Vooroorlogse Engelse kinderkoffer met grammofoon, merk Chad valley England, met vier speelplaten 11x24x17cm. Cond.:G
Grote oude stoommachine, 60er jaren wilesco met manometer, schoorsteen mist, 22x40x34cm. Cond;R/G
Leuke 19e eeuwse gelakte poppenwagen met originele beschildering met lederen kap, porseleinen grip, in goede staat 73x75x29cm.
Drie oude celluloid poppen, o.a. 2x schildkröte 1x groot Royal, omstreeks 1980 34-56cm. Cond:R/G
Zes oude poppen omstreeks 1950-1960, meisjespoppen met kleertjes, Cond:R/G 29-70cm.
Vier vooroorlogse poppen met kleertjes, o.a. Duitsland, papier mache, celluloid. 32-40cm. Cond:R/G
Twee delen poppenspeelgoed, eikenhouten metaalbeslagen kinderbed, en eikenhouten poppenstoel, 20e eeuw 60x54x3cm. en 45x26x18cm. Cond:G
Antieke Duitse porseleinen badpop nr 6048, en originele Steiff beer, omstreeks 1930, 23-34cm. Cond:G
Drie maal oud blikken speelgoed, 2e helft 20e eeuw Japan/ China, rode limousine met touristen(batterij functie) blikken boot T.M Japan met baterij functie, roulette speler plaything Japan 18-37cm. Con...
Twee antieke vooroorlogse Duitse poppen, 1x porselein gemertk CWS 120-9 met gelede lichaam maat 9., 64cm. 1x hartgummi C en S. 50-64cm. Cond:R/G
Twee Duitse porseleinen poppen, kopie van Hilda, 2e helft 20e eeuw in goede staat, (1vinger af) 43cm. Cond:G
Vijf maal blikken speelgoed mechanisch, 1x houtzager voor stoommachine Germany US zone, 1x olifant op kar Germany US zone, vrachtwagen, driewieler en kip China 13-21cm. Cond:R/G
Antieke Duitse kinder Kaufmannsladen, speelgoed ladenblok, met porseleinen plaquettes, omstreeks 1910, in goede staat 74x65x25cm.
Zeven antieke Duitse poppendelen, o.a. 6 x hoofdje en 1x porseleinen Biedermeierpop, poppenkop kammer en Rheinhard 114, franse poppenkop, Armand Marseille, 3 papiermache, o.a SFBJ Paris, Cond:R/G 5-29...
Dertiger jaren meccano speelgoeddoos met wielen en plaatwerk, doos beschadigd 49x36x3cm. Cond:R/G
Twee locs van Roco H0: 1x E-loc Serie 1600 NS 1619 (geleider mist) en 1x 43788 E-loc serie 1800 van de NS, in goede staat met originele dozen (1 doos beschadigd).
Märklin H0(digitaal) E-loc 37892 mP3000, Nederland NS, vitrinemodel in goede staat met originele doos.
Märklin H0 3389, mP 3000 NS, Motorpost PTT, vitrinemodel in goede staat met originele verpakking.
Piko 57521 H0,NS Hondekop treinstel, vitrinemodel in goede staat met originele verpakking.
Piko 57447 HO, Elektrolok BR 185, RSB logistic Ep. V, vitrinemodel in goede staat met originele verpakking.
Twee treinen van Roco H0: 1x 63895, E-loc serie 1800 van de NS, 1x 62793, type NS 2400 ( lok nr. 2418). Beide zijn vitrinemodellen in goede staat met originele dozen.
Piko 57523 H0,NS Hondekop treinstel Ep. IV, wg. Nr. 351, vitrinemodel in goede staat met originele verpakking.
Kavel met 3 Locs van Piko H0: 1x BR 130 diesellok, 1x BR52 (19-20) loc met goederenwagon en 1x BR01 Sneltreinlok, allen in ogenschijnlijk goede staat (functies niet getest) met originele (beschadigde)...
Piko 50009 H0, BR01,5 Reko,Kohle DR, Ep. IV, vitrinemodel in goede staat met originele verpakking