Antiek Delftse porseleyne fles tegel, naar voorstelling van Willem Roelofs, omstreeks 1920, 20x30cm. Cond;G
Vier achttiende eeuwse Chinees porseleinen borden met floraal decor, gemerkt met lang leven symbool, haarlijn en minimale chis, 22øcm. Cond;R/G
Set van 18e eeuwse Delftsblauwe borden, grote gebarsten, kleinere gebarsten, diverse lichte glazuurschades en chips. 23-31cm. Cond:R/G
Negentiende eeuws Chinees porselein familie Roze, coulissendecor, floraal, geischa en gouddecor, in goede staat 5,5x9øcm. Cond;G
Zeldzame 18e eeuws Chinees porseleinen bord, Lange lijs, kind in tuin, geschulpte omranding 23,7ø in goede staat
Antieke Delftse porseleyne fles keramieken plaquette omstreeks 1910, letters Z 365 AS. naar een voorstelling van Davis Artz, vissersvrouw 25,5x20,5cm. Cond;G
Antieke gesigneerde Chinees porseleinen lachende boedha, 1e helft 20e eeuw of ouder. 20,5cm. Cond:G
Grote antieke Arnhem Ram Colenbrander vaas, patroon scharrelwerk letters B.A.K.Het betreft hier een produktiefout, het decor is uitgelopen, chip bovenrand. 22,5x14,5øcm.
2 delen Chine de Commande porselein, 18e eeuw, dekselvaas en kop en schotel. chips. 5-14cm. Cond:R
Grote 17e-18e eeuwse diepe Chinees porseleinen schaal, kraanvogel in landschapdecor, in goede staat 8x23,5x30cm.
Mooie 18e eeuwse chinees Imari porseleinen vleesschotel met floraal en gouddecor, in goede staat 4x23,5x34cm. Cond;G
Grote 17e eeuwse Chinees porseleinen schotel met floraal decor, lichte randschades 34,4ø Cond:R/G
Zeer grote antieke Chinees porseleinen dekselvaas 17e-18e eeuw met floraal decor, kopjes en diertje op deksel(deksel gerestaureerd, vaas heel) Cond:R/G
Grote Chinees porseleinen Quan Yin, gesigneerd 1e helft 20e eeuw of ouder. in goede staat 45cm.
Zeer grote antieke Chinees porseleinen gesigneerde diepe schotel met wijsheren bij rotsen decor, mooie kwaliteit, omstreeks 1900 of ouder 8x43,6ø
Antieke Chinees porseleinen lachende boedha, gesigneerd op kleed. 1e helft 20e eeuw of ouder. 16,8x28,5x11cm. Cond:G
Zes antieke Chinees porseleinen kop en schotels omstreeks 1800, decor van Chinezen te paard, 4 schotels haarlijn of chip, 3 kopjes met haarlijn, 3 goed. 6,5x12øcm. Cond;R/G
Twee 19e eeuwse polychrome Delftse keramieken wandplaquettes met havendecor, in goede staat 37x31x2cm.
handbeschilderde chinees porseleinen penselenpot met floraal decor, vogel op tak en tekst, gemerkt, 1e helft 20e eeuw 13,5x10,4cm. Cond;G
Antieke Arnhemse RAM Colenbrander bord, decor Barsten, letters: 27E.A.K in goede staat 4x24,6øcm.
Drie delen antiek Chinees porselein, 1x 19e eeuwse bloempot met figurendecor(randglazuurschade)1x dekselvaas met drakendecor 20e eeuw, 1x kom kang Xi gemerkt 1900 of 20e eeuws. 12,5-19cm. Cond:G
Negentiende eeuws Chinees porseleinen bord met dierendecor, gemerkt, in goede staat 5x28,3øcm.
Groot 19e eeuws zeldzaam Fries tegeltableau met vogels op tak decor, 20 pas (minimale restauratie) 66x52cm. Cond:G
Grote 17e eeuse Japanse Imari schotel met zeldzaam haandecor, gouddecor en floraaldecor, in goede staat 6x46cm. Cond:G