Diese Webseite verwendet Cookies

30. Oktoberveiling 2016

Versteigerung am Freitag, 14. Oktober 2016 ab 16:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Verkauft
Aafke Kelly 1439
Aafke Kelly

Ergebnis:

180 EUR

Verkauft
Schilderij Camiel Mees 1435
Schilderij Camiel Mees

Ergebnis:

100 EUR

Ongesigneerd, kubistisch 1433
Ongesigneerd, kubistisch
Startpreis 60 EUR
Willi Lorenz 1432
Willi Lorenz
Startpreis 400 EUR
Verkauft
G. Gabriel 1430
G. Gabriel

Ergebnis:

40 EUR

Verkauft
Ikoon 1427
Ikoon

Ergebnis:

65 EUR

Verkauft
Ton Ancone, vrouw op weg 1414
Ton Ancone, vrouw op weg

Ergebnis:

60 EUR

Verkauft
Verzameling Duitse landkaarten (WO1-WO2) 1409
Verzameling Duitse landkaarten (WO1-WO2)

Ergebnis:

60 EUR

Verkauft
T.L. Grote 1386
T.L. Grote

Ergebnis:

100 EUR

Verkauft
Seidel 1923 1378
Seidel 1923

Ergebnis:

90 EUR

Verkauft
Stilleven, H. Bos 1375
Stilleven, H. Bos

Ergebnis:

80 EUR

Verkauft
Harry Winkler 1360
Harry Winkler

Ergebnis:

90 EUR

Verkauft
Aafke Kelly 1354
Aafke Kelly

Ergebnis:

275 EUR

Verkauft
Pendant 1338
Pendant

Ergebnis:

40 EUR

Verkauft
Maria Ruiter de Wit 1328
Maria Ruiter de Wit

Ergebnis:

90 EUR

Verkauft
Schilderij, P. van den Braken 1324
Schilderij, P. van den Braken

Ergebnis:

90 EUR

Verkauft
P. van den Braken, stilleven 1321
P. van den Braken, stilleven

Ergebnis:

110 EUR

Verkauft
Schilderij, M. Labarde, boten in haven 1311
Schilderij, M. Labarde, boten in haven

Ergebnis:

60 EUR

Verkauft
Aquarel, Kikkert 1310
Aquarel, Kikkert

Ergebnis:

90 EUR

Verkauft
Fr. Melchers, litho 1297
Fr. Melchers, litho

Ergebnis:

70 EUR

Verkauft
Agasel Tapallo 1894 1290
Agasel Tapallo 1894

Ergebnis:

40 EUR

Verkauft
Schilderij Glaademans, koeien 1285
Schilderij Glaademans, koeien

Ergebnis:

50 EUR

Verkauft
Schilderij Bloemen blauwe pot 1281
Schilderij Bloemen blauwe pot

Ergebnis:

45 EUR

Verkauft
Aquarel, Blok van de Velden 1268
Aquarel, Blok van de Velden

Ergebnis:

160 EUR