Diese Webseite verwendet Cookies

31. Januariveiling 2017

Versteigerung am Freitag, 13. Januar 2017 ab 17:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Verkauft
6 Stoelen 4132
6 Stoelen

Ergebnis:

180 EUR

G. Burkens 1364
G. Burkens
Startpreis 120 EUR
Verkauft
Antieke theestoof 2242
Antieke theestoof

Ergebnis:

40 EUR

Kunstwerk van vissen 2235
Kunstwerk van vissen
Startpreis 200 EUR
5 Hohners, mondharmonika 2228
5 Hohners, mondharmonika
Startpreis 40 EUR
Zilveren geboortebeker en schuif 525
Zilveren geboortebeker en schuif
Startpreis 60 EUR
Verkauft
RAM Colenbrander vaas, "Franje" 6000
RAM Colenbrander vaas, "Franje"

Ergebnis:

1.800 EUR

Verkauft
Onduidelijk gesigneerd 19e eeuw 1335
Onduidelijk gesigneerd 19e eeuw

Ergebnis:

80 EUR

Verkauft
K. Hofer 1328
K. Hofer

Ergebnis:

80 EUR

Trappenkast 4096
Trappenkast
Startpreis 450 EUR
Schildpadkoker met zilver 518
Schildpadkoker met zilver
Startpreis 100 EUR
Verkauft
Pendant, H. Hermanns 1321
Pendant, H. Hermanns

Ergebnis:

75 EUR

Verkauft
Divers Swarovski 5580
Divers Swarovski

Ergebnis:

50 EUR

Amsterdamse klokkast 4089
Amsterdamse klokkast
Startpreis 1.200 EUR
Verkauft
Langwerpige eettafel 4082
Langwerpige eettafel

Ergebnis:

100 EUR

Groot 19e eeuws ivoren beeld op console 2192
Groot 19e eeuws ivoren beeld op console
Startpreis 950 EUR
Verkauft
2 cloisonne vazen 2185
2 cloisonne vazen

Ergebnis:

90 EUR

Ring met Tanzaniet, Robijn en Bergkristal 482
Ring met Tanzaniet, Robijn en Bergkristal
Startpreis 200 EUR
Zilveren pasteischep 475
Zilveren pasteischep
Startpreis 60 EUR
Glazen vaas Köck 5573
Glazen vaas Köck
Startpreis 20 EUR
Verzilverd servies + bierkruik 2178
Verzilverd servies + bierkruik
Startpreis 30 EUR
Jachtkastje met getorste zuilen 4046
Jachtkastje met getorste zuilen
Startpreis 250 EUR
Verkauft
Duitse geldkist 4039
Duitse geldkist

Ergebnis:

200 EUR

Verkauft
Mahoniehouten 19e eeuwse wangtafel 4032
Mahoniehouten 19e eeuwse wangtafel

Ergebnis:

150 EUR