Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

31. Januariveiling 2017

Versteigerung am Freitag, 13. Januar 2017 ab 17:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Zilveren brede ring met zirconia's Ti Sento
Startpreis 30 EUR

Brede zilveren ring, 925/000, Ti Sento, met zirconia's. Brede ring met banen waarvan één baan pavé gezet met zirconia's. Breedte 16 mm. ø 51 ca 17 gr. In goede staat

Plafondlamp
Ergebnis: 50 EUR

Antieke hanglamp van messing, omstreeks 1900, 3 lichts, 94x70øcm. Cond;G

2 Staande lampen
Ergebnis: 280 EUR

Twee klassieke blikken beschilderde tafellampen, klassisisme met leeuwenkoppen, 2e helft 20e eeuw 60x46øcm. Cond:G

Kavel met 11 Piko & Piko-Prefo H0 wagons
Ergebnis: 50 EUR

Kavel met 11 Piko & Piko-Prefo H0 wagons in originele dozen (dozen kunnen mogelijk niet overeenkomen met de wagons) : 6x Prefo: 426/108, 426/108, 426/107, 426/107, 5452512/5/18, 426/108 en 5x Piko: 5/...

Schuko auto
Ergebnis: 40 EUR

Oude Duitse blikken speelgoed auto Schuco, electro alarm car nr 5340 Western Germany, 60er jaren, bespeeld 8x21x7cm. Cond:R

Carneolen collier met gouden slot
Startpreis 100 EUR

Grof collier met carneolen en gouden, 585/000, sluiting. Geknoopt collier van gefacetteerde carneoolkralen, 13-16mm, bevestigd aan een gouden ovale sluiting, 585/000, met carneool ( gerestaureerd). Le...

Armband bezet met stenen
Startpreis 50 EUR

Armband, BWZG met 3 schakels versierd met stukjes koraal en turkoois. Lengte 19 cm voorzien van haaksluiting. breedte 18 mm

Plaquette "herten", Oskar Pflug
Ergebnis: 120 EUR

Twee antieke wandplaquettes met edelherten en damherten decor, Duitsland omstreeks 1900 door: Oskar Pflug 27x37x6cm. Cond;G

Triptichon en Ikoon
Ergebnis: 80 EUR

Twee decoratieve ikonen naar oud voorbeeld, 1 triptychon naar Hubert Jan van Eyck( Litho 1432), 1x ikoon moedergods met kind omstreeks 1280(litho)met houten lijst, koperbeslag en glazen steun. 50x64x7...

Vloerkleed 212x138cm.
Ergebnis: 100 EUR

Oud Perzisch kleed met diverse kleuren en floraal decor, 212x 138cm.

Perzisch kleed
Ergebnis: 50 EUR

Oud perzisch handgeknoopt kleed, rood-zwart-creme, in goede staat 128-176cm. Cond:G

Pendule 3 gaats
Ergebnis: 2.700 EUR

Antieke Franse vuurvergulde pendule omstreeks 1800, zeldzaam model met zeldzaam uurwerk, kwartierslag repetitie op 2 bellen met 4 slagwerkhamers, functies niet getest! uurwerk mogelijk niet oorspronke...

Kleine Perzische kleedjes
Startpreis 80 EUR

Twee oude perzische kleden Iran Goltuch meerkleurig floraal decor. 80x124cm en 104x68cm. Cond;R/G

Perzisch tapijt
Ergebnis: 50 EUR

Groot oud Perzisch kleed, groen-zwart-rood-creme, met floraal decor, in goede staat 257x152cm.

Perzisch tapijt 128x198cm.
Ergebnis: 80 EUR

Oud perzisch kleed, lichtblauw, briekrood etc. in goede staat 194x123cm.

Haardomzet
Ergebnis: 30 EUR

Louis Quinze stijl messing haardomzet, omstreeks 1900, in goede staat 130cm. Cond:G

Friese staartklok
Startpreis 250 EUR

Negentiende eeuwse Friese staartklok met wekker, mooie eikenhouten klokkast en mooie gave beschilderingen, in goede staat 150cm. Cond;G

Weense 2-gewichten regulateur
Startpreis 250 EUR

Antieke notenhouten Weense 2 gewichten regulateur, omstreeks 1880 met originele kroon in goede originele staat 135cm. Cond:G

Benen gebedsmolen, 19e eeuw
Startpreis 90 EUR

Oude Oosterse benen gebedsmolen, bewerkt met tekens 20e eeuw. 20cm. Cond:G

Rood lak Chinese trekpot
Startpreis 100 EUR

Oude Chinese roodlak trekpot, gemerkt 20e eeuw, met medaillons en foohondendecor, 14x17,5x10,5øcm. Cond:G

2 Benen snuffbottles
Startpreis 110 EUR

Twee oude Japanse of Chinese benen snuffbottles, 20e eeuw, 1x apen in bomen, 1x vogels op tak en draak 7-8 cm.

Houten netsuke, diverse dieren
Startpreis 225 EUR

Oude Chinese of Japanse edelhouten inro, fijngestoken met figurenvoorstellingen en glazen ogen, diverse diersoorten, mooie kwaliteit in goede staat.

2 Chinese opiumpijpen
Startpreis 90 EUR

Twee oude Chinees porseleinen opiumpijpen. 1x paardvorm, 1x florale voorstellingen en tekst(koper armaturen), in goede staat 13cm.

Bronzen vaas
Startpreis 50 EUR

Zware bronzen vaas naar antiek voorbeeld, vroeg Chinees 2e helft 20e eeuw, 31cm. Cond:G