Diese Webseite verwendet Cookies

31. Januariveiling 2017

Versteigerung am Freitag, 13. Januar 2017 ab 17:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Vincent, oleografie
Ergebnis: 25 EUR

Webert
Ergebnis: 20 EUR

Webert 1878-1953 Duitse school, Duits landschap met boerderij, olieverf op linnen 50x70cm. Cond:G

Ets, Starenberg
Ergebnis: 20 EUR

Antieke duitse ets, Das Kurfürstliche Schloss Starenberg, ets op papier 72x29cm. Cond;G

Shoultz Carnoff
Ergebnis: 20 EUR

Erwin Shoultz Carnoff '76 Duitse school, 1913-1990 Rots aan de zee, aquarel op papier 60x48cm. Cond;G

2 Werken, winter en ree
Ergebnis: 20 EUR

Ets, gezicht op Kampen
Ergebnis: 20 EUR

C.M. vd Woerd 1901-1994 Arnhem gezicht op kampen, ets op papier 78x23cm. Cond:G

Schilderij, Duitse school
Ergebnis: 15 EUR

A. Trefftz (Duitse school) landschap met wandelaar naar dorp, olieverf op papier, 40x30cm. Cond:G