Diese Webseite verwendet Cookies

31. Januariveiling 2017

Versteigerung am Freitag, 13. Januar 2017 ab 17:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

2 Weense vaasjes 6056
2 Weense vaasjes
Startpreis 150 EUR
Verkauft
Nicolaas klok 3603
Nicolaas klok

Ergebnis:

375 EUR

Ongesigneerd meisje met papbord 1072
Ongesigneerd meisje met papbord
Startpreis 700 EUR
9 Duitse borden, ca. 1910 6073
9 Duitse borden, ca. 1910
Startpreis 160 EUR
Uurwerk met emaille wijzerplaat 3620
Uurwerk met emaille wijzerplaat
Startpreis 300 EUR
Verkauft
Schilderij,  Gorter 1089
Schilderij, Gorter

Ergebnis:

600 EUR

Daalhof, konijntjes 1106
Daalhof, konijntjes
Startpreis 225 EUR
3 Porseleinen vogels 6090
3 Porseleinen vogels
Startpreis 90 EUR
Vuurvergulde pendule 3637
Vuurvergulde pendule
Startpreis 250 EUR
Verkauft
Imari schotel, Arabische tekst 6108
Imari schotel, Arabische tekst

Ergebnis:

100 EUR

Verkauft
Eiken tafelpendule 3654
Eiken tafelpendule

Ergebnis:

30 EUR

Verkauft
F.M. Richter, vissers 1123
F.M. Richter, vissers

Ergebnis:

330 EUR

Tafelklokje 3671
Tafelklokje
Startpreis 100 EUR
Ovaal tablet met 2 taartschotels 6126
Ovaal tablet met 2 taartschotels
Startpreis 80 EUR
Mahonie Biedermeier secretaire 4010
Mahonie Biedermeier secretaire
Startpreis 450 EUR
Verkauft
J. van Kregten 1140
J. van Kregten

Ergebnis:

110 EUR

Verkauft
Mahonie commode 4027
Mahonie commode

Ergebnis:

340 EUR

Hans Liska 1157
Hans Liska
Startpreis 200 EUR
Verkauft
Engels mahoniehouten kabinet 4044
Engels mahoniehouten kabinet

Ergebnis:

600 EUR

Verkauft
Aquarel, Maya Wildevuur 1174
Aquarel, Maya Wildevuur

Ergebnis:

70 EUR

Verkauft
Biedermeier canapé 4061
Biedermeier canapé

Ergebnis:

150 EUR

Troelstra, winter 1191
Troelstra, winter
Startpreis 150 EUR
Verkauft
Stel trommelvormige tafeltjes 4078
Stel trommelvormige tafeltjes

Ergebnis:

430 EUR

Verkauft
Ongesigneerd 1800 1208
Ongesigneerd 1800

Ergebnis:

100 EUR