Negentiende eeuwse Boulle etagere tafel met florale inleg en messing omranding, omstreeks 1870, Cond:R/G 79x41x30cm.
Negentiende eeuwse vergulde messing spiegel, latoenkoper(kopergeslagen), historisme. 88x48cm. Cond:G
Arie van Hattem, 1860-1924, balletdanseres stervende zwaan, olieverf op linnen 40x60cm. Cond:G
Gerard Wiegman 1875-1964, huis aan het water met figuur in boot, olieverf op linnen 40x60cm. Cond:G
Axel Hamborn, Zweedse school, zuidelijk dorpsgezicht met ezel en figuren, olieverf op paneel 35x27cm. Cond:G
Antieke mahonie bestekcasette met bestek (casette verbogen en gescheurd) omstreeks 1900 met ivoren heften, 6 vorken, 6 messen, negen extra messen met parelmoer. Cond:R 5x29x27cm.
Grote Chinese Yixing theepot met bloesemtakdecor, gemerkt, 20e eeuw 10x14,5x12øcm. Cond;G
Vier antieke Chinese steengehouwen Foohonden, omstreeks 1700-1900. 19-21cm. Cond:G
Twee x H. Hermans omstreeks 1910, Duitse school, landschap met paardenkar en winters landschap, olieverf op paneel 27x18cm. Cond:G
K. Hofer omstreeks 1900 Duitse school Fachwerkhuis aan een rivier, olieverf op linnen 60x80cm. Cond:G
Onduidelijk gesigneerd 19e eeuw Duitse school landschap met boer en koeien op bergpad, olieverf op linnen 48x62cm. Cond:G
Vooroorlogse teakhouten Oosterse salontafel omstreeks 1930 met etage, in goede staat 60x100cm.
Handgeknoopt oud Perzisch kleed, meerkleurig met floraal decor, in goede staat. 193x134cm. Cond:G
Vier delen Perzisch, 1 kleed en 3 kamelenzakken, 28x106cm. Cond:G
G.Burkens omstreeks 1930 Hollandse school, rivier met boot, windmolen en bloembolvelden, olieverf op linnen 30x40cm. Cond:G
Divers oud Duits porseleinen Zwiebelmuster, Hutschenreuther, Kahla, Schumanu Bavaria, 19 delen, schalen bonbonschalen, dessertschalen, roomset 7-30cm, minimale chip mogelijk, Cond:G
Duits porselein ontbijtservies, Bavaria Schumann Arzberg omstreeks 1930. 1 schaal, theepot, 6 kop en schotels, 6 ontbijtborden(Cakeborden) melk en suikerpot(minimale chip mogelijk) 7-25cm. Cond:G
Prachtige witgouden choker, 750/000, met veel briljanten. Choker gemaakt uit cilindervormige schakels, ø 4,3 mm, voor 2/3 bezet met diamanten. De sluiting bestaat uit een clip versierd met drie rijen ...
Mooie brede gouden armband, 750/000, 24 mm. Armband met in het midden een Frans gourmetschakel versierd met een rand met dubbele ballen. Voorzien van bakslot en 2 veiligheden. ca 49 gr. Lengte 20 cm. ...
Schaar met zilveren grepen aan ketting met rokhaak. Grepen met fruitversieringen met gladde ronde ogen en een jasseron ketting bevestigd aan een rokhaak. Voorzien van keur voor vreemde werken. Totaal ...
Prachtige zilveren broodmand, 835/000, schuitmodel met opengewerkt spijlmotief en een ajour gewerkte baan met een hartmotief. De rand is voorzien van een opgesoldeerde pareldraad en de mand staat op e...
Gouden medaille 18 karaat met certificaat Juliana, voor trouwe dienst, met lint. 2,7øcm. in goede staat
Twee oude Perzische kleden met floraal decor, 1 met zandkleuren, en 1 met blauw-rood. 64x97cm en 140x203cm. Cond':R/G
Lasale dameshorloge, double, langwerpig model. 14x20mm. lengte 17 cm. In redelijk goede staat.
Zilveren Zakhorloge, Engels, 925/000, A.W.W. Co. Waltham Mass., ø 49. Met koperen beschermkap. Voorzien van chatelaine met drie signetten, MT.: J.F.Hullerman, jl.: L 1820.
Twee Duitse Rosenthal porseleinen vazen, studio-line, omstreeks 1990 16-20cm. Cond;G
Twee kleinere Perzische kleedjes, pastelkleuren, 60x77cm. Cond:G
Oud Perzisch handgeknoopt kleed en kussen, creme-blauw-zwart, in goede staat 38x43cm en 97x84cm. Cond:G
Witgouden rting, 585/000, met saffier en diamant. Witgouden ring met peervormig gefacetteerde blauw saffier, 1,12 crt, versierd met een rand bezet met kleien diamantjes, totaal ca 0,06 crt. ø 54, ca 3...
Witgouden oorstekers, 750/000, met briljant en zwarte parels. oorstekers met briljant geslepen diamanten en daaronder een grijze Zuidzee parel ø 11/12 mm. Totaal ca.0.03 crt
Monogram W.B 1972 stadgezicht met gracht, gemengde techniek op linnen, 50x60cm. Cond:G
Monogram R.T 2e helft 20e eeuw, stilleven met poezen, olieverf op paneel. 20x25cm. Cond:G
Vijf antieke keramieken borden met Chinees decor, omstreeks 1900, mogelijk Petrus Regout, in goede staat 20øcm.
Grote oude Italiaanse Majolica ampfora vaas, gemerkt 20e eeuw, scheur in basement, 64cm. Cond:R
Cassette voorzien van vier zilveren specerijenbakjes ovaal model op 4 krulpootjes met fraaie bloemversiering. Voorzien van glazen binnenbakjes en drie bijpassende zilveren lepeltjes, 950/000. MT.:Clau...
Vier grote oude Franse celluloid en hard plastic poppen, omstreeks 1940-1960 Cond:G
Vier oude baby poppen omstreeks 1930-1950, 3 x papier mache en 1x hard plastic, Duitsland/Frankrijk 45-60cm. Cond:R/G
Ongesigneerd 2e helft 20e eeuw, stilleven met bloemen, wild en jachthond, olieverf op paneel 43x30cm. Cond:G
Ernemann Friedrich Sander, 1925 Leipzig. liegende Frau, bronzen sculptuur, in goede staat 19cm. Cond:G
Antieke bronzen figuur omstreeks 1900 man in 17e eeuwse klederdracht die zijn handen opwarmt in goede staat 17cm. Cond:G
Peter Bes, eigendruk 9/25, op het gazon, lithografie op papier 60x50cm.
Marie Acosi? moderne compositie van poppen, acryl op linnen 50x50cm. Cond:G
Vijftien miniatuurporseleinen beeldjes, 20e eeuw, minimale chip mogelijk, 2-5cm. Cond:R/G
Zeven delen oud Makkums keramiek, 20e eeuw, 3 tegels, 2 schaaltjes, 2 schalen (chip) 8-16cm. Cond:R/G
Leuke 19e eeuwse gelakte poppenwagen met originele beschildering met lederen kap, porseleinen grip, in goede staat 73x75x29cm.
Acht delen verzilverd 20e/21e eeuw en vier delen blauw glas(chips), 2 flesonderzetters, 1 tablet, 1 hengselschaal, 1 sauskom. 11-43cm. Cond:R/G
Brons gegoten Bachhus 20e eeuw mooie patina, in goede staat 25cm.
Antieke bronzen zwaardvechter op zwart marmeren basement, ongemerkt, met etiket Ludvik Simek, chips marmer verder in goede staat 23cm.
Zilveren sieraden met o.a. ivoor, bestaande uit een slavenband, breedte 7 mm bolmodel, een slavenband in het midden versierd met een ovaal stuk ivoor gezet tusen het zilver en een bijpassende ring met...
Strakke vierkante ring, witgoud, 750/000 met een tourmalijn en briljanten. Strakke hoekige ring bezet met een zeer fraaie tourmalijncabochon als kattenoog met zeer goede reflektie en kleur, ø 11x7 mm....
Collier van bloedkoraal met gouden streeksluiting. 3 Rijen bloedkoraal, tonmodel ø 3mm, bevestigd aan een antiek vierkant streekslot,3x3 cm, met filigrain, bloemen en "hoornen des overvloeds" wat bes...
Gouden ring, 585/000, met groene tijgeroog. Ring met bovenop een rand gemaakt uit gouden schulpen met daarin een rond cabouchon geslepen groen tijgeroog. 3,1 gr. ø 55 In goede staat
Ongesigneerd omstreeks 1930, gele paarden voor hek, expressief, Duitsland, gemengde techniek op papier 28x21cm Cond:G
Vroeg 19e eeuwse Franse comtoise in beschilderde houten klokkast met wekkerfunctie, gave emaille wijzerplaat en vergulde feuille, 210cm Cond:G
Kristallen karaf met zilveren kraag en stop, Kristallen buikkaraf met amandelslijpsel voorzien van opengewerkte zilveren kraag met getrembleerde gravures. De dop is versierd met een ribrand met cirkel...
Lot van 8 oude schilderijen divers gesigneerd, olieverf op linnen 30-50cm. Cond;G
Tilly moes, vaas met bloemen, olieverf op paneel 24x19cm. Cond:R/G
Rivarossi H0, HR2052, IRM 3-delige Class 34 Nederlandse spoorwegen dubbeldekker. Met originele doos en in goede staat.
Mehano H0, T294 Alstom Lint 41, dieseltreinstel van Syntus met originele doos in goede staat
Bronzen figuur op zwart marmeren basement, 21e eeuw dansende Oosterse vrouw, 50cm. Cond;G
Groot bronzen beeld, in Jugendstilstijl, vrouw staat op zwaan 2e helft 20e eeuw 79cm. Cond:G
Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw, Oosters gebouw met Arabische figuren olieverf op linnen 35x45cm Cond:G
Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw Oosters zeegezicht met boot en figuren, olieverf op linnen 35x45cm Cond:G
Ludwig Chateau Düsseldorf 1906. Ente bronzen figuur, in goede staat 6,5x7,5x3,5cm.
Dieter Oehm 1022 nr 5/5, 1947 Bad Hersfeld, abstracte kubistische bronzen sculptuur op houten basement, in goede staat 26cm.
Zilveren sieradenset met zoetwaterparels bestaande uit 2 paar oorknoppen, met witte en zwarte parels, 2 armbanden op elastiek met zilver en zwarte of witte parels en een Y-collier met een witte en zwa...
Armband granaat met gouden 585/000 sluiting. Armband 3 rijen granaat, ø ca 8 mm, met GG bolletjes bevestigd aan een GG ronde sluiting, ø 22.5 mm, met in het midden een granaat, ø 9.8 mm. De sluiting i...
Zilveren miniatuur, 835/000, een paardentram. MT.: Premselaar, Haarlem. 11x2,5x3cm. ca 62 gr. In goede staat.
Zilveren miniatuur, 835/000, een koffiemolen. 3,5x3,5x4,5cm. ca 33 gr.
Abstracte bronzen sculptuur op houten basement, groen gepatineerd, omstreeks 1960, vermoedelijk Duitsland 35cm. Cond:G
Laurenz Plannen, Duitse school, bronzen plaquette in houten omlijsting 9,8x9,8cm.
Twee Piko loks H0: 1x BR 89 en 1x BR 86, beide in originele dozen en in redelijk tot goede staat.
Zware bronzen Oosterse dansende boedha met krans, 20e eeuw in goede staat 35cm. Cond:G
Gesigneerde vrouwentorso op basement, 20e eeuw E-12 en gemerkt, in goede staat 42cm.
Witgouden rozethanger, 585/000, met saffier en briljant. Rozethanger met in het midden een ovaal gefacetteerde blauw saffier, 5x4 mm, in een open rand op de saffier zitten afgewiiseld 6 balkjes en 6 z...
Wit gouden Design ring 750/000 bezet met briljanten. Strakke ring met een rechthoek aan de bovenzijde volledig pave bezet met briljanten. Totaal ca 1.71 crt. W/SI, ø 53, ca 9.3 gr.
Richard Heintz 1871-1929 Belgische school, pseudoniem Maximilien Hadelin, riviergezicht in de zomer, olieverf op linnen 56x71cm. Cond;G
Zeldzaam ANWB Fietsenmakers reclamebord, omstreeks 1920-1930(fietsenmaker Groenlo) met fietser en smeedijzeren houder, in goede staat.
Negentiende eeuwse Franse boulle kist met schildpad en parelmoer, minimaal verlies inlegwerk, 12x12x23cm. Cond;G
Zilveren kluwenmandje, 835/000, Hollands. Rond mandje met gezaagd spijlenmotief en ovaaldecor. Voorzien van gecontourneerde beugel met opengewerkte peermotieven. Geplaatst op ronde opengewerkte voet m...
Vier zeldzame antieke jongleerkegels omstreeks 1900, 2x noten 2xmahonie, 34-35cm. Cond:G
Twee blikken dozen met antieke knikkers, omstreeks 1920 19-23cm. Cond:G
Duitse Kieninger staande klok met speelwerk, modern design omstreeks 1990 met 3 melodieen, kwartierslag en messing met glas klokkast, met verlichting, in goede werkende staat. 179cm.
Twee antieke vergulde messing 19e eeuwse kaarslandelaren met chinese figuren en florale decors, 4 lichts in goede staat, 50cm. Cond:G
Kristallen bowlpot versierd met slijpwerk, voorzien van onderschotel en zilveren dop met parelrand.ø21x31 cm. Chips in rand van de deksel en in de rand van de pot.
Kristallen aardbeienschaal met zilveren beugel en kristallen onderschotel, 835/000. Aardbeienschaal met acouladevormige rand met ruitslijpsel op 3 krulpootjes, voorzien van een zilveren beugel met Bie...
Antieke messing verzilverde tafelopzet, omstreeks 1890, Historisme-Jugendstil, met elfjes en rocailles gedecoreerd. 9-27øcm. Cond:G
Kristallen kandijcoupe met zilveren voet. 835/000. Kandijcoupe met geschulpte rand met ster- en ruitslijpsel geplaatst op ronde zilveren voet met parelrand. Met kristallen deksel met ster- en ruitslij...
Fraai zilveren kabinet, miniatuur, 835/000, met kuif geplaatst op klauwpoten, met 2 lades en openslaande deurtjes. MT.: Bos Zn, Zandvoort, jl.: q:1976. ca 131 gr.
Zilveren 835/000 eilepel met getorste steel en gegraveerd heft, Mt. C. Hooykaas Schoonhoven, jl.: L: 1895, ca 33gr. 18cm. In goede staat
Antieke Jugendstil dekseldoos met rozendecor omstreeks 1900(compositiemetaal) in goede staat. 12x15x12cm.
Verzilverde Marrokaanse dolk met houten grip, 20e eeuw 40cm. Cond:G
Drie delen Murano glas, 2e helft 20e eeuw, olifant, vaasje mand met bloemen en losse peer. 14-25cm. Cond:G
Lot glas, 2e helft 20e eeuw 1x design ijshouder, gesigneerd Colemi met Leffe bier gravering, 2 dekseldozen met rozen gravering, 2 figuren zeepaard en duif, 12-25cm. Cond:G
Grote ovale zilveren broche met grote bruine steen met aders. 4x7 cm