Gesigneerd Abraham Veer (1635-1674) Hollandse school, slagveld palestijnen en Israeliten. David en Goliath, olieverf op paneel, restauraties. 90,5x154,5cm. Cond;R
Anton Mauve 1838-1888 Boer met paard voor ploeg, olieverf op linnen 40x60cm. Cond:G
Cornelis Lieste (1817- 1861), heuvelachtig landschap met avondstemming en wandelaars (inclusief boek waarin schilderij is afgebeeld, B.C. Koekkoek tentoonstelling Kleve), olieverf op paneel 35x27cm. C...
Ferdinand Hendrik Sypkens 1813-1860 Hollandse school, bergachtig landschap met bootje en figuren, olieverf op paneel. 48x39cm. Cond;G
Klaas Bernink 1913-1996, zeldzaam vroeg werk van Klaas Bernink uit de 60er jaren, stadsgezicht met telefoonkabels(tentoonstelling Galerie Tardy) olieverf op linnen 59x80cm. Cond:G
Uniek pendant Cornelis le mair 70er jaren, 2 landschappen in 19e eeuwse stijl met figuren, olieverf op paneel, 40x50cm. Cond;G
Willem Maris 1844-1910 Hollands poldergezicht met koeien en windmolens, olieverf op linnen 41x30cm. Cond;G
Cornelis le Mair Eindhoven 1944, vroeg portret uit de jaren 60, geschilderd door Cornelis(kees) le Mair, met schriftelijke oorkonde van hem persoonlijk, betreffendde de echtheid, olieverf op paneel 50...
Nicolaas Steffelaar 1852-1918 kinderen in de duinen olieverf op linnen 73x55cm. Cond:G
P.F van Os 1808-1892, stalinterieur met paard, ezel en bok, olieverf op paneel, 21,5x26,5 Cond:G
Jan Rijlaarsdam 1911-2007, Parijs stadsgezicht na regenbui, plakaatverf op papier 54x73cm. Cond;G
Guiseppe Delpino, 19e eeuw Italiaanse school, havenbaai bij avond met schepen en figuren, gouaches op papier 46x30cm. Cond:G
Johannes Weiland, Vlaardingen 1856-1909 Den Haag, landschap met waterpartij en eenden, olieverf op linnen, 65x98cm. met lijst 101x133cm. Cond:G
Ongesigneerd 19e eeuw, Duitse school, Panoramisch landschap met landgoed en dorp, olieverf op linnen 50x70cm. Cond:G
Wetering de Rooy 1877-1972 Hollandse besneeuwde dorpshaven met boot en figuren. 90x60cm. Olieverf op linnen. Cond:R/G
Jan Cossaar 1874-1966 nationale feestdag op noordeinde, olieverf op paneel, 35x27cm. Cond:G
Samuel Mendes da Costa 1845-1923 Jagers bij een burcht, olieverf op paneel 50x35cm. Cond:G
Jacobus Louis Hoedt, 1832, landschap met schapen, aquarel op papier, 25x35cm. Cond:G
Thomas Heesakkers 20e eeuw, Romantisch bosgezicht met figuren en vee, olieverf op paneel 60x70cm. Cond:G
Peter Josef Stahn 1904-1997 Duitse school, paardengespan met boeren en hout, olieverf op linnen 75x50cm. Cond:G
Twee antieke miniatuurportretten op ivoor geschilderd, in prachtige vergulde lijsten, omstreeks 1900 26x23cm Cond:G
Ton Smits Eindhoven 1921-1981(incl. foto van schilder met schilderij, schilder en cartoonist+boekje) surrealistisch landschap huis met figuren. 100x80cm. olieverf op paneel Cond;G
Oud Chinees gesigneerd rol schilderij met floraal decor en insektenvoorstelling. 69x21cm. Cond;G
J.J.H. van Leeuwen Den Haag, Hollands strandgezicht met vele figuren, olieverf op linnen 60x80cm. Cond:G
Hendrik Breedveld, 1918- eendenfamilie aan het water(prachtig werk van deze schilder) 60x80cm. Olieverf op linnen.
A. Shida (Parijs) 1954, Oosterse vrouw, olieverf op linnen 50x60cm. Cond:G
Ongesigneerd Duitse school,19e eeuws, meisje met papbord en landschap op achtergrond, pastel op papier 69x57cm. Cond;G
Jan van der Leest 1907-1971, bekende Hengelose schilder. Stadsgezicht Amsterdam in de winter met diverse figuren, olieverf op linnen 60x80 Cond:G
Piet van Wijngaerdt 1873-1964, vaas met witte rozen, olieverf, 60x50cm. Cond;G
J.J.H. van Leeuwen Den Haag, Hollands bloembollenveld, olieverf op paneel, Cond;G 56x43cm.
Arnold Marc Gorter Almelo 1866-1933 ( Twentse periode) bosgezicht met koeien in boerenhuis. 100x71cm. olieverf op linnen Cond:G
Evert Moll 1878-1955 Hollandse school, havengezicht Rotterdam, olieverf op linnen 60x100cm. Cond:R/G
August Löffler 1822-1866, Duitse school "Salamis" Gouache op papier 30x20cm. Cond:G
C. Hens 1878, markttaffereel met figuren, olieverf op linnen 43x37cm. Cond;G
G. Hattink, 1880 Hollandse school, bijbelse figuren bij portaal, olieverf op paneel 29x43cm. Cond;G
Serie van elf antieke 18e eeuwse handgekleurde gravures, Georg Balthasar probst excud, architectonisch met figuren. 31x40cm. Cond:G
Else Berg '33 1877-1942, Bergense school schilder, landschap Italie 39x50cm. olieverf op paneel.
J.A Kingston 1890 Engelse school, Engels landschap met vrouw en visser, olieverf op linnen 40x60cm. Cond:G
Louis Willem van Soest 1867-1948 Hollandse school, kleurrijk stilleven met bloemen, penseel etc. olieverf op linnen Cond:G 41x52cm.
Fedor van kregten 1871-1937 herder met schapen bij avond,olieverf op linnen, 55x35cm. Cond:G
Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1940 (Russische school) vismarkt met vele figuren, olieverf op linnen 78x88cm. Cond:G
Jean Leon, Belgische school, moeder met kind op strand, olieverf op paneel, 35x62cm. Cond:G
Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw meisjes portret, olieverf op linnen 32x24cm. Cond:G
Evert Moll 1878-1955 glazen vaas met tulpen olieverf op linnen Cond:G
M. de Jongere 1912-1978, molen in landschap bij Berkel, olieverf op linnen 50x40cm. Cond:G
Fedor van Kregten 1871-1937, boerin met kalveren in weiland, olieverf op linnen 60x90cm. Cond:G
Jan Hovener 1936, stilleven met spelende kittens, olieverf op paneel, 50x60cm. Cond:G
Wim Bos, 1906-1977 Rotterdamse kade in de winter met figuren, gemengde techniek op papier Cond:G
A.J. Zwart 1903-1981 Drentse kapschuur met paardenspan en figuren, olieverf op linnen 70x90cm. Cond;G
Cor Noltee 1903-1967 Dordrecht, watermolen langs rivier met boer en koeien op de dijk, olieverf op linnen 40x50cm.
H. Pastor, Atelier H. Pastor Berlin, abstracte figuratieve compositie, 1994, acryl op linnen, gemengde techniek 80x120cm. Cond:G
H. Pastor, Atelier H. Pastor Berlin, abstracte figuratieve voorstelling 1994, acryl op linnen, gemengde techniek, 80x120cm.Cond:G
C. Terlouw (kees) 1890-1948, havengezicht 67x55cm olieverf op linnen Cond:G
Theo van Wijngaarden, poldergezicht met koeien langs het water, olieverf op paneel, 35x19cm. Cond:G
Icoon zogenaamde staurotheek met inleg van messing kruis met Jezus en onder het kruis Maria en Johannes, Maria Magdalena en de honderdman. Daaromheen 4 scênes v.l.n.r. en van boven naar beneden: het l...
J. Hovener 1936, stilleven met spelende kittens, olieverf op linnen 50x60cm. Cond:G
Hein Balsink 1891-1966, landschap met zandpad, 60x50cm. olieverf op linnen.
F. Max Richter Reich 1896-1950 Duitse school vissers op strand bij het uitladen van vangst. olieverf op linnen 100x70cm. Cond:G
Onduidelijk gesigneerd linksonder, Russische school, impressionistische vijverpartij met twee meisjes, olieverf op linnen 65x50cm. Cond:G
J.W. van Trirum, stilleven met poezen, olieverf op paneel 24x18cm. Cond:G
J.W. van Trirum, stilleven poezen met vlieg, olieverf op paneel 18x24cm. Cond:G
Van Wijk, omstreeks 1900, Belgische school, mogelijk Jenny van Wijk, meisje met ganzen en nest in boom, olieverf op linnen 46x37cm. Cond:G
Zeven antieke 18e eeuwse landkaarten betreffende eilanden. 1- plan du port de chequetan 1736 Mexico. 2- plan de la cote Juan Fernandes. 3- plan de la partie Orientale de isle de Quibo. 4- plan dune ba...
Vijf werken C.G Verburgh 1802-1879, vijf figurenvoorstellingen met vrouwen en kinderen, tekeningen op papier. +/- 40x30cm. Cond:G
Germ de Jong 1931. 1886-1967 , vaas met bloemen in Art Deco stijl, pastel op papier. 30x40cm. Cond:G
Ongesigneerd omstreeks 1900 dorpsgezicht met trekschuit en figuren bij kanaal, olieverf op linnen 90x60cm. Cond;G
Chris Lanooy 1881-1948 toegeschreven aan landschap met rietkraag, olieverf op linnen 36x55cm. Cond:G
L. Schouten Leiden 1948, stilleven met glas, koper, boeken en tomaten, olieverf op paneel 45x65cm. Cond:G
Piet Rackwitz 1892-1968 boerenschuur bij bomen, olieverf op linnen 31x18,5cm. Cond;G
Schilderij heilige Sava met gelovigen, 19e eeuw, olieverf op linnen 70x55cm. Cond:G
Jan de Weert 1871-1955 naieve school, kasteel met postkoets en figuren, olieverf op paneel 28x60cm. Cond:G
Reinhold Grohmann Berlin 1877-1915, havengezicht met barokkerk en stoomboot, olieverf op paneel, 38x28cm. Cond:G
Gesigneerd J. Guillaume 1880, kwaliteitsstilleven met porseleinen terrine, fruit, kreeft e.d.(lichte beschadigingen) 90x60cm. Cond:R/G
Kees Terlouw 1890-1948 boten in stadsgracht, olieverf op linnen 51x78cm. Cond:G
J. Fabius 19e eeuw 1820-1889, moeder met kind en hond in buitenlucht, olieverf op paneel, 15x17cm. Cond:G
D.H. Winder 1894 Engelse school 1870-1920, "winter quarters", olieverf op paneel 33x23cm. Cond:G
Harm Kamerlingh Onnes 1893-1985 Leiden, portret van een dame, olieverf op linnen 50x60cm. Cond:G
Jan Mankes 1889-1920, nestkuiken, houtsnede op rijstpapier, 12x9cm. Cond:G
Max Stendel, Düsseldorferschule, Rheinisches Dorf, olieverf op linnen 50x50cm. Cond:G
P. Renard 21e eeuw strandgezicht met spelende kinderen, olieverf op paneel 30x40cm. Cond;G
O.H.O.J. Herschel 1871-1937 Duitse school, portret vrouw, olieverf op paneel, 32x39cm. Cond;G
Ed van Heck 1954 Beneden leeuwen. Stilleven met granaatappels. Olieverf op paneel 36x50cm. Cond:G
J. Bleuland van Oordt 1864-1948, vaas met rozen, olieverf op linnen 50x38cm. Cond:G
Kroes omstreeks 1930, zigeunerkamp met kippen en kind, olieverf op linnen 32x23cm. Cond;G
G.W. van Blaaderen, omstreeks 1950. 1873-1935 Bergense school schilder. Heuvelachtig landschap met akkers en boerenhuis, aquarel op papier. 24x35cm. Cond:G
Harrie Kuyten 1883-1952, Bergense school schilder, hutten en figuren, gemengde techniek op papier. 15x20cm. Cond;G
Harry haerendal, Duitse school, vissersvolk op het strand, olieverf op linnen 70x80cm. Cond:G
A. Reibmayer 1881-1941, Duitse school, landschap met koeien, boerin en melkkar, olieverf op linnen 60x50cm. Cond:G
Jan Knikker sr. 1889-1957, kerkdorp met rivier en boot, olieverf op paneel, 45x37cm. Cond;G
Frits Goosen 1943 Hilversum, landschap met bomenpartij, olieverf op linnen 40x50cm. Cond:G
Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1930, stadsgezicht Parijs, olieverf op paneel. 30x37cm. Cond:G
Mav Fleischer 1907. 1861-1930, Duitse school, stadsgezicht Parijs met figuren. (beschadigd) behoeft restauratie. Olieverf op linnen 42x53cm. Cond:M
Philip Windt 1847-1921, 19e eeuw, windmolen met besneeuwd landschap, olieverf op paneel 40x40cm. Cond:G
Andries van den Berg 1852-1944 Den Haag, titel: Champignons, olieverf op paneel. 55x35cm. Cond:G
Twee onduidelijke 19e eeuwse Italiaanse aquarellen 1877 Roma, mooie kwaliteit, Italiaanse landarbeider en Italiaanse vrouw bij terras met figuren, aquarellen op papier 42x28cm. Cond;G 42x28cm.
W.G.F Jansen 1871-1949, houten schuur bij bosrand, olieverf op paneel 24x30cm. Cond:G