Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

31. Januariveiling 2017

Versteigerung am Freitag, 13. Januar 2017 ab 17:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Porseleinen Goebel, meisje Lore
Startpreis 70 EUR

Grote Duits keramieken Goebel figuur, Lore 249 1/98 1970, meisje met cello(been en cello gelijmd) 20,5cm. Cond:R

J. van Kregten
Ergebnis: 110 EUR

Jaap van Kregten 1878-1967, windmolen Usselo(stendekas), olieverf op linnen 50x70cm. Cond:G

2 Benen snuffbottles
Startpreis 110 EUR

Twee oude Japanse of Chinese benen snuffbottles, 20e eeuw, 1x apen in bomen, 1x vogels op tak en draak 7-8 cm.

Engelse mahoniehouten stoel
Ergebnis: 120 EUR

Lage Engelse mahoniehouten breistoel, omstreeks 1900, recentelijk vakkundig met rood velour bekleed, in zeer goede staat. 75x66x66cm.

Zilveren muntdoosje en loddereinflesje
Startpreis 100 EUR

Zilveren muntdoosje en loddereinflesje, Een zilveren muntendoosjes, langwerpig model, voor een kleine en grote munt met gekretste lijnenbewerking aan de buitenzijde. 7x3cm. En een loddereinflesje, 925...

2 Chinese borden, 18e eeuw
Startpreis 100 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met tuin en vlinderdecor, beide minimale randchips 23,5øcm. Cond;G

Hans Liska
Startpreis 200 EUR

Hans Liska 1907-1983 Duitse school, WO II Duitse soldaten aan het oprukken. 32,5x28,5cm. Houtskool op papier, Cond:G

Naaitafeltje
Startpreis 430 EUR

Duitse antieke wortelnoten naaitafel, Louis Philippe omstreeks 1870 met mooi geintarseerd binnenleven met deksels en vakverdeling, recentelelijk professioneel gepolitourd en gerestaureerd, in zeer goe...

Aquarel, Maya Wildevuur
Ergebnis: 70 EUR

Maya Wildevuur Deventer 1944- Enschede, kunstacademie, 't wad 1987, aquarel op papier 17x11cm. Cond:G

3 Makkumse borden
Ergebnis: 80 EUR

Drie oude polychrome Makkums sierborden in goede staat 23-28cm. Cond:G

Troelstra, winter
Startpreis 150 EUR

R.S Troelstra 2e helft 20e eeuw Hollands ijsgezicht met figuren, olieverf op paneel 50x70cm. Cond:G

Antieke grammofoon
Startpreis 30 EUR

Antieke mahoniehouten grammofoon voor onderdelen, wormbeval, 30x40x40, Cond. M

Ongesigneerd 1800
Ergebnis: 100 EUR

Ongesigneerd omstreeks 1800, Duitse school vrouw in klederdracht, olieverf op linnen 29x22cm. Cond;G

Chinees diep bordje
Startpreis 80 EUR

Achttiende eeuws Chinees diep bordje met tuindecor en haarlijn, 3x16,5øcm. Cond;R

Smedberg, landschap
Ergebnis: 70 EUR

Smedberg? impressionistisch zonnig landschap, olieverf op paneel, 32x40cm. Cond:G

Snijwerk tafel adelaar
Startpreis 250 EUR

Negentiende eeuwse Franse notenhouten gestoken bijzettafel met adelaar. 50x30øcm. Cond:G

Granaat collier + git collier
Ergebnis: 60 EUR

Collier van granaten bevestigd met ogen aan elkaar, 100 cm en een verlopendcollier van gitten met zilveren sluiting. lengte 40 cm

Yixing vaas
Ergebnis: 50 EUR

Grote japanse of Chinese Yixing drakenvaas omstreeks 1900 in goede staat 40x28øcm.

Speeldoos met 5 platen
Startpreis 700 EUR

Mooie grote antieke Duitse wortelnoten speeldoos omstreeks 1880 met 6 platen(kam heel) ongemerkt, in zeer goede werkende staat 24x36x42cm. Cond:G

Draaibaar messing sierkrukje
Ergebnis: 30 EUR

Draaibare messing Engelse stoel omstreeks 1910, registered: No. 2396381, 67x38x31cm. Cond:G

Grote smalle spiegel
Startpreis 170 EUR

Grote 19e eeuwse smalle spiegel, nieuw goudkleurig over gelakt, 213x34cm. Cond:G

Engelse pijpvaas
Startpreis 30 EUR

Antieke Engelse keramieken bolvaas, omstreeks 1900, onduidelijk gemerkt met floraal landschap en figurendecor 34x19ø Cond:G

3 werken C.G Verburgh
Startpreis 120 EUR

Drie werken van C.G. Verburgh(Cornelis Gerrit 1802-1879) 19e eeuw, portretten, tekeningen op papier, 15-22cm. Cond;G

2 Siercoupes
Ergebnis: 40 EUR

Twee antieke Neo Renaissance Historisme schenkkannen, omstreeks 1880, goudkleurig. 27cm. Cond:G