Nicolaas Steffelaar 1852-1918 kinderen in de duinen olieverf op linnen 73x55cm. Cond:G
Anton Mauve 1838-1888 Boer met paard voor ploeg, olieverf op linnen 40x60cm. Cond:G
Guiseppe Delpino, 19e eeuw Italiaanse school, havenbaai bij avond met schepen en figuren, gouaches op papier 46x30cm. Cond:G
Jan Hovener 1936, stilleven met spelende kittens, olieverf op paneel, 50x60cm. Cond:G
Fedor van Kregten 1871-1937, boerin met kalveren in weiland, olieverf op linnen 60x90cm. Cond:G
Hendrik Breedveld, 1918- eendenfamilie aan het water(prachtig werk van deze schilder) 60x80cm. Olieverf op linnen.
Klaas Bernink 1913-1996, zeldzaam vroeg werk van Klaas Bernink uit de 60er jaren, stadsgezicht met telefoonkabels(tentoonstelling Galerie Tardy) olieverf op linnen 59x80cm. Cond:G
Jan Rijlaarsdam 1911-2007, Parijs stadsgezicht na regenbui, plakaatverf op papier 54x73cm. Cond;G
Cornelis le Mair Eindhoven 1944, vroeg portret uit de jaren 60, geschilderd door Cornelis(kees) le Mair, met schriftelijke oorkonde van hem persoonlijk, betreffendde de echtheid, olieverf op paneel 50...
Gesigneerd Abraham Veer (1635-1674) Hollandse school, slagveld palestijnen en Israeliten. David en Goliath, olieverf op paneel, restauraties. 90,5x154,5cm. Cond;R
Jan van der Leest 1907-1971, bekende Hengelose schilder. Stadsgezicht Amsterdam in de winter met diverse figuren, olieverf op linnen 60x80 Cond:G
A.J. Zwart 1903-1981 Drentse kapschuur met paardenspan en figuren, olieverf op linnen 70x90cm. Cond;G
Willem Maris 1844-1910 Hollands poldergezicht met koeien en windmolens, olieverf op linnen 41x30cm. Cond;G
Jan Cossaar 1874-1966 nationale feestdag op noordeinde, olieverf op paneel, 35x27cm. Cond:G
Ongesigneerd 18e eeuw putti met druivenranken, olieverf op paneel 68x93cm. Cond:R/G
Hobbe Smith 1862-1942, zeilboten op meer, aquarel op papier 14,5x10,5cm Cond;G
P.F van Os 1808-1892, stalinterieur met paard, ezel en bok, olieverf op paneel, 21,5x26,5 Cond:G
Uniek pendant Cornelis le mair 70er jaren, 2 landschappen in 19e eeuwse stijl met figuren, olieverf op paneel, 40x50cm. Cond;G
Jan Mankes 1889-1920, nestkuiken, houtsnede op rijstpapier, 12x9cm. Cond:G
Harm Kamerlingh Onnes portret Delbert 1981, pastel op papier, 30x23cm. Cond:G
Harm Kamerlingh Onnes 1893-1985 Leiden, portret van een dame, olieverf op linnen 50x60cm. Cond:G
Cornelis Lieste (1817- 1861), heuvelachtig landschap met avondstemming en wandelaars (inclusief boek waarin schilderij is afgebeeld, B.C. Koekkoek tentoonstelling Kleve), olieverf op paneel 35x27cm. C...
Evert Moll 1878-1955 glazen vaas met tulpen olieverf op linnen Cond:G
Jacobus Louis Hoedt, 1832, landschap met schapen, aquarel op papier, 25x35cm. Cond:G