Diese Webseite verwendet Cookies

31. Januariveiling 2017

Versteigerung am Freitag, 13. Januar 2017 ab 17:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Verkauft
Cheng Lung vaas, gemerkt 6034
Cheng Lung vaas, gemerkt

Ergebnis:

18.500 EUR

Verkauft
Fam Rose tegel 6199
Fam Rose tegel

Ergebnis:

2.400 EUR

Verkauft
RAM Colenbrander vaas, "Franje" 6000
RAM Colenbrander vaas, "Franje"

Ergebnis:

1.800 EUR

Verkauft
5-Delig Chinees porseleinen kaststel 6018
5-Delig Chinees porseleinen kaststel

Ergebnis:

1.500 EUR

Verkauft
Set RAM Colenbrander vazen, "Franje" 6001
Set RAM Colenbrander vazen, "Franje"

Ergebnis:

1.400 EUR

Verkauft
RAM vaasje, "Sierlijk" 6003
RAM vaasje, "Sierlijk"

Ergebnis:

1.300 EUR

Verkauft
Grote Wanli pot 16e eeuw, blauw/wit 6037
Grote Wanli pot 16e eeuw, blauw/wit

Ergebnis:

1.200 EUR

Verkauft
Chinese kom 19e eeuw, Quang Chi gemerkt 6248
Chinese kom 19e eeuw, Quang Chi gemerkt

Ergebnis:

1.200 EUR

Verkauft
2 RAM Colenbrander vazen, "Woelig" 6011
2 RAM Colenbrander vazen, "Woelig"

Ergebnis:

1.000 EUR

Verkauft
Ram Colenbrander vaas, "Teen" 6010
Ram Colenbrander vaas, "Teen"

Ergebnis:

800 EUR

Verkauft
Chinese schotel, 17e-18e eeuw 6027
Chinese schotel, 17e-18e eeuw

Ergebnis:

700 EUR

Verkauft
2 Kang Xi borden, 18e-19e eeuw 6032
2 Kang Xi borden, 18e-19e eeuw

Ergebnis:

650 EUR

Verkauft
6 Kang Xi borden 6038
6 Kang Xi borden

Ergebnis:

650 EUR

Verkauft
2 Chinese schotels 18e eeuw 6026
2 Chinese schotels 18e eeuw

Ergebnis:

560 EUR

Verkauft
RAM Colenbrander vaas, "Woelig" 6007
RAM Colenbrander vaas, "Woelig"

Ergebnis:

550 EUR

Verkauft
Eiken kistje met 17e-18e eeuwse tegels 6014
Eiken kistje met 17e-18e eeuwse tegels

Ergebnis:

525 EUR

Verkauft
Majolica bloempot op zuil 6017
Majolica bloempot op zuil

Ergebnis:

525 EUR

Verkauft
RAM Colenbrander bord, "Los" 6002
RAM Colenbrander bord, "Los"

Ergebnis:

500 EUR

Verkauft
3 RAM Colenbrander schalen, "Viersprong" 6006
3 RAM Colenbrander schalen, "Viersprong"

Ergebnis:

500 EUR

Verkauft
RAM Colenbrander vaas, "Teen" 6009
RAM Colenbrander vaas, "Teen"

Ergebnis:

500 EUR

Verkauft
Imari scheerbekken, 18e eeuw 6039
Imari scheerbekken, 18e eeuw

Ergebnis:

500 EUR

Verkauft
RAM Colenbrander vaas, "Bloed" 6005
RAM Colenbrander vaas, "Bloed"

Ergebnis:

400 EUR

Verkauft
Imari trekpotje 6254
Imari trekpotje

Ergebnis:

390 EUR

Verkauft
Delftse tegel porseleyne fles 6084
Delftse tegel porseleyne fles

Ergebnis:

350 EUR