Grote 19e eeuwse smalle spiegel, nieuw goudkleurig over gelakt, 213x34cm. Cond:G
Groot antiek pistool, Duitsland Sauer+Sohn, onklaar gemaakt, 11mm, voor 1879, 35cm. Cond:G
Hans Liska 1907-1983 Duitse school, WO II Duitse soldaten aan het oprukken. 32,5x28,5cm. Houtskool op papier, Cond:G
Maya Wildevuur Deventer 1944- Enschede, kunstacademie, 't wad 1987, aquarel op papier 17x11cm. Cond:G
Grote Kang Xy gemerkte Chinees porseleinen vaas met opgewerkt emaille decor vlinders en bloesems, 20e eeuw 42,2x21,2øcm. Cond:G
Antieke mahoniehouten Louis Philippe tafel, omstreeks 1870 met 3 spantpoot, mooi blad met bandintarsia, in goede staat 71x115øcm.
Gouden broche, 585/000, ovaal model bezet met 15 opalen, rond en ovaal cabouchon geslepen. Grootte 20x29 mm. ca 6,5 gr. In de middenste steen zitten 2 breuklijnen. Verder in goede staat.
Antieke Duitse notenhouten hoekstoel, omstreeks 1880 Historisme, behoeft restauratie 82x79x60cm. Cond:R
Prachtige zilveren suikerpot, voorzien van gegraveerde bloembewerkingen, gecontourneerde rand, fraaie kruloren, geplaatst op 4 voetjes gemaakt uit bloemenranken. De knop van de deksel is gemaakt van e...
Grote oude antieke Chinees porseleinen bloempot met lekschaal, floraal familie verte decor, 1e helft 20e eeuw in goede staat 23x28øcm.
Grote vroeg 19e eeuwse mahoniehouten dekselkist met origineel beslag 28x19x8cm. Cond;G
Grote Noordduitse mahoniehouten biedermeier spiegel met bandintarsia en bronzen versiering. Omstreeks 1820 142x50cm,.Cond:G
Antieke bronzen hanglamp, omstreeks 1920 met albasten lichtschalen gelijmd, 3 lichts, in goede staat 50x55øcm.
R.S Troelstra 2e helft 20e eeuw Hollands ijsgezicht met figuren, olieverf op paneel 50x70cm. Cond:G
Engelse mahoniehouten tiltoptafel met intarsia en geschulpt blad, vakverdeling op blad. 80x76ø Cond:G
Ongesigneerd omstreeks 1800, Duitse school vrouw in klederdracht, olieverf op linnen 29x22cm. Cond;G
Wortelnoten theetafel, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw, Queen Anne poten, in goede staat.
Vier oude Engelse keramieken Toby Jugs 20e eeuw, wood en sons England 9-19cm. Cond:G
Vooroorlogse verzilverde kelk met figuur en druiven. 24,6cm. Cond:G
Smedberg? impressionistisch zonnig landschap, olieverf op paneel, 32x40cm. Cond:G
Mooie wortelnoten Hollandse Willem III naaitafel, binnenwerk, extra bladen(hangoor) en wollade, 70x53x34cm. Cond;G
Mahonie kapspiegeltje, in diverse standen te draaien, ook naar links en rechts. omstreeks 1870. 68x49x30cm. Cond;G
Oude Chinese porseleinen hocker met vlinder en floraal decor, 20e eeuw 27cm. Cond:G