag) 62cm Cond;G
Zeer grote 19e eeuwse Imari porseleinen schotel met floraal en gouddecor, in goede staat 54,5øcm
Antiek keramieken dienblad omstreeks 1910, met florale decors en vernikkelde omranding 54x37cm Cond:R/G
Antieke porseleinen beeldengroep omstreeks 1900, haarscheur in basis, gemerkt met anker, 19x17ø Cond:R
Zes oude Duitse porseleinen figuren, figuren groep met puttis(beschadigd) gemerkt A.R, 5 figuren putti o.a Volkstedt Thuringen, 8-20cm. Cond:R/G
Vijf delen oud Duits Fürstenberg porselein 60er jaren, 2 bolvazen, 2 hoge vazen, koekjesschaal 10-20cm. Cond:G
Grote Hollandse keramieken vaas, Ikora, met Oosters decor, 20e eeuw in goede staat 31cm. Cond:G
Drie oude tegeltableaus 20e eeuw, 3-pas met pauwendecor, 4-pas met riviergezicht monogram, 1-pas met vogeldecor 28-40cm. Cond:G
Driemaal antiek porselein, omstreeks 1900, 2 maal staffordshire dekseldoosje met figuren(2 handen af bij figuur) 1 maal klokhuis nr 1053 (Haarscheur) 11-26cm. Cond:R/G
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels, twee 6-hoekig met chicken en florale voorstellingen(haarlijn) een floraal, chip, en schotel met wijsheren, chip, 10-11,8cm Cond:R/G
Grote Chinese porseleinen familie Roze bloempot met rondom figurendecor, gemerkt 1e helft 20e eeuw. 18,5x19,6øcm.
Twee grote oude Chinese jade snijstukken 20e eeuw, 1x wijsheer en 1x floraal 12-20cm.Cond:G
Twee oude Chinees porseleinen gemberpotten met bloesemdecor, 20e eeuw, deksel gelijmd. 12-15cm. Cond:G
Zeven 17e/18e eeuwse Chinees porseleinen kopjes en negen schotels met kustplaats decor, 5 schotels goed, 4 met haarscheur, 4 kopjes goed, 1 met haarscheur, 6-12cm Cond:R/G
Lot antiek Chinees porselein, landschapsdecor, 3 capucijner schotels, 3 capucijner kopjes, en een 18e eeuwse schotel, Cond:R/G
Achttiende eeuws Chinees porseleinen servies, floraal decor met insecten, bestaande uit: trekpot, kom, 4 kop en schotels, twee schotels, 3 kopjes, beschadigingen 5-14cm. Cond:R
Oud Japans theeservies in kist, decor van bergen. 9 delig, beschadigingen. 14x41x52cm. Cond:M/R
Oude porseleinen dekselschaal met putti en zwanendecor en strijdwagen. 2e helft 20e eeuw gemerkt R.B Chips 27x26x12cm. Cond:R/G
Antieke Duitse gegraveerde glazen bierpul met tinnen deksel 1e helft 20e eeuw, en antieke steengoed kruik B. Scherner, Hoorn (chip rand) 16-37cm Cond:R/G
Oud Chinees porseleinen lachende Boedha 19e-20e eeuw (gemerkt)22cm Cond:G
Vier aparte antieke Chinees porseleinen kopjes omstreeks 1900 met floraal decor, in goede staat 6-14cm. Cond;G
Antieke Engelse keramieken bolvaas, omstreeks 1900, onduidelijk gemerkt met floraal landschap en figurendecor 34x19ø Cond:G
Negentiende eeuwse Engelse terracotta piedestal met bloempot, gesigneerd Glamia made in England, chips voet en bloempot met figurendecor rondom, 100x39øcm Cond;R
Zes antieke Chinese kommen Vung tan cargo ca 1690 met blauw decor, licht beschadigd 6x14ø Cond:R/G
Twee oude steengoed karaffen met hengsel en stadswapen, Stadtlohn, omstreeks 1930 Cond:G
Vier delen oud Delfts keramiek, tablet, kruik, karaf, vaas 20-30cm. Cond:G
Kleine Perzische schenkkan 12-13e eeuws met origineel blauw glazuur en zwart floraal decor, in goede originele staat 11cm.
Grote antieke Perzische voorraadpot 14e-15e eeuws, met wit blauw glazuur en floraal decor, in goede originele staat 29cm.
Divers keramiek, kastkom, herdenkingsbeker 5 mei, tabaksset omstreeks 1930, in goede staat 5-29cm.
Duitse 30er jaren keramieken bowlpot(gemerkt) wildzwijndecor met ramskoppen en auerhaan. 34x24øcm.
Twee antieke keramieken borden met haan en kip decor, omstreeks 1910 gemerkt S 689, in goede staat 24,5cm. Cond:G
Antieke Chinees porseleinen familie Verte kom, Yang Chung gemerkt, omstreeks 1900 of ouder, met floraal en eendendecor, in goede staat. 5,3x11,2øcm.
Oude 6 kantige Chinees porseleinen familie Roze trekpot, gesigneerd omstreeks 1900, rondom figurendecor, Cond:G 15,5x15,5x10cm.
Twee delen oud/antiek Chinees porselein, cup op hoge voet, 2e helft 20e eeuw Kang Xy gemerkt, dekselvaas omstreeks 1900 Kang Xy stijl, vogel in bloesemboom 17-13cm. Cond:R/G
Negentiende eeuwse Chinees porseleinen vaas met kraanvogeldecor en tekst 33,5cm Cond:R
Gemerkt Chinees porseleinen bord met draken en kustplaatsdecor, 17e-18e eeuws, randglazuurschade, 20,8øcm. Cond;G
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen vaas met hertenkoppen en blauw glazuur, in goede staat. 26x21øcm. Cond:G
Grote Chinees porseleinen schaal 2e helft 20e eeuw met diverse figuren, floraal decor en symbolen 11x25,7øcm Cond:G
Twee delen antiek Chinees porselein, grote Kang xy stijl kom, 19e eeuw of ouder, en 18e eeuws familei Roze bord octogonaal, minmale chip 20-23cm. Cond:G
Chinese Blanc de Chine porseleinen Quan yin, gedetailleerd, mooie kwaliteit, 19e eeuws. 13cm. Cond:G
Drie delen antiek Chinees porselein omstreeks 1900, grote kom met figuren decor, kom met bladdecor, 3 delige kop en schotel set 10-24cm Cond;R/G
Oude tafellamp gemaakt van een 19e eeuwe Chinees porseleinen vaas met wijsheren en tekst 46x33ø Cond:G
Twee 17e-18e eeuwse Chinees porseleinen borden, huis in ladfscvhap decor. minimale randglazuurschade. 23,5ø Cond;G
Antieke Chinees porseleinen familie Verte knobbelvaas, Kang Xy gemerkt, met figuren en hertendecor, 19e eeuw, in goede staat. 21,5cm.
Antieke Chinees porseleinen lachende boedha, gesigneerd op kleed. 1e helft 20e eeuw of ouder. 16,8x28,5x11cm. Cond:G
Grote Kang Xy gemerkte Chinees porseleinen vaas met opgewerkt emaille decor vlinders en bloesems, 20e eeuw 42,2x21,2øcm. Cond:G
Antieke gesigneerde Chinees porseleinen lachende boedha, 1e helft 20e eeuw of ouder. 20,5cm. Cond:G
Grote Chinese gesigneerde porseleinen wijsheer met houten staf, 1e helft 20e eeuw of ouder. 55cm. Cond:G
Grote Kang Xy gemerkte Chinees porseleinen dekselvaas in keizerlijk geel met drakendecor en herten in landschap.20e eeuw. 43,3x20,3øcm. Cond:G
Grote Chinees porseleinen Quan Yin, gesigneerd 1e helft 20e eeuw of ouder. in goede staat 45cm.
Twee oude gipsen figuren, 1e helft 20e eeuw, twee Griekse dames, minimale chip, 24x37cm. Cond:R/G
Drie oude Chinees porseleinen familie Roze borden met emaille decor en goudrand, 2e helft 20e eeuw 24,8cm. Cond:G
Vijf diverse oude Chinees porseleinen borden, 2x emaille haandecor, 1x blauw-wit, 2x familie Verte met figuren. 21-23cm. (beschadigingen) Cond:R/G
Porseleinen vogel op bloesemtak, 2e helft 20e eeuw, ongemerkt, 18,5cm. in goede staat.
Vijftien miniatuurporseleinen beeldjes, 20e eeuw, minimale chip mogelijk, 2-5cm. Cond:R/G
Groot Delftsblauw bord, Porseleyne fles omstreeks 1930 met floraal en vogeldecor, in goede staat 42øcm.
Porseleinen groep, twee tortelduiven, 20e eeuw, 13cm. ongemerkt.
Grote keramieken schaal door Hannie Mein Vinkega Friesland, bruin groene glazuur. 5x29øcm. Cond;G
Vier oude Hollandse keramieken borden, 2x Delfts, 2x Royal Sphinx, voorstellingen naar Otto Eerleman. 35-40cm.
Duitse W.M.F gemerkte zilver overlay porseleinen servies met plated metalen tablet, 20e eeuw. 12-40cm. Cond:G
Vier oude Engelse Majolica bloempotten 1e helft 20e eeuw, deels genummerd of onduidelijk gemerkt.(haarscheur) 19-23cm. Cond:G
Antieke keramische oorvaas, omstreeks 1900 nr 74 zwart mat glazuur, in goede staat 19x25ø
Antiek Imari porseleinen schotel omstreeks 1900 met floraal, goud en coulissendecor, in goede staat 30,5cm.
Vijf antieke Delftse keramieken borden omstreeks 1900, gemerkt de klaauw, in goede staat 24øcm.
Bijzondere Franse Jugendstil art Nouveau porseleinen dekseldoos van limoges omstreeks 1900 met goudkleurig floraal en zweepslag decor. 9x18x17cm. Cond:G
Drie delen goud-imari porselein, 2e helft 20e eeuw, grote dekselvaas en 2 sierschotels. 30,5-47cm. Cond:G
Grote antieke geglazuurde keramieken vaas met floraal decor, omstreeks 1900, in goede staat 63cm.
Antieke Duitse keramieken tabakspot omstreeks 1890, met figurendecor, gemerkt 27x15ø Cond:G
Grote antiek Chinees porseleinen bloempot omstreeks 1900 met blauw decor in goede staat 11,5xø26,3cm
Twee grote Herend porseleinen figuren 20e eeuw, 2 figuren in klederdracht, 30cm. Cond:G
Vier oude Duits wit porseleinen figuren omstreeks 1950 Putti 4 jaargetijden 2 gaaf, 2 vingers beschadigd. 15cm. Cond:R/G
Drie grote keramieken figuren gemerkt Rako etc.1e helft 20e eeuw 39x43cm. Cond:G
Twee antieke porseleinen figuren Duitsland, haan omstreeks 1920 Volkstedt, kandelaar Dresden omstreeks 1950. 14,5-24cm. Cond:G
Negentiende eeuwse Imari vaas gemodificeerd tot tafellamp(chips) 61x39ø Cond:R
Twee vroeg 19e eeuwse porseleinen empire vazen met landschap en figurenvoorstellingen, vergulding sleets, 1 oor gelijmd. 20cm. Cond:R/G
Oude Chinese Yixing theepot met slak en kikker (gemerkt) , mooie kwaliteit omstreeks 1900 of ouder, 7x14,5x11cm. Cond:G
Duits Bavaria porseleinen mocca servies omstreeks 1960, met goudlaag en lago di garda decor. 8-21cm. minimale chip mogelijk.
Twee oude Duits porseleinen figuren, 1x vrouwelijk naakt gerold Bavaria, en een danseres omstreeks 1950 gemerkt met kroon en 1764, handarbeid(topje vinger af) 20-25cm.
Duitse Rosenthal porseleinen theekan, Kronach Bavaria met bruin glazuur, in goede staat 21cm.
Duits porselein ontbijtservies, Bavaria Schumann Arzberg omstreeks 1930. 1 schaal, theepot, 6 kop en schotels, 6 ontbijtborden(Cakeborden) melk en suikerpot(minimale chip mogelijk) 7-25cm. Cond:G
Duits Bavaria Waldersdorf porselein mocca servies omstreeks 1950, 9 delig, romantisch en gouddecor 5-20cm Cond:G
Drie delen porselein, Duitse rijk met swastika gemerkt, omstreeks 1940, 2x Bavaria(1 bord haarlijnen) 23x23,5ø Cond:R/G
Duitse porseleinen plaquette S.P.M Walkure Bavaria, 20e eeuw romeinse dame met kelk. 27,5x21,5cm.
Oud Duits Bavaria servies omstreeks 1950 bestaande uit: 6 maaltijdborden, 6 soepborden, 11 ontbijtborden, 3 terrines, 8 schalen, 2 sauskommen, botervloot, 13 kop en schotels, melkkan en theepot (1 sch...