Diese Webseite verwendet Cookies

31. Januariveiling 2017

Versteigerung am Freitag, 13. Januar 2017 ab 17:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Troelstra, winter 1191
Troelstra, winter
Startpreis 150 EUR
Porseleinen Goebel, meisje Lore 6173
Porseleinen Goebel, meisje Lore
Startpreis 70 EUR
2 Zilveren miniaturen 512
2 Zilveren miniaturen
Startpreis 60 EUR
Verkauft
2 Siercoupes 2255
2 Siercoupes

Ergebnis:

40 EUR

Armband bezet met stenen 529
Armband bezet met stenen
Startpreis 50 EUR
Pronkbeker 2272
Pronkbeker
Startpreis 40 EUR
Verkauft
Ongesigneerd 1800 1208
Ongesigneerd 1800

Ergebnis:

100 EUR

2 Chinese borden, 18e eeuw 6190
2 Chinese borden, 18e eeuw
Startpreis 100 EUR
Verkauft
Smedberg, landschap 1225
Smedberg, landschap

Ergebnis:

70 EUR

4 Delen verzilverd 2289
4 Delen verzilverd
Startpreis 60 EUR
Verkauft
3 Makkumse borden 6207
3 Makkumse borden

Ergebnis:

80 EUR

3 werken C.G Verburgh 1242
3 werken C.G Verburgh
Startpreis 120 EUR
Wandelstok 2306
Wandelstok
Startpreis 80 EUR
Lot gereedschap 2323
Lot gereedschap
Startpreis 70 EUR
Chinees diep bordje 6224
Chinees diep bordje
Startpreis 80 EUR
Verkauft
Eendjes, onduidelijk gesigneerd 1259
Eendjes, onduidelijk gesigneerd

Ergebnis:

60 EUR

Verkauft
Yixing vaas 6241
Yixing vaas

Ergebnis:

50 EUR

Slot 2340
Slot
Startpreis 60 EUR
Gesigneerd Tholen? 1942 1276
Gesigneerd Tholen? 1942
Startpreis 40 EUR
2 antieke vaasjes 2357
2 antieke vaasjes
Startpreis 40 EUR
Engelse pijpvaas 6258
Engelse pijpvaas
Startpreis 30 EUR
Rol prenten, erotica 2374
Rol prenten, erotica
Startpreis 90 EUR
2 landschappen 19e eeuw 1289
2 landschappen 19e eeuw
Startpreis 70 EUR
Van Haanen dame bij vaas 1293
Van Haanen dame bij vaas
Startpreis 40 EUR