Diese Webseite verwendet Cookies

30. Oktoberveiling 2016

Versteigerung am Freitag, 14. Oktober 2016 ab 16:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Verkauft
Verzameling Duitse landkaarten (WO1-WO2) 1409
Verzameling Duitse landkaarten (WO1-WO2)

Ergebnis:

60 EUR

Verkauft
Ton Ancone, vrouw op weg 1414
Ton Ancone, vrouw op weg

Ergebnis:

60 EUR

Verkauft
Schilderij Perzisch schrift 1421
Schilderij Perzisch schrift

Ergebnis:

60 EUR

Verkauft
Schilderij boerderij 1428
Schilderij boerderij

Ergebnis:

60 EUR

Verkauft
Onduidelijk gesigneerd 1450
Onduidelijk gesigneerd

Ergebnis:

60 EUR

Verkauft
N. Gumberger 1459
N. Gumberger

Ergebnis:

60 EUR

Verkauft
Landkaart Rome, 17e-18e eeuw 1474
Landkaart Rome, 17e-18e eeuw

Ergebnis:

60 EUR

Verkauft
Schilderij M. De Greef 1516
Schilderij M. De Greef

Ergebnis:

60 EUR

Verkauft
Onduidelijk gesigneerd, ca. 1900 1517
Onduidelijk gesigneerd, ca. 1900

Ergebnis:

60 EUR

Verkauft
A. Coogelingen, vissers 1531
A. Coogelingen, vissers

Ergebnis:

60 EUR

Verkauft
Twee werken Joop Vugs 1126
Twee werken Joop Vugs

Ergebnis:

50 EUR

Verkauft
Schilderij stilleven 1220
Schilderij stilleven

Ergebnis:

50 EUR

Verkauft
Schilderij Glaademans, koeien 1285
Schilderij Glaademans, koeien

Ergebnis:

50 EUR

Verkauft
Kaart Dokkum 1301
Kaart Dokkum

Ergebnis:

50 EUR

Verkauft
2 Duitse werken 1306
2 Duitse werken

Ergebnis:

50 EUR

Verkauft
Ton Ancone 1320
Ton Ancone

Ergebnis:

50 EUR

Verkauft
Schilderij, Egnor? 1351
Schilderij, Egnor?

Ergebnis:

50 EUR

Verkauft
M. Debrus Degreffe 1355
M. Debrus Degreffe

Ergebnis:

50 EUR

Verkauft
Onduidelijk gesigneerd 1356
Onduidelijk gesigneerd

Ergebnis:

50 EUR

Verkauft
Vogelsang 1415
Vogelsang

Ergebnis:

50 EUR

Verkauft
Glas in lood ontwerp 1424
Glas in lood ontwerp

Ergebnis:

50 EUR

Verkauft
Schilderij, kopie H.J. 1440
Schilderij, kopie H.J.

Ergebnis:

50 EUR

Verkauft
Ongesigneerd 19e eeuw 1448
Ongesigneerd 19e eeuw

Ergebnis:

50 EUR

Verkauft
Ongesigneerd, 19e eeuw 1453
Ongesigneerd, 19e eeuw

Ergebnis:

50 EUR

Verkauft
Schilderij, Duits riviergezicht 1455
Schilderij, Duits riviergezicht

Ergebnis:

50 EUR

Verkauft
Onduidelijk gesigneerd, 20e eeuw 1477
Onduidelijk gesigneerd, 20e eeuw

Ergebnis:

50 EUR

Verkauft
J.A.S., 4x tulpen 1492
J.A.S., 4x tulpen

Ergebnis:

50 EUR

Verkauft
Twee antieke landkaarten 1513
Twee antieke landkaarten

Ergebnis:

50 EUR

Verkauft
2 Etsen, W. Wassenaar 1536
2 Etsen, W. Wassenaar

Ergebnis:

50 EUR

Verkauft
Schilderij Bloemen blauwe pot 1281
Schilderij Bloemen blauwe pot

Ergebnis:

45 EUR

Verkauft
Portret op paneel 1325
Portret op paneel

Ergebnis:

45 EUR

Verkauft
Schilderij Onduidelijk gesigneerd 1471
Schilderij Onduidelijk gesigneerd

Ergebnis:

45 EUR

Verkauft
Schilderij, J. Fehnendahl 1558
Schilderij, J. Fehnendahl

Ergebnis:

45 EUR

Verkauft
Schilderij, Hans Clausen 1561
Schilderij, Hans Clausen

Ergebnis:

45 EUR

Verkauft
Schilderij sneeuwlandschap 1241
Schilderij sneeuwlandschap

Ergebnis:

40 EUR

Verkauft
Agasel Tapallo 1894 1290
Agasel Tapallo 1894

Ergebnis:

40 EUR

Verkauft
Schilderij, F.J. Ketelaar 1315
Schilderij, F.J. Ketelaar

Ergebnis:

40 EUR

Verkauft
Pendant 1338
Pendant

Ergebnis:

40 EUR

Verkauft
Houtsnede 1340
Houtsnede

Ergebnis:

40 EUR

Verkauft
Ongesigneerd damesportret 1364
Ongesigneerd damesportret

Ergebnis:

40 EUR

Verkauft
G. Gabriel 1430
G. Gabriel

Ergebnis:

40 EUR

Verkauft
3 Antieke landkaarten 1472
3 Antieke landkaarten

Ergebnis:

40 EUR

Verkauft
Schilderij, Duitse school 1479
Schilderij, Duitse school

Ergebnis:

40 EUR

Verkauft
Diverse gravures, litho's, etsen. 1481
Diverse gravures, litho's, etsen.

Ergebnis:

40 EUR

Verkauft
Schilderij, Louis Toffoli 1482
Schilderij, Louis Toffoli

Ergebnis:

40 EUR

Verkauft
C. Neuhaus, stilleven rozen 1491
C. Neuhaus, stilleven rozen

Ergebnis:

40 EUR

Verkauft
3 Werken 19e eeuw, aquarel etc. 1493
3 Werken 19e eeuw, aquarel etc.

Ergebnis:

40 EUR

Verkauft
Schilderij, naar Theofiel de Bock 1496
Schilderij, naar Theofiel de Bock

Ergebnis:

40 EUR

Verkauft
4 Franse modeprenten 1497
4 Franse modeprenten

Ergebnis:

40 EUR

Verkauft
Schilderij, P. van den Braken 1499
Schilderij, P. van den Braken

Ergebnis:

40 EUR

Verkauft
Tekening Köhler Düsseldorf 1501
Tekening Köhler Düsseldorf

Ergebnis:

40 EUR

Verkauft
Schilderij , naar Louis Apol 1503
Schilderij , naar Louis Apol

Ergebnis:

40 EUR

Verkauft
Schilderij oud Hollandse voorstelling 1504
Schilderij oud Hollandse voorstelling

Ergebnis:

40 EUR

Verkauft
Leeuwenjacht ets in mooie lijst 1509
Leeuwenjacht ets in mooie lijst

Ergebnis:

40 EUR

Verkauft
Aquarel J. le Blanc 1520
Aquarel J. le Blanc

Ergebnis:

40 EUR

Verkauft
Onduidelijk gesigneerd, havengezicht 1522
Onduidelijk gesigneerd, havengezicht

Ergebnis:

40 EUR

Verkauft
Map diverse gravures 1524
Map diverse gravures

Ergebnis:

40 EUR

Verkauft
Gekleurde Litho 1530
Gekleurde Litho

Ergebnis:

40 EUR

Verkauft
Duits dorpsgezicht 1569
Duits dorpsgezicht

Ergebnis:

40 EUR

Verkauft
Chinese aquarellen 1350
Chinese aquarellen

Ergebnis:

35 EUR

Verkauft
3 Antieke landkaarten 1505
3 Antieke landkaarten

Ergebnis:

35 EUR

Verkauft
Onduidelijk gesigneerd, ca. 1900 1515

Ergebnis:

35 EUR

Verkauft
Schilderij, B. Mügge 1521
Schilderij, B. Mügge

Ergebnis:

35 EUR

Verkauft
Verzameling Duitse houtsnedes etc. 1543
Verzameling Duitse houtsnedes etc.

Ergebnis:

35 EUR

Verkauft
Jachtprent 1273
Jachtprent

Ergebnis:

34 EUR

Verkauft
Landkaart 1250
Landkaart

Ergebnis:

30 EUR

Verkauft
Aquarel dame 1371
Aquarel dame

Ergebnis:

30 EUR

Verkauft
Schilderij, W. Dahmen 1514
Schilderij, W. Dahmen

Ergebnis:

30 EUR

Verkauft
Schilderij, P. Kraus 1912 1519
Schilderij, P. Kraus 1912

Ergebnis:

30 EUR

Verkauft
Ongesigneerd damesportret 1525
Ongesigneerd damesportret

Ergebnis:

30 EUR

Verkauft
Ets Roodenburgh 1534
Ets Roodenburgh

Ergebnis:

30 EUR

Verkauft
2x Harrie Schreienmachers 1547
2x Harrie Schreienmachers

Ergebnis:

30 EUR

Verkauft
Wim Poelman 1998, portret 1550
Wim Poelman 1998, portret

Ergebnis:

30 EUR

Verkauft
Kustplaats, gesigneerd 1537
Kustplaats, gesigneerd

Ergebnis:

25 EUR

Verkauft
Ets, Dirk Harting 1539
Ets, Dirk Harting

Ergebnis:

25 EUR

Verkauft
Schilderij, B. Mügge 1553
Schilderij, B. Mügge

Ergebnis:

25 EUR

Verkauft
Schilderij, W. Benz Baenitz 1554
Schilderij, W. Benz Baenitz

Ergebnis:

25 EUR

Verkauft
Landkaart Zittau, 17e eeuw 1555
Landkaart Zittau, 17e eeuw

Ergebnis:

25 EUR

Verkauft
Schilderij, H. Stumm 1533
Schilderij, H. Stumm

Ergebnis:

20 EUR

Verkauft
Schilderij, Italiaans meer 1535
Schilderij, Italiaans meer

Ergebnis:

20 EUR

Verkauft
Gravure, 17e-18e eeuw 1541
Gravure, 17e-18e eeuw

Ergebnis:

20 EUR

Verkauft
Oosters schilderij 1556
Oosters schilderij

Ergebnis:

20 EUR

Verkauft
Oosters schilderij 1557
Oosters schilderij

Ergebnis:

20 EUR

Verkauft
Onduidelijk gesigneerd, Oosters 1559
Onduidelijk gesigneerd, Oosters

Ergebnis:

20 EUR

Verkauft
Onduidelijk gesigneerd, Oosters 1560

Ergebnis:

20 EUR

Verkauft
H. ten Cate Weber 1570
H. ten Cate Weber

Ergebnis:

18 EUR

Verkauft
Antheils-Schein Handelsgesellschaft 1886 1532
Antheils-Schein Handelsgesellschaft 1886

Ergebnis:

15 EUR